SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


davixxx: a továbbiakban valóban figyelj oda kérlek a helyesírásra, meg úgy általában a fogalmazásra.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum november 13, 2014, 11:32:22
davixxx: a továbbiakban valóban figyelj oda kérlek a helyesírásra, meg úgy általában a fogalmazásra.  ;)

Oké, fönci! ;D ;D

Írtam már nem egy elemzést, azért nem nagyon szokott előfordulni sok hiba az írásaimba. Ez most ilyen egyedi eset volt, sietnem kellett. ::) :laugh:

Sziasztok!
Van egy elemzésem, ami érvénytelenítve lett rosszul megadott hendikep miatt.
Szerintetek egyértelműen adtam meg a határt a hendikepnél, vagy nem?
(Azért plusszal, akartam jelezni a határt, mert az Oddsportal.com-on így voltak feltüntetve.)

http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=12792

Szia!

Handicap (2 esélyes)(Határ 1)(-9.5)) / 2

Így lett volna a helyes véleményem szerint, hiszen -9.5 ről akartad nyeretni a 2- es csapatot.

Idézetet írta: davixxx Dátum november 13, 2014, 17:28:13
Szia!

Handicap (2 esélyes)(Határ 1)(-9.5)) / 2

Így lett volna a helyes véleményem szerint, hiszen -9.5 ről akartad nyeretni a 2- es csapatot.

"Határ 1" rész minek kell bele?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum november 13, 2014, 17:35:30
"Határ 1" rész minek kell bele?

Úgy gondoltam, hogy 1-es +9,5-ös előnyről is kikap.

Akkor kimenetnél 2, határnál -9.5

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum november 13, 2014, 17:35:30
"Határ 1" rész minek kell bele?

Mittudom én, csak kimásoltam ahogy ott volt írva, és átjavítottam -9.5 | 2- es hendire :)

Idézetet írta: Dodi0425 Dátum november 13, 2014, 16:55:15
Sziasztok!
Van egy elemzésem, ami érvénytelenítve lett rosszul megadott hendikep miatt.
Szerintetek egyértelműen adtam meg a határt a hendikepnél, vagy nem?
(Azért plusszal, akartam jelezni a határt, mert az Oddsportal.com-on így voltak feltüntetve.)

http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=12792

Ne fordítsd meg a dolgokat.

Van +9,5 és -9,5.
Mindig azt használd amelyik csapatra vonatkozik. A jelen esetben -9,5 a határ és 2-es a tipp.

Hi!

Az lenne a kérdésem, hogy NHL meccsekhez nem lehetne góllövőkre fogadni? Akár úgy hogy beírandó a név, vagy ha kell csinálok listát minden csapathoz. Az Unibeten van ilyen lehetőség, és jó lenne rá elemzést írni.

Idézetet írta: buszberlet Dátum november 20, 2014, 10:19:00
Hi!

Az lenne a kérdésem, hogy NHL meccsekhez nem lehetne góllövőkre fogadni? Akár úgy hogy beírandó a név, vagy ha kell csinálok listát minden csapathoz. Az Unibeten van ilyen lehetőség, és jó lenne rá elemzést írni.

Kérés teljesítve.

Mostantól a jégkorong elemzéseknél fogadási típusként választhatjátok a "gólszerző" opciót is, a megjelenő mezőbe pedig írjátok be a játékos pontos nevét.

Ez a fogadási típus csak az illető mérkőzésen gólszerzőkre vonatkozik, s nem az olyan fogadási típusokra mint pl. "első gól", "utolsó gól", "nem szerez gólt"

Sok sikert!

Ez gyors volt! Köszönöm!

Nem tudom van-e fent még ilyenkor valaki, de egy NBA mérkőzésre szeretnék elemzést írni, mégpedig a Portland- Chicago meccsre, de nincs a meccs az új elemzések kínálatában. Csak a Lillard ill. Aldridge játékosokkal megjelölt opciók találhatók a kínálatban.
Írjam meg ott, vagy ne? Elfogadják majd az Adminok?

Idézetet írta: Dodi0425 Dátum november 21, 2014, 23:15:37
Nem tudom van-e fent még ilyenkor valaki, de egy NBA mérkőzésre szeretnék elemzést írni, mégpedig a Portland- Chicago meccsre, de nincs a meccs az új elemzések kínálatában. Csak a Lillard ill. Aldridge játékosokkal megjelölt opciók találhatók a kínálatban.
Írjam meg ott, vagy ne? Elfogadják majd az Adminok?

Csak olyan mérkőzésre lehet írni, amely benne van az ajánlatban.

Láttam ezt a 72 órás szabályt, ezzel kapcsolatban lenne két kérdésem. Lehet, hogy buta és felesleges kérdésnek tűnik, de az utolsó 72 órás szabály azt jelenti, hogy dec. 1-el bezárólag lehet max. 3 elemzést írni az utolsó 72 órában, azaz dec. 1. éjfélig?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ma még írok (hasamra ütök) 5 elemzést, amelyek pl. szombat vagy vasárnap lesznek, akkor ezekre ugye még nem vonatkozik a 72 órás szabály (hiába kezdődnek az utolsó 72 órás intervallumban)?  :)