SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mikor indul be újra a havi Guru?  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 08, 2015, 15:35:49
Mikor indul be újra a havi Guru?  :)

Remélhetőleg mielőbb.  ;)

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 15, 2014, 16:13:57
Nagyon sok érdekes elemzés születik az biztos....

Mondjuk az is igaz, hogy nem lehet mindenki profi elemző, de azért a minimális szintet hozzuk már. Nem egyszer láttam olyan 1.30 körüli vagy 1.70 körüli tippre olyan elemzést, amiből látszott, hogy az illető életében nem látta még a két csapatot játszani. Tippadó oldalakról húzta le az infókat (sérültek stb.), és azt kiegészítette töltelékszavakkal.

Ha csak olyan csapatokról lenne elemzés, amelyeket az adott elemző látott már játszani, akkor kb az 5 topbajnokságon és az MB1-en kívül nem sok elemzés születne... Egy bajnokságról vagy egy csapatról az interneten kb 5 perc alatt rengeteg információt lehet találni. Ha elég jók az infók egy adott csapatról (pl sérültek, pénzügyi válság, stb...) akkor szerintem ez egyáltalán nem probléma - főleg ha nem csak töltelékszavak, hanem normális kiegészítés áll mellette.

Sziasztok!

Volt egy ilyen játék a Guruban: All Time 2015 01. 01-es zárással, amit Kagawa nyert, azt hiszem 3 éves hosszútávú verseny!

Sajnos mostanában időhiány miatt kevesebb Gurut írtam, de így is 7. lettem...

Nem azért, de azért, itt valami tárgy nyereményekről volt tán anno szó. Valaki emlékszik ilyenre, csak kiváncsiságból írom, mert a 7. hely biztos semmire se jó.
Üdv.: Sound

Idézetet írta: Sound Dátum január 11, 2015, 22:33:11
Sziasztok!

Volt egy ilyen játék a Guruban: All Time 2015 01. 01-es zárással, amit Kagawa nyert, azt hiszem 3 éves hosszútávú verseny!

Sajnos mostanában időhiány miatt kevesebb Gurut írtam, de így is 7. lettem...

Nem azért, de azért, itt valami tárgy nyereményekről volt tán anno szó. Valaki emlékszik ilyenre, csak kiváncsiságból írom, mert a 7. hely biztos semmire se jó.
Üdv.: Sound

Amint a neve is mutatja, ez egy "all time" verseny, tehát nincs vége. Mindössze annyi történt, hogy eredetileg ezt a végső dátumot állítottam be, most viszont meghosszabbítottam 2030-ig.  :D

Valóban volt viszont éves verseny korábban.

SfGuru Ausztrál Open 2015

Nyeremények:

1.hely: 25€ Bet365 bónusz
2.hely: 10€ Bet365 bónusz
3.hely: 5€ Bet365 bónusz

A nyeremények átvételéhez szükségetek van egy bet365-ös számlára. Itt regisztrálhatsz.

Ebben a játékban bárki részt vehet ha regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon.

A játék ettől a pillanattól indul. Sok sikert!  :beerchug:

Milan, a havi Guru folytatása előreláthatólag mikorra várható?  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 19, 2015, 19:49:57
Milan, a havi Guru folytatása előreláthatólag mikorra várható?  :)

Még nem tudok egy konkrét dátumot, sajnálom.

Hi!

A január 11-én bezáruló heti versennyel lesz valami? Vagy annak is kakukk egyelőre?

Idézetet írta: buszberlet Dátum január 22, 2015, 13:43:12
Hi!

A január 11-én bezáruló heti versennyel lesz valami? Vagy annak is kakukk egyelőre?

Megtörtént az eredményhirdetést az illető játékban.

Február 1-től havi verseny? :)


SfGuru - 2015 Edisön... 8)  :ok:

Február 1-től folytatódik az SfGuru játék, némi változással.

Kezdjük a nyereményekkel:

Havi verseny

1.hely: 20.000 HUF Skrillen keresztül + 30€ Bet365 bónusz
2.hely: 10.000 HUF Skrillen keresztül + 10€ Bet365 bónusz
3.hely: 5.000 HUF Skrillen keresztül + 10€ Bet365 bónusz

A nyeremények átvételéhez szükségetek van egy Skrilles, illetve egy bet365-ös számlára.

Heti verseny nincs!

Szabályzat módosítások:

SfGuru Szabályzat

A legalapvetőbb módosítás, hogy ettől a pillanattól az SfGuru játék elérhető bárki számára, aki regisztrálva van a Sportfogadas.org-on, tehát nincs külön kezdő-haladó kategória.

Tippelésre vonatkozó általános szabályok:

Az indoklásnak vonatkoznia kell az adott mérkőzésre, a kiválasztott tippre. Röviden, tömören, a leglényegesebb indokokat kell leírni.

Az elemzés indoklása minimum 800 karakter kell, hogy legyen (sortörés nélkül). Nem kell liturgiákat írni  ;D , térjetek a lényegre.
Nem érdekel, hogy hol játsszák a meccset, hány órától, s hogy Sanyinak mekkora a lába.
Miért tippeltél arra amire?
A "teljes" elemzéssel a szerkesztőink foglalkoznak (előzeteseket itt olvashatsz), az SfGuru pedig egy játék.

Amennyiben az indoklás nem felel meg az elvárásainknak, a tippet érvénytelenítjük, s a játékost -20 ponttal büntetjük. A harmadik pontlevonásos büntetés egyben a játékból való kizárást is jelenti. Egy tipp érvénytelenítése nem jár automatikusan büntetéssel.
A büntetésről az érvénytelenítéskor használt mezőben értesítjük a játékost, s ez az érvénytelenített tippnél "kommentként" fog megjelenni.

A csak statisztikai adatokat tartalmazó elemzések érvénytelenek (azok is ahol a szerkesztők csak felsorolnak egy pár játékost, annak érdekében, hogy "ne csak statisztika legyen"). Azt, hogy egy elemzés érvénytelen azt a játék üzemeltetői döntik el, s nem a többi játékos. - ugyanez érvényes a teljes indoklásra is!

A helyesírás, az átláthatóság, érthetőség alapvető követelmény. Ennek hiánya a tipp érvénytelenítéséhez vezet.
Amint fent is írtuk, ez még nem biztos, hogy büntetéssel is jár.

Csak nyertes elemzések indoklásait ellenőrizzük!

Eredményhirdetéskor csak azon játékosok eredményeit vesszük figyelembe, akiknek az adott játék keretén belül a megjátszott tippjeiknek 50%-a +1,  1.01 és 2.00 közötti nyereményszorzót tartalmaz (pl. 7 beküldött tipp esetén 4 tipp, 12 beküldött tipp esetén 7 tipp stb.).


Ezek lennének a változások. Kérdések?

950 karakteres elemzést nem fogad el a rendszer, minim 1200 kell.

800 karakter baromi kevés, az már nem is elemzés, skicc.  :laugh:
Ennyi szöveg kb. a sörös doboz hátulján is van. Na mindegy.
Örülök neki, hogy újra folytatódik a verseny, jók a szigorítások és látom a nyereményalapot is növeltétek.  :ok: