SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1515 március 17, 2015, 18:12:14, Milan
Idézetet írta: Coutinho Dátum március 17, 2015, 14:45:50
Nem írtam egy szóval se, hogy kimásoltál valamit az elemzésemből. Akkor se én szóltam ezt meg, hanem Piforr: "Nem is tudtam hogy más felhasználó elemzésével is lehet tippet beküldeni."

Érdekes, hogy mindig azok ítélkeznek, akik max. egy "Maradj talpon" játékba tudnak elérni valamit, ahol 1,20-as oddsokat kell beírni indoklás nélkül. Hülyének is megy, vagy nem? De sajnos még abba is csak egy 9-es sorozat a legnagyobb sikerélménye.

A személyes sértegetés tilos ezen a fórumon. Ha folytatni szeretnétek, akkor lehet nyugodtan. Privátban.

#1516 március 17, 2015, 18:12:30, Milan
A személyes sértegetés tilos ezen a fórumon. Ha folytatni szeretnétek, akkor lehet nyugodtan. Privátban.

#1517 március 17, 2015, 18:12:42, Milan
A személyes sértegetés tilos ezen a fórumon. Ha folytatni szeretnétek, akkor lehet nyugodtan. Privátban.

#1518 március 17, 2015, 19:29:21, Milan
Tévedni emberi dolog. Bárkivel megtörténhet, s Coutinho belátta tévedését.

Moderáltam az ide nem illő hozzászólásaitokat.

További sok sikeres tippet/elemzést mindenkinek!

Előbb kellett volna ide benéznem.  ;D


Kikerült a válaszható fogadóirodák listájából a Fortunawin, mivel a jövőjük eléggé zavaros.

Mostantól az SfGuru játékban használhatjátok a Winmasters által ajánlott nyereményszorzókat is.

További sok sikert!  :beerchug:

ID: 14084

Rosszul lett kiértékelve. 18.án 17.30kor írtam az elemzést, még az aznapi, szombat este kezdődött meccsre, ahol Hughes volt a kezdő dobója a Minnesotának. A CLE 4-2re nyert, másnap viszont valóban kikapott.

Hi!

Most vettem észre, hogy korongnál az 12 (hosszabbítás + bünti) egy b betűvel van írva. :D Nem nagy dolog, csak gondoltam szólok.

Idézetet írta: buszberlet Dátum május 12, 2015, 16:35:44
Hi!

Most vettem észre, hogy korongnál az 12 (hosszabbítás + bünti) egy b betűvel van írva. :D Nem nagy dolog, csak gondoltam szólok.

Köszönjük, javítva.  :beerchug:

SfGuru - Roland Garros 2015

Az idei Roland Garros alkalmából egy speciális SfGurut is indítunk, mely csak a francia tornára vonatkozik.

Tippelj a francia verseny mérkőzéseire, s ha te vagy a legjobb, tiéd a főnyeremény.

Nyeremény:

1.hely: 10.000 HUF Skrillen keresztül

SfGuru Szabályzat - kiegészítő:

1. Egy mérkőzés kimenetelére több elemzés is születhet, viszont létezik egy kivétel is: a verseny utolsó szakaszaiban (elődöntő, döntő) nem lehetséges azonos kimenetelre elemzéseket írni (ha valaki írt egy elemzést egy mérkőzés kimenetelére, akkor a többiek az adott mérkőzés csak más kimenetelére írhatnak elemzést). Létezik egy 5 perces tolerancia idő is (abban az esetben ha már szerkesztitek az elemzést, s közben bekerült a rendszerbe egy hasonló kimenetelű elemzés, akkor mindkettőt elfogadjuk).
2. A játék utolsó szakaszában (elődöntők, döntők) maximum 2 elemzést lehetséges beküldeni.

Különlegesség, hogy idén már elemzést lehet írni a páros, illetve a vegyes páros mérkőzésekre is.  :beerchug:

Pénteken, május 22-én főtábla sorsolás következik Párizsban, majd az ajánlat megjelenésével megkezdődik a verseny. 

Nagyon sok sikert kívánunk mindnyájatoknak!  :great: :topbet_125:


ID: 14269
Ez miért lett push? Beküldve: 2015.05.21 15:59 és a mérkőzés 18.00-kor kezdődött
És nyert a Siófok kettővel (24-22) http://siofokkc.hu/2015/05/21/minden-jo-ha-jo-a-vege-szazszazalekosan-zarta-a-rajatszast-csapatunk/ [hivatalos oldal]

A holnapi kezilabda merkozesekre mikor lehet tippelni?

Idézetet írta: csaby18 Dátum május 25, 2015, 20:48:45
A holnapi kezilabda merkozesekre mikor lehet tippelni?

Holnap.

Sziasztok! Lesz Wimbledonos játék? Mert elkezdeném írni az elemzéseket a meccsekre, mivel nem leszek itthon csak kedden. Csak ugye még nincs ott a wimbledonos pipa.(Gondolom, hogy lesz.) Esetleg ha lesz, akkor meglehet kérni utólag is, hogy rakjátok be az elemzéseim a játékba?

Előre is köszi. :beerchug: