SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Betssont ezentúl nem lehet használni az SfGuru játékban.

Használható irodák:

Winmasters
WilliamHill
Unibet
Sportingbet
PaddyPower
Bet365

Egy elemzésnél lehet kisebb szorzót megadni, mint amennyit a fogadóiroda kínál?
Mert 3,00-as szorzót adnak rá, de így csak 6 tétegységet tehetek a meccsre, viszont ha 2,99-et írok akkor már 10-et.  ???

Idézetet írta: Zsebkendő25 Dátum szeptember 05, 2015, 13:13:52
Egy elemzésnél lehet kisebb szorzót megadni, mint amennyit a fogadóiroda kínál?
Mert 3,00-as szorzót adnak rá, de így csak 6 tétegységet tehetek a meccsre, viszont ha 2,99-et írok akkor már 10-et.  ???

Tudsz kisebb oddson fogadni, mint amit a fogadóiroda kínál?
Ugyanez a válasz is.

Vagy keress egy irodát, ahol alacsonyabb a szorzó...

Ez azért van így, hogy a hónap végén ne írjanak 25-ös szorzóra elemzést 10-es téttel, és nyerje valaki a játékot egy jó tippel.

Köszönöm!

Másik iroda nem jutott eszembe...  ;D

Gondoltam hogy azért van, csak nem tudtam mennyire veszik komolyan a pontosságot.

hogyan kell beküldeni egy olyan tippet, hogy
lapok száma 4.5 felett

A legördülő menüben csak olyat látok, hogy alatt/felett, de az nem a gólokra vonatkozik?

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 07, 2015, 11:31:05
hogyan kell beküldeni egy olyan tippet, hogy
lapok száma 4.5 felett

A legördülő menüben csak olyat látok, hogy alatt/felett, de az nem a gólokra vonatkozik?

Válaszd ki, hogy alatt/felett. A szövegben meg utalsz arra, hogy ez lapos/szögletes/stb. fogadás.

Itt köszönöm a tegnapi két sárga lapos elemzést. Először nem vágtam, hogy ez lapos fogadás, néztem is hogy over 4,5 1,75ös odds, meg is néztem hogy mi van, és elolvastam az elemzést és leesett hogy miről van szó. Betettem egy kombiba, még 2 meccs mellé és 8szoros összeget sikerült nyerni. Szóval, csak hajrá azokkal a lapos fogadásokkal!!! Minél többet.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 07, 2015, 11:31:05
hogyan kell beküldeni egy olyan tippet, hogy
lapok száma 4.5 felett

A legördülő menüben csak olyat látok, hogy alatt/felett, de az nem a gólokra vonatkozik?

Bekerült egy új lehetőség: büntetőlapok alatt/fölött   :great:

Ezentúl ezt használjátok, hogy tisztább legyen.

Bevállalom, hogy most geci leszek, hogy ezen kiakadok. Bevállalom azt is, hogy kikéritek magatoknak, hogy én ezen kiakadok. DE, nekem kurvára nem tetszik amit Kagawa leművelt a guruban. Persze lehet jönni hogy ez egy játék, mindenki akkor ír elemzést amíg akar és amíg a szabályok engedik,de nekem akkor is böki a csőrömet. Megtehetném hogy magamba tartom, amíg véget nem ér a guru, és akkor nem én lennék a geci ha Federer nem nyer min 3-1re.
Kb 25ponttal vezetettem a guruban a mai nap előtt, ahol 2 meccs volt vissza a US Openből.  25! Nem 5 vagy 10. Mert ha kicsi a különbség, akkor full megértem, hogy nagy a csata az utolsó nap. dDe 25 pont az kb két normális oddsú és indoklású tippel sem lehet megelőzni. Szerintem kurvára nem etikus ilyenkor még görcsölni és csak azért írni tippet, hogy nyerjen az illető pláne 19:59kor. Mert ha délelőtt megírja vagy délután akkor még oké, bár akkor sem tetszene, hogy 25pontos különbségnél olyan elemzést írunk aminek kb semmi értelme..(Azért nincs értelme mert a hendis tipp helyett sokkal logikusabb hogy Federer nyer, csak ugye annak az oddsa nem elég magas) Így esélyem sem sincs nekem regálni egy direkt olyan tippel ami nem fedi az övét. Mert  Ha írok egy Federer wint válaszba ( ha lett volna idő) akkor ha az ő tippje jön az enyém is. Szal nem nyerhet,de mondjuk simán írhattam is volna akár egy meccs gamekre, ami független az ő tippjétől.

Az a durva hogy Federer drukker vagyok, és neki szurkolok még így is. És nem a 3-2nek, mert szerintem mindannyian sejtjük, 5 szettben nem sok esélye van.



ncis88, az ügyeletes geci, aki ezen ok nélkül kiakad


(Hazudnék, ha nem mondanám hogy engem nem a 10k motivál, pont ezért a fenti írásban szó sem esik a pénzről)

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 13, 2015, 20:58:30
Bevállalom, hogy most geci leszek, hogy ezen kiakadok. Bevállalom azt is, hogy kikéritek magatoknak, hogy én ezen kiakadok. DE, nekem kurvára nem tetszik amit Kagawa leművelt a guruban. Persze lehet jönni hogy ez egy játék, mindenki akkor ír elemzést amíg akar és amíg a szabályok engedik,de nekem akkor is böki a csőrömet. Megtehetném hogy magamba tartom, amíg véget nem ér a guru, és akkor nem én lennék a geci ha Federer nem nyer min 3-1re.
Kb 25ponttal vezetettem a guruban a mai nap előtt, ahol 2 meccs volt vissza a US Openből.  25! Nem 5 vagy 10. Mert ha kicsi a különbség, akkor full megértem, hogy nagy a csata az utolsó nap. dDe 25 pont az kb két normális oddsú és indoklású tippel sem lehet megelőzni. Szerintem kurvára nem etikus ilyenkor még görcsölni és csak azért írni tippet, hogy nyerjen az illető pláne 19:59kor. Mert ha délelőtt megírja vagy délután akkor még oké, bár akkor sem tetszene, hogy 25pontos különbségnél olyan elemzést írunk aminek kb semmi értelme..(Azért nincs értelme mert a hendis tipp helyett sokkal logikusabb hogy Federer nyer, csak ugye annak az oddsa nem elég magas) Így esélyem sem sincs nekem regálni egy direkt olyan tippel ami nem fedi az övét. Mert  Ha írok egy Federer wint válaszba ( ha lett volna idő) akkor ha az ő tippje jön az enyém is. Szal nem nyerhet,de mondjuk simán írhattam is volna akár egy meccs gamekre, ami független az ő tippjétől.

Az a durva hogy Federer drukker vagyok, és neki szurkolok még így is. És nem a 3-2nek, mert szerintem mindannyian sejtjük, 5 szettben nem sok esélye van.



ncis88, az ügyeletes geci, aki ezen ok nélkül kiakad


(Hazudnék, ha nem mondanám hogy engem nem a 10k motivál, pont ezért a fenti írásban szó sem esik a pénzről)

csatarid éveken át ezt csinálta. Többször engem is megszívatott. Ráadásul havi versenynél is, utolsó nap betolta a 2,99-es oddsokat, aztán jópárszor be is jött neki. Nekem sem szimpi dolog, de millió egy játékban van ez. Te is csináltál ilyet a Ripi játékban, szóval szerintem felesleges kiakadni. Knapp is rendszeresen csinálja a tippjátékokban. Mindig lesz/van olyan ember, akinek fontosabb a pénz, mint a "korrekt" verseny. És én is csinálok ilyet a góltippelős játékban, de mondjuk még sosem nyertem :D Amíg nem szeg szabályt az illető, addig "felesleges" felháborodni, holott egyébként én is ellenzem az ilyet...

#1571 szeptember 13, 2015, 21:37:01, ncis88
Kezdjük ott hogy ott én vezettem Ripi játékában és nem az utolsó percben írtam, mert utána még volt vagy X óra amíg lehetett. És nem is előzni akartam, hanem kellett írnom egy tippet, mert csak 9 volt. És ugye ott levonás van van ha nincs meg a 10 tipp. De mindenképp a legnagyobb különbség, hogy ott VÉGIG én vezettem.

Ismétlem, ha megírja délután, akkor ennyire nem zavarna a dolog de 19:59kor. 25pont volt előnyöm, szerintem illett volna elengedni a játékot. 15pont volt,de tegnap volt egy rossz tippje, ezért 25öt emlegetek.

Bevállalom hogy én vagyok most geci hogy ezen kiakadok, de én nem ilyen vagyok, hogy megvárom a meccs végét és ha mondjuk Federer nyer simán, csak akkor írok, ha meg kikap akkor kussolok.

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 13, 2015, 20:58:30
Bevállalom, hogy most geci leszek, hogy ezen kiakadok. Bevállalom azt is, hogy kikéritek magatoknak, hogy én ezen kiakadok. DE, nekem kurvára nem tetszik amit Kagawa leművelt a guruban. Persze lehet jönni hogy ez egy játék, mindenki akkor ír elemzést amíg akar és amíg a szabályok engedik,de nekem akkor is böki a csőrömet. Megtehetném hogy magamba tartom, amíg véget nem ér a guru, és akkor nem én lennék a geci ha Federer nem nyer min 3-1re.
Kb 25ponttal vezetettem a guruban a mai nap előtt, ahol 2 meccs volt vissza a US Openből.  25! Nem 5 vagy 10. Mert ha kicsi a különbség, akkor full megértem, hogy nagy a csata az utolsó nap. dDe 25 pont az kb két normális oddsú és indoklású tippel sem lehet megelőzni. Szerintem kurvára nem etikus ilyenkor még görcsölni és csak azért írni tippet, hogy nyerjen az illető pláne 19:59kor. Mert ha délelőtt megírja vagy délután akkor még oké, bár akkor sem tetszene, hogy 25pontos különbségnél olyan elemzést írunk aminek kb semmi értelme..(Azért nincs értelme mert a hendis tipp helyett sokkal logikusabb hogy Federer nyer, csak ugye annak az oddsa nem elég magas) Így esélyem sem sincs nekem regálni egy direkt olyan tippel ami nem fedi az övét. Mert  Ha írok egy Federer wint válaszba ( ha lett volna idő) akkor ha az ő tippje jön az enyém is. Szal nem nyerhet,de mondjuk simán írhattam is volna akár egy meccs gamekre, ami független az ő tippjétől.

Az a durva hogy Federer drukker vagyok, és neki szurkolok még így is. És nem a 3-2nek, mert szerintem mindannyian sejtjük, 5 szettben nem sok esélye van.



ncis88, az ügyeletes geci, aki ezen ok nélkül kiakad


(Hazudnék, ha nem mondanám hogy engem nem a 10k motivál, pont ezért a fenti írásban szó sem esik a pénzről)

Jó, akkor ezt én le is reagálom, mert ugye én vagyok a sportszerűtlen.

Igen, ahogy írtad ez egy játék ami egyben egy verseny is. A versenyben pedig vannak szabályok. Megvan mikor kezdődik és mikor ér véget. Láthattad a Hingis meccs után, hogy már "csak" 19 ponttal vezetsz, ami behozható egy meccsen is, miért nem irtál elemzést legalább egy Fedex +2,5 szettre ? Tedd a szívedre a kezed, te nem próbáltad volna be megelőzni az első helyezettet a helyemben?

Másik dolog. Én se reklamáltam, hogy te az első napokon 2,75-ért megjósoltad, hogy Allertova egy szettet tud majd koncentrálni, utánna pedig szétesik és három szettes meccs lesz. Teljesen vak tipp, tapogatózás a sötétben ami a végén bejött és szakítottál vele. Az a különbség a kettő között, hogy az a verseny elején volt, ez a tipp pedig a verseny végén. Szóval gyakorlatilag semmi különbség szerintem, de javíts ki ha nem így van. Nem vétettem egy szabály ellem sem.

Harmadik dolog, régen vagyok már a guruban, sok versenyt megéltem már és tudod milyenek is voltak? Egyik esetben beirtam a tippemet, ami nem volt papirforma, megindokoltam szépen, meg is játszottam, kerestem rajta stb, az ellenfelem pedig lekoppintotta az elemzést csak kisebb hendivel így hiába volt egy jó tippem nem tudtam vele megelőzni. Másik versenyt úgy buktam, hogy a vetélytársam ugyanígy az utolsó másodpercekben küldte be a tippjét, nem tudtam lereagálni, elbuktam. Harmadikban, ha jól emlékszek patyi volt az, akinek egy tippje vesztesnek volt kiértékelve hibásan. Akkor szólt amikor már vége volt a versenynek és örültem hogy nyertem. Aztán rájöttem hogy mégsem, szintén nem tudtam lereagálni....

Ez a guru egy ilyen verseny.... Ezt így kell szeretni és én szeretem is. Nem pedig kiakadni.

Egyébként pedig ne idegeskedj, egyszer sem biztos hogy jön a tipp.

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 13, 2015, 21:34:31
Ismétlem, ha megírja délután, akkor ennyire nem zavarna a dolog de 19:59kor. 25pont volt előnyöm, szerintem illett volna elengedni a játékot. 15pont volt,de tegnap volt egy rossz tippje, ezért 25öt emlegetek.

Most bocs haver, de emlékszel a Milan-Liverpool BL döntőre?

Ott is a Liverpoolnak 0:3 után fel kellett volna adnia, mert onnan már nem illik megfordítani?

De ha ennyire rá vagy feszülve erre a 10K-ra akkor odaadom a döntő eredményétől függetlenül  :ok:

Mivel értéket számolunk és nem százalékos arányt addig ez SZABÁLYOS...
( Mindenki csinálja és csinált már olyat, Tippjátékokban, hogy ha rosszul állt, akkor nyomta a 3-nál nagyobb odds-ú tippeket... HÁTHA és néha igen... nátha :-)