SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#1650 november 20, 2015, 12:31:29, oakland23
Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 20, 2015, 12:11:20
Melyik mérkőzésre írnál?
Békéscsaba-Fehérvár, női kézi
Még most sincs ott, de akkor elvileg a 13:35-ös frissités után már ott kell legyen, ha jól értem, hisz mindkét irodánál fogadható a meccs  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 20, 2015, 11:18:32
Írjátok már le légyszi, hogy a guru melyik irodától veszi át a kínálatot? Illetve azt, hogy mikor frissülnek a meccsek. Mert pl. van most is egy magyar női kézi bajnoki, amiről írnék, aztán a guru menüjében nincs sehol, pedig bet365-ön, unibeten is benne van a meccs a kínálatba.

A magyar női kézi bajnokik átlag 1 napos késéssel kerülnek be. :(
Én már rég letettem róluk, mert általában arra szétmegy a határ/odds, mire írhatnék róla.

Van még ilyen bajnokság, ami ennyire késve kerül be? Megpróbálhatom kicserélni a forrást bet365-re egyes sportágaknál, mint a kézilabda.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 20, 2015, 18:36:58
Van még ilyen bajnokság, ami ennyire késve kerül be? Megpróbálhatom kicserélni a forrást bet365-re egyes sportágaknál, mint a kézilabda.

Általában a komplett női kézi meccsek késve kerülnek be, hiszen a bet veri az unibetet időben is bőven. De érdekes módon a nyári U17-es viadal egyáltalán nem szerepelt a kínálatban, pedig az unin lehetett rá fogadni, beten pedig nem.

Szerintem a kézi kínálat, ha van rá mód, egy az egyben mehetne a bettől, mert a holnapi felk. meccsekre sem lehet írni elemzést, holott már 7-8 órája kinn vannak.

Idézetet írta: drogos Dátum november 25, 2015, 21:44:19
Szerintem a kézi kínálat, ha van rá mód, egy az egyben mehetne a bettől, mert a holnapi felk. meccsekre sem lehet írni elemzést, holott már 7-8 órája kinn vannak.
Egyébként is elég nagy fejlődés van kézilabda terén a bet365-nél, kb. olyan bajnokság mecsire is lehet fogadni, amiről nem is nagyon hallottunk. Pl olasz női bajnoki  ;D.
Emlékszem, legutóbb pl. az első buki volt talán a nagyok között, amely oddsot adott a magyar-dán meccsre, és még milyen szépet.  ::) Régebben elég mostoha sport volt a bet365-nél a kézi, de egyértelműen érezni a fejlődést!

Az igen. :D Szép hajrá lesz a Guruban az első háromnál! :D Volt már ilyen szoros valaha?

Akkor kézinél lehetne, hogy a bet365 kínálata jelenjen meg? Mert a mai meccsekre is egy komplett napot kellett várni, mire bekerült a kínálatba, így én pl egyet sem tudtam már beküldeni. És a holnapi barátságos meccsek sincsenek még mindig sehol sem...

Ha megoldottátok ezt a kézilabdás problémát akkor gondolkozzatok már el azon hogy lehetne-e betenni a kínálatba kosárlabda játékos speciálist?

Az Euroligára szoktak kínálni az irodák olyat hogy ki hány pontot dob ami nem hülyeség. És ugye jégkorongban is van már a gólt lő opció.

Kössz előre is

SfGuru Női Kézilabda VB 2015

1.hely: 10.000 HUF Skrillen keresztül
A nyeremények átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


#1660 december 08, 2015, 15:32:29, drogos
A félidő HC-ra is lenne szerintem igény, köszi  :ok:
Bet365 és Unibetnél is fogadható, de WH-n sem ritka

+ elsőnek éri el 5, 10, 15,20 gól sem lenne rossz választás :)

Idézetet írta: drogos Dátum december 08, 2015, 10:47:49
A félidő HC-ra is lenne szerintem igény, köszi  :ok:
Bet365 és Unibetnél is fogadható, de WH-n sem ritka

+ elsőnek éri el 5, 10, 15,20 gól sem lenne rossz választás :)

Bekerült.  :ok:

Idézetet írta: Kagawa Dátum november 27, 2015, 08:34:16
Ha megoldottátok ezt a kézilabdás problémát akkor gondolkozzatok már el azon hogy lehetne-e betenni a kínálatba kosárlabda játékos speciálist?

Az Euroligára szoktak kínálni az irodák olyat hogy ki hány pontot dob ami nem hülyeség. És ugye jégkorongban is van már a gólt lő opció.

Kössz előre is

Mely iroda ajánl hasonlót?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 10, 2015, 13:24:40
Mely iroda ajánl hasonlót?

Bet365 - Játékos teljesítménye fül alatt

Idézetet írta: Kagawa Dátum december 10, 2015, 13:28:13
Bet365 - Játékos teljesítménye fül alatt

Bekerült így: "Játékos teljesítménye"

A nevet, illetve a határt is meg kell adni. Ugyanez a típus létezik a kézilabdánál is.  :ok: