Szeptember 20, 2014, 11:55:47 am CEST

Szerző Téma: Bet-at-home Kuponok  (Megtekintve 74961 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Milan

• admin
  • Forum Addicted
  • Siempre Milan!
    • SfStats
Bet-at-home Kuponok
« Dátum: November 15, 2012, 14:01:23 pm CET »
Bet-at-home Kuponok

A Bet-at-home fogadóiroda gyakran ajánl fel ingyenes fogadás kuponokat (az értéke általában 3 vagy 5€-os), melyeket általában újságokban/folyóiratokban rejtenek el.

Ha van egy fölösleges kuponod, amit te úgy sem használsz fel, akkor itt elajándékozhatod.

Pénzt kérni viszont egy kuponért szigorúan tilos, s büntetendő (Fórumról való kizárással jár)!

Előre is köszönjük azon személyeknek, akik így szeretnének segíteni másokon. Jó tett helyébe, jót várj!  :great:

FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!

Kuponok cseréje:
Ha kupont szeretnétek cserélni, erre van egy javaslatunk: az küldje el hamarabb a kódot, aki később regisztrált a Fórumra.
Mindezt privátban rendezzétek, s bármilyen fajta kellemetlenség (lejárt/beváltott kupon stb.) miatt a Sportfogadas.org nem vonható felelősségre.
Mindenki ennek tudatában cselekedjen!
« Utoljára szerkesztve: November 26, 2012, 13:23:28 pm CET írta Milan »
Ajánlott fogadóirodák: Bet365   Betclic   Betfair   Expekt   FortunaWin   PaddyPower   Sportingbet   Unibet   William Hill
Ajánlott pókerkliensek: PokerStars
Minden az online kaszinóról: Online Kaszinó Portál   Angol Sportfogadás Portál: Online Sportsbetting Portal    Német Sportfogadás Portál: Online Sportwetten Portal

Nem elérhető misk@

Re:Bet-at-home Infó
« Válasz #1 Dátum: November 15, 2012, 14:03:31 pm CET »
Azt szeretném kérdezni, hogy honnan lehet ilyen három ojrós kuponot szerezni, mer nekem még nincsen olyan, de ezekre az űrhajós kérdésekre meg nem tudok válaszolni, de a kupon meg kellene. Köszönöm szépen!
A leghosszabb utazás is egyetlen lépéssel kezdődik.

Nem elérhető benson

• Profi fogadó
  • kislányom
  • Kedvenc iroda: Pinnacle
« Válasz #2 Dátum: November 15, 2012, 14:09:09 pm CET »
Azt szeretném kérdezni, hogy honnan lehet ilyen három ojrós kuponot szerezni, mer nekem még nincsen olyan, de ezekre az űrhajós kérdésekre meg nem tudok válaszolni, de a kupon meg kellene. Köszönöm szépen!

Misk@ vazze, miért nem ezzel kezdted? Mára elfogytak, de holnap még csenek neked egyet a boltból. Elvileg két Lilu még maradt a polcon, hátha nem fogja már senki megvenni addig.
„Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen.”
Albert Einstein

Nem elérhető fili76

• Profi fogadó
Re:Bet-at-home Kuponok
« Válasz #3 Dátum: November 15, 2012, 14:16:28 pm CET »
Én sem kaptam semmit,442ből elfogadnák egyet,remélem akinek adtam az 5euros kuponomat nem felejti el,sőt meg emailben sem kaptam.Érdekes unokatesómnak meg küldenek,aki nem is játszik,lehet nem kellene fogadnom és akkor kapnék. ;D De 36évesen már nem változik az ember.

Nem elérhető ab_aevo

• Meccsnéző
  • God
« Válasz #4 Dátum: November 15, 2012, 14:19:39 pm CET »
Bet-at-home Kuponok

A Bet-at-home fogadóiroda gyakran ajánl fel ingyenes fogadás kuponokat (az értéke általában 5€-os), melyeket általában újságokban/folyóiratokban rejtenek el.

Ha van egy fölösleges kuponod, amit te úgy sem használsz fel, akkor itt elajándékozhatod.

Pénzt kérni viszont egy kuponért szigorúan tilos, s büntetendő!

Előre is köszönjük azon személyeknek, akik így szeretnének segíteni másokon. Jó tett helyébe, jót várj!  :great:

Felfüggesztett jár érte ?  :D

Nem elérhető davixxx

« Válasz #5 Dátum: November 15, 2012, 14:21:20 pm CET »
NE686-FBK9L-32WZK-YX315-2ZJNT_

Csak hogy kicsit mégse legyen olyan egyszerű dolgotok. Az Utolsó betű az egy kérdésnek, rejtvénynek az egyik betűje. Elektra apjának 3 lánya van. Panna, Erika és... ? . Ki a 3. gyermek. A megfejtés 3. betűjele az utolsó betű a kódban. Remélem nem lesz nehéz dolgotok. Sok sikert! :beerchug:

Amúgy én is szívesen elfogadok egy kódot ami nem a Lilus féle újságból van, köszipuszi! :cya:

Nem elérhető Whylechlapht

• Haladó
« Válasz #6 Dátum: November 15, 2012, 14:25:32 pm CET »
Van nekem is egy felesleges kódom, a mai nap folyamán más kuponokra (pl póker tokenre, vagy thai erotikus masszázs szalon kuponjára) cserélném. Ha senkinek nincs ilyen akkor a leggyorsabb viszi. Pm-ben lehet érdeklődni.

Ja és nem lilus, hanem freemailes a kupon.
« Utoljára szerkesztve: November 15, 2012, 14:35:21 pm CET írta Whylechlapht »

Nem elérhető tonijani

« Válasz #7 Dátum: November 15, 2012, 14:30:13 pm CET »
4-4-2 -es kupon kellene, cserébe emailben kapott szintén 3 eurós kupont adnék.
Ha valakit érdekel a csere írjon!
ez az élet, nem a fán csüngés...

Nem elérhető misk@

« Válasz #8 Dátum: November 15, 2012, 14:36:27 pm CET »
Misk@ vazze, miért nem ezzel kezdted? Mára elfogytak, de holnap még csenek neked egyet a boltból. Elvileg két Lilu még maradt a polcon, hátha nem fogja már senki megvenni addig.

Lilu???? Vazze, én a Michelle Wildosat vettem tizet, de egyben sem találtam. Most már legalább tudom miért. Na nem baj, megyek olvasgatni, ha már van ennyi újságom, a Lilus kód már nem is érdekel...
A leghosszabb utazás is egyetlen lépéssel kezdődik.

Nem elérhető oakland23

• Részvényes
  • God
  • majom
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #9 Dátum: November 15, 2012, 14:50:21 pm CET »
Nekem ma ilyen levél jött a bahtól:

Kizárólag oak a majom részére!

ZSEBELJE BE MOST A BÓNUSZUNKAT!   

Hűségének jutalmáért 200 EUR-t ajándékozunk Önnek!
Majom, nyakunkon a 2012-es sportszezon vége! Eljött az alkalom, hogy méltóképpen fejezzük be ezt a csodálatos évet. Ezúton is szeretnénk Önnek megköszönni elkötelezettségét és megjutalmazni kitartó hűségét!

Hűséges ügyfélként Ön velünk mindig egy lépéssel előrébb jár!
Figyelem: akár 200 EUR is ütheti a markát, amennyiben az elkövetkezendő napokban feltölti fogadási számláját. Ez egy ideális lehetőség Önnek, hogy tökéletesen felkészülve várja az idei szezon utolsó nagy összecsapásait.

Ilyen egyszerűen tudja beváltani a bónuszát:
   Jelentkezzen be a bet-at-home.com-ra.
   Töltse fel fogadási számláját.
   Kattintson a "Bónuszt beváltani" pontra a "Be-/kifizetés" menüben.
   Adja meg a kód mezőben az alábbi bónusz kódot. Kész is!
   A befizetett összeg 50%-át rögtön jóváírjuk bónuszként fogadási számlájára (maximum 200 EUR összegben)

* Gondolom más is kapott, mert én kb annyira hűséges voltam a BAH-hoz, mint Zsófi a Bartha Zsolthoz...  (konkrétan tán egyszer sem fizettem be hozzájuk idén. Legutóbb akkor volt depó, amikor a kaszinó bónuszt nyomták, de az szerintem még tavaly szilveszter környékén volt..)

« Utoljára szerkesztve: November 15, 2012, 14:54:34 pm CET írta oakland23 »

Nem elérhető tibi7

• Olvasó
  • *
« Válasz #10 Dátum: November 15, 2012, 15:21:07 pm CET »
Van egy tv újságos 3 eurós kuponom, elcserélném más promócióból származó kuponkódra (442, e-mail...), ha valakit érdekel írjon!

Nem elérhető tonijani

« Válasz #11 Dátum: November 15, 2012, 16:28:37 pm CET »
4-4-2 -es kupon kellene, cserébe emailben kapott szintén 3 eurós kupont adnék.
Ha valakit érdekel a csere írjon!
már elkelt, ráadásul át is qurtak rendesen, Shamelessfiona volt az, már beváltott kupont küldött.
ebből okuljon mindenki!
ez az élet, nem a fán csüngés...

Elérhető Wonder68

• Profi fogadó
« Válasz #12 Dátum: November 15, 2012, 16:35:38 pm CET »
A Bahon kupont osztogatnak ...Aki arra jár nem távozik üres kézzel  ;D ;D ;D  Igyon teát mézzel  ;)

Nem elérhető fili76

• Profi fogadó
« Válasz #13 Dátum: November 15, 2012, 16:45:49 pm CET »
már elkelt, ráadásul át is qurtak rendesen, Shamelessfiona volt az, már beváltott kupont küldött.
ebből okuljon mindenki!
Nem vagy egyedül.Én elküldtem az 5euros kuponomat-hétfőn erre az illető úr pedig elküldött 2beváltottat.Aztán persze megigérte,hogy majd küld helyette,hát kiváncsian várom fog-e.Ha nem én is megjelentetem a nevét igy is segitsük egymást,hogy kiben lehet megbizni és kiben nem.

Nem elérhető davixxx

« Válasz #14 Dátum: November 15, 2012, 17:21:12 pm CET »
Szánalmasak ezek az emberek. Ezek azok akik tipikusan még anyjukat is eladnák egy 10€ kuponért... :crazy: :noway:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk fizetőeszköznek:
« Válasz #14 Dátum: November 15, 2012, 17:21:12 pm CET »
moneybookers