Guts

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Röviden beszámolnék erről az irodáról, látom semmi nincs fenn még róluk. Szeptember elején regeltem ide, az első fogadástól kezdve eleve kis téteket enged ( nem tudom mással is így van-e ez vagy nem ), ami nem foci arra 20-30 €-t, focira többet. Ha nyer valaki gyorsan korlátoz még jobban. Tulajdonképpen két hónapot éltem náluk, mindössze 200€-t tudtam nyerni, utána 0.40-1 €-ra korlátozta a max tétet gyakorlatilag mindenre.
Ami pozitív az két dolog: viszonylag széles az ajánlat kisebb sportokra is, illetve a kifizetés. A kifizetés az érdekes volt, két órán belül Neteller számlán volt a pénz, semmit a világon nem kértek, még személyit/útlevelet sem. Lehet komolyabb összegnél ez nem így lenne.
Promókról nem nagyon tudok beszámolni mert nem foglalkozom vele csak nagyon ritkán ha esetleg nagyon olyan, de úgy láttam azért nem túl erősek ilyen téren. Illetve kaszinó bónusz van náluk amiből Magyarország, meg jó sok más kelet-európai ország is, ki van zárva.

Rövidebben is leìrhattad volna....sz...r 0promó,nehéz sokat nyerni,gyors kifizetés... :cya:

Nézzetek rá a mailekre, és spamek között találtam hogy kaptam tíz freespint a Fantasini nevű játékra. Rögtön első kör mega win (legalábbis azt írta  :)). 11,48 euró, forgatni nem kell  :ok:

Email nekem nem jött róla, de a játékba belépve 5 ingyenpörgetés fogadott, 4.75GBP jött belőle.
Köszi!

Valentin-nap alkalmából 10 ingyen pörgetést ad a Starburst játékra. A nyereményt nem kell forgatni.

0 euro, hát ezen tényleg nincs mit forgatni xDDD ;D

Uj regeloknek is jar?

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 14, 2016, 12:45:32
0 euro, hát ezen tényleg nincs mit forgatni xDDD ;D

Szintén  ;D ;D ;D

2.61 juró, nem egy nagy pöccenet, de kicsi is pénz..

Egyből Big Win :great:
2,4 Font  :ok:

1,4 euro, nem sok, tovább pörgettem, igy 0 , de , legalább , nem unatkoztam addig.  :beerchug:

10.pörgetésre beadta a Big Wint így 3,28 euró.
Köszi BvB_09!   :beerchug:

Első 9 kör 0,00 € - utolsó 0,05 €  ;D

#13 április 25, 2016, 18:11:00, lulu65bj
Még mindig Jimi Hendrix. Adnak 10 ingyen pörgetést.
Gondolom mindenkinek. Nem. Sajnos csak akinek volt befizetése!

Forgatni nem kellett, mert engedte sportfogadásra felhasználni a nyereményt, 0,56$

Sok sikert!

Hali!
Ezt most kaptam. Számunkra bezár a Guts!

We regret to inform you that we will close down our services for our users from Hungary on the 30th of September 2016 due to recent changes in the gaming legislation. We hope that we will be able to offer our services again in a near future. If you have funds on your account then we kindly ask you to log in before this date and request a withdrawal, access to your account will then be blocked.