Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


sziasztok!

Senkit nem érdekel kupon csere? Van egy 3 eurós bet-at-home - os kuponom ami a zaia hírlapban volt. Cserélnék hasonlóra, csak mert ebben a kampányban már nem tudom felhasználni.

Valamelyik nap volt benne kupon?

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI P6-U06-el


21.04.2014    Szabolcs Imre G. (15***213)       beváltva    2750.00 EUR    
Gratulálunk a nyereményéhez biztos jó helyre ment   csak mi is járjunk így minél hamarabb 

#1398 április 21, 2014, 18:52:46, butyi
Idézetet írta: blasi19R Dátum április 21, 2014, 16:24:03
Valamelyik nap volt benne kupon?

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI P6-U06-el
köszi a kódot, beváltva!

Most néztem az e-maileket, nem hittem volna, de megjött a 10 eurós Schalke kupon. 1 et felhasználtam, 1 et felajánlok annak aki legalább 100 hozzászólással rendelkezik és elsőnek reagál erre a hsz.re. Good Luck!

Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 23, 2014, 01:06:44
Most néztem az e-maileket, nem hittem volna, de megjött a 10 eurós Schalke kupon. 1 et felhasználtam, 1 et felajánlok annak aki legalább 100 hozzászólással rendelkezik és elsőnek reagál erre a hsz.re. Good Luck!
Jöhet :D




Idézetet írta: lacaboy01 Dátum április 20, 2014, 20:08:46
Sziasztok ha, bárki megtudna dobni egy kuponnal vagy tudja milyen újsághoz adnak kupont éppen kérem irjon rám privátban
nagyon hálás leszek  :D
A Mórickában van :bash:

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 23, 2014, 16:34:05
Sziasztok van 10 kuponom 3 euros cserélnék mert egy ajánlatból 1 lehet beváltani minnél tõbb annál jobb ;-)

Érdemes megosztani, hogy melyik ajánlatból vannak a te kuponjaid, mert aki cserélne veled, az sem tud ugyanabból többet beváltani.

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 24, 2014, 20:43:43
Szivesen sok sikert :ok:

Szóval titok, hogy milyen promóból vannak a kuponok?  :)

Aki felhasználta a schalke kupont az elfelejtheti a BAH számláját,bezárják!

Idézetet írta: Kenyér Dátum április 25, 2014, 10:38:02
Aki felhasználta a schalke kupont az elfelejtheti a BAH számláját,bezárják!
forrás?

Tapasztalat, 141eurom bánta... pedig még igazolni is tudnám,hogy Németországban élek! "Kedves Gábor!

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot a zárolt fogadási számlájával kapcsolatban.

Szeretnénk értesíteni, hogy számlája azért került zárolásra, mert a számlára beváltott ,,Schalke kommt" utalványt csak a Németországban, Svájcban és Ausztriában élő játékosok válthatják be, így az utalvány beváltásával megsértette az Általános Szerződési Feltételeket, ami a számla zárolását vonja maga után.

A fenti feltételek megsértése miatt fogadási számláját nem áll módunkban aktiválni, ebből kifolyólag az Ön és a cégünk között kötött szerződés is érvényét veszti.

Üdvözlettel: "