Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a kuponkunyi olyan, mint Zámbó Krisztián. Nem tudom eldönteni, hogy szórakoztat vagy idegesít.


Bár a fene tudja, 12 évesen lehet én is máshogy álltam volna a dolgokhoz ...

Idézetet írta: davixxx Dátum november 15, 2012, 17:21:12
Szánalmasak ezek az emberek. Ezek azok akik tipikusan még anyjukat is eladnák egy 10€ kuponért... :crazy: :noway:

Mármint azokra értettem, akik ráadásul 2-3 ezer hsz. al rendelkező fórumtagokat átbasznak..

3 juró  :great:

B9YCP-FP78H-C11ZY-LHFSG-XFWDMT  sok sikert az első szerencsésnek :ok:

Mar valaki bevaltotta. Ha van valakinek felesleges elkudheti PM-ben, majd amikor Erdelyben is lesz visszakuldom.


Aki még nem váltott be színes rtvs kupon, írjon privit! Döntés kedvem szerint. :)

Sziasztok!
A FourFourTwo és a Lilus egy promóció?Van 2 FFT-s és egy RTV-s kuponom.Ha valakit érdekel 1db FFT-s kupon akkor írjon egy privit, de leghamarabb szombat reggel tudom adni :-\

6XREV-9xW5G-791XZ-XBBCB-67BSD2   

Csak óvatosan a kuponokkal ,nemsokára jön a karácsonyi 200Eurós bónusz  :cya: :cya: :cya:

valaki nem tudna küldeni e-mailomra egy Bet-at-Home fogadási utalványt? :)  :beerchug:
akinek van felesleges írjon üzenetet
előre is köszi :)

Idézetet írta: kuba Dátum november 15, 2012, 21:54:46
valaki nem tudna küldeni e-mailomra egy Bet-at-Home fogadási utalványt? :)  :beerchug:
akinek van felesleges írjon üzenetet
előre is köszi :)

Először is üdv a Fórumon!

Javasolnám a téma első hozzászólásának az elolvasását, ahol azt írja, hogy ezen témában kuponokat lehet felajánlani, s nem kérni.

Légy résen, figyeld e témát, s ha valaki közli a kódot, akkor használd fel.

Ez nem csak rád vonatkozik, hanem az összes többi olyan fórumtagra, aki kér kupont, s nem ajánl.

Tehát ajánlani szabad, kéregetni nem!

FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges kupont, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek, úgy a kuponkérés is...

Idézetet írta: kuba Dátum november 15, 2012, 21:54:46
valaki nem tudna küldeni e-mailomra egy Bet-at-Home fogadási utalványt? :)  :beerchug:
akinek van felesleges írjon üzenetet
előre is köszi :)

Küldtem pm-ben.

Idézetet írta: tonijani Dátum november 15, 2012, 16:28:37
már elkelt, ráadásul át is qurtak rendesen, Shamelessfiona volt az, már beváltott kupont küldött.
ebből okuljon mindenki!

Idézetet írta: fili76 Dátum november 15, 2012, 16:45:49
Nem vagy egyedül.Én elküldtem az 5euros kuponomat-hétfőn erre az illető úr pedig elküldött 2beváltottat.Aztán persze megigérte,hogy majd küld helyette,hát kiváncsian várom fog-e.Ha nem én is megjelentetem a nevét igy is segitsük egymást,hogy kiben lehet megbizni és kiben nem.


Na a következő lépés a  Fekete Lista létrehozása.

Addig meg a régebben regisztrált, aktív tagokat érdemes kuponnal támogatni.
Mondjuk a Benson-féle dolgoztatós módszer is abszolút szimpatikus. A főállású tarhálók nem is mozdulnak rá.   :)

Tegnapi sztorim:

Miközben a tekkóban átlapoztam a 442-t, véletlenül a kezembe maradt a kupon, majd ez véletlenül újra megtörtént. Mik vannak, nem is érti az ember :D Az volt a célom, hogy az egyiket ellövöm, másikat pedig itt felajánlom. Igen ám, de az egyik már egy beváltott kupon volt... :redchug:
Az egésszel csak azt akartam mondani, hogy vétlenül is adhatunk a másiknak felhasznált kupont.