Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 26, 2012, 13:23:28, Milan
Bet-at-home Kuponok

A Bet-at-home fogadóiroda gyakran ajánl fel ingyenes fogadás kuponokat (az értéke általában 3 vagy 5€-os), melyeket általában újságokban/folyóiratokban rejtenek el.

Ha van egy fölösleges kuponod, amit te úgy sem használsz fel, akkor itt elajándékozhatod.

Pénzt kérni viszont egy kuponért szigorúan tilos, s büntetendő (Fórumról való kizárással jár)!

Előre is köszönjük azon személyeknek, akik így szeretnének segíteni másokon. Jó tett helyébe, jót várj!  :great:

FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!


Kuponok cseréje:
Ha kupont szeretnétek cserélni, erre van egy javaslatunk: az küldje el hamarabb a kódot, aki később regisztrált a Fórumra.
Mindezt privátban rendezzétek, s bármilyen fajta kellemetlenség (lejárt/beváltott kupon stb.) miatt a Sportfogadas.org nem vonható felelősségre.
Mindenki ennek tudatában cselekedjen!

Azt szeretném kérdezni, hogy honnan lehet ilyen három ojrós kuponot szerezni, mer nekem még nincsen olyan, de ezekre az űrhajós kérdésekre meg nem tudok válaszolni, de a kupon meg kellene. Köszönöm szépen!

Idézetet írta: misk@ Dátum november 15, 2012, 14:03:31
Azt szeretném kérdezni, hogy honnan lehet ilyen három ojrós kuponot szerezni, mer nekem még nincsen olyan, de ezekre az űrhajós kérdésekre meg nem tudok válaszolni, de a kupon meg kellene. Köszönöm szépen!

Misk@ vazze, miért nem ezzel kezdted? Mára elfogytak, de holnap még csenek neked egyet a boltból. Elvileg két Lilu még maradt a polcon, hátha nem fogja már senki megvenni addig.

Én sem kaptam semmit,442ből elfogadnák egyet,remélem akinek adtam az 5euros kuponomat nem felejti el,sőt meg emailben sem kaptam.Érdekes unokatesómnak meg küldenek,aki nem is játszik,lehet nem kellene fogadnom és akkor kapnék. ;D De 36évesen már nem változik az ember.

Idézetet írta: Milan Dátum november 15, 2012, 14:01:23
Bet-at-home Kuponok

A Bet-at-home fogadóiroda gyakran ajánl fel ingyenes fogadás kuponokat (az értéke általában 5€-os), melyeket általában újságokban/folyóiratokban rejtenek el.

Ha van egy fölösleges kuponod, amit te úgy sem használsz fel, akkor itt elajándékozhatod.

Pénzt kérni viszont egy kuponért szigorúan tilos, s büntetendő!

Előre is köszönjük azon személyeknek, akik így szeretnének segíteni másokon. Jó tett helyébe, jót várj!  :great:

Felfüggesztett jár érte ?  :D

NE686-FBK9L-32WZK-YX315-2ZJNT_

Csak hogy kicsit mégse legyen olyan egyszerű dolgotok. Az Utolsó betű az egy kérdésnek, rejtvénynek az egyik betűje. Elektra apjának 3 lánya van. Panna, Erika és... ? . Ki a 3. gyermek. A megfejtés 3. betűjele az utolsó betű a kódban. Remélem nem lesz nehéz dolgotok. Sok sikert! :beerchug:

Amúgy én is szívesen elfogadok egy kódot ami nem a Lilus féle újságból van, köszipuszi! :cya:

#6 november 15, 2012, 14:35:21, Whylechlapht
Van nekem is egy felesleges kódom, a mai nap folyamán más kuponokra (pl póker tokenre, vagy thai erotikus masszázs szalon kuponjára) cserélném. Ha senkinek nincs ilyen akkor a leggyorsabb viszi. Pm-ben lehet érdeklődni.

Ja és nem lilus, hanem freemailes a kupon.

4-4-2 -es kupon kellene, cserébe emailben kapott szintén 3 eurós kupont adnék.
Ha valakit érdekel a csere írjon!

Idézetet írta: benson Dátum november 15, 2012, 14:09:09
Misk@ vazze, miért nem ezzel kezdted? Mára elfogytak, de holnap még csenek neked egyet a boltból. Elvileg két Lilu még maradt a polcon, hátha nem fogja már senki megvenni addig.

Lilu???? Vazze, én a Michelle Wildosat vettem tizet, de egyben sem találtam. Most már legalább tudom miért. Na nem baj, megyek olvasgatni, ha már van ennyi újságom, a Lilus kód már nem is érdekel...

#9 november 15, 2012, 14:54:34, oakland23
Nekem ma ilyen levél jött a bahtól:

Kizárólag oak a majom részére!

      ZSEBELJE BE MOST A BÓNUSZUNKAT!   

Hűségének jutalmáért 200 EUR-t ajándékozunk Önnek!
Majom, nyakunkon a 2012-es sportszezon vége! Eljött az alkalom, hogy méltóképpen fejezzük be ezt a csodálatos évet. Ezúton is szeretnénk Önnek megköszönni elkötelezettségét és megjutalmazni kitartó hűségét!

Hűséges ügyfélként Ön velünk mindig egy lépéssel előrébb jár!
Figyelem: akár 200 EUR is ütheti a markát, amennyiben az elkövetkezendő napokban feltölti fogadási számláját. Ez egy ideális lehetőség Önnek, hogy tökéletesen felkészülve várja az idei szezon utolsó nagy összecsapásait.

Ilyen egyszerűen tudja beváltani a bónuszát:
   Jelentkezzen be a bet-at-home.com-ra.
   Töltse fel fogadási számláját.
   Kattintson a "Bónuszt beváltani" pontra a "Be-/kifizetés" menüben.
   Adja meg a kód mezőben az alábbi bónusz kódot. Kész is!
   A befizetett összeg 50%-át rögtön jóváírjuk bónuszként fogadási számlájára (maximum 200 EUR összegben)

* Gondolom más is kapott, mert én kb annyira hűséges voltam a BAH-hoz, mint Zsófi a Bartha Zsolthoz...  (konkrétan tán egyszer sem fizettem be hozzájuk idén. Legutóbb akkor volt depó, amikor a kaszinó bónuszt nyomták, de az szerintem még tavaly szilveszter környékén volt..)






Van egy tv újságos 3 eurós kuponom, elcserélném más promócióból származó kuponkódra (442, e-mail...), ha valakit érdekel írjon!

Idézetet írta: tonijani Dátum november 15, 2012, 14:30:13
4-4-2 -es kupon kellene, cserébe emailben kapott szintén 3 eurós kupont adnék.
Ha valakit érdekel a csere írjon!
már elkelt, ráadásul át is qurtak rendesen, Shamelessfiona volt az, már beváltott kupont küldött.
ebből okuljon mindenki!

A Bahon kupont osztogatnak ...Aki arra jár nem távozik üres kézzel  ;D ;D ;D  Igyon teát mézzel  ;)

Idézetet írta: tonijani Dátum november 15, 2012, 16:28:37
már elkelt, ráadásul át is qurtak rendesen, Shamelessfiona volt az, már beváltott kupont küldött.
ebből okuljon mindenki!
Nem vagy egyedül.Én elküldtem az 5euros kuponomat-hétfőn erre az illető úr pedig elküldött 2beváltottat.Aztán persze megigérte,hogy majd küld helyette,hát kiváncsian várom fog-e.Ha nem én is megjelentetem a nevét igy is segitsük egymást,hogy kiben lehet megbizni és kiben nem.

Szánalmasak ezek az emberek. Ezek azok akik tipikusan még anyjukat is eladnák egy 10€ kuponért... :crazy: :noway: