Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én akárhányszor elkezdtem tipster oldalakat nézni, azonnal elkezdett leromlani a találati arányom + elkezdtem magam hibáztatni hogy mások rossz tippjei miatt égetem a pénzem. Ha a saját fejed után menve buksz egy eseményen, azt sokkal könnyebb lenyelni, mint egy olyan esetben mikor lehet nem is tettél volna arra a meccsre, de meggyőztek a "tuti tippek"... Aki csak másokat követ, sosem lesz sikeres fogadó

Én jópár oldalt figyelek pár hete, s igen jó hatékonysággal dolgoznak, az első amelyiket néztem 20 nap, 20 tipp, 18 nyerő, mind single, nagytétes, 1,80-2,30 odds. Akad olyan is ahol 15 tippet kitesznek egy-egy nap, nem egy 100%-os napot láttam tőlük, s nem utólag, reggel a kitett tippeket, estére bejöttek... Sok olyan van, tény, ahol törlik a vesztes tippeket, photoshopolják a szelvényeket stb, de ez inkább a VIP csoportokra jellemző, olyan is akad, ahol nem is tesznek tippet ha már belépett az ember stb. De még mielőtt az a tévhit alakulna ki rólam, hogy csupán idegen tollakkal kívánok ékeskedni, éjszaka beleástam magam, és hála annak, hogy mikor 2011-ben fogadtam, kértem e-mail értesítőt a bwintől, végigböngésztem 3 havi fogadástörténetem. Az eredmény 480 megtett esemény, 315 jó tipp, ez 65%, átlag 1,57-es odds, hozzátéve, hogy erősen 100 fölötti amerikai foci van benne, amelyre képtelenség hendi nélkül 1,3-as feletti szorzót találni, többségében 1,10 alatti ami be is jön, s nem volt jellemző, hogy hendivel tettem volna őket, kivétel az egyetemit. Azonban évek óta szinte teljesen elmaradt a sportok komoly követése (asszony :D ), míg anno még akkor is ment a sportcsatorna ha otthon sem voltam, vagy épp aludtam (nem túlzás), ez szinte nulla, mostanság kezdtem el komolyan követni újra. Viszont míg vújra képbe nem kerülök, hatásos lehet figyelni olyanokat akik jók abban amit csinálnak.

Tipp arany 65% 1,57 szorzonal az szinte nulla. 1,53 a fair szorzo...

Igen, azzal tisztában vagyok, hogy ez az átlagodds nagyon kevés, viszont ez átlag, ami nem mindegy, s az sem, hogy szept. 29-től dec. 31-ig terjedő időszakban megjátszottam 480 eseményt, ami rengeteg, s rengeteg közte a szinte hasraütés is, s még annál is több a szinte értelmetlen 1,1 alatti szorzó, ami leviszi ezt az átlagot borzasztóan, mindemellett igen sok esetben ezek voltak a buktatói egy szelónak, nem a 4,00-es oddsú olasz döntetlen... Akkoriban se money managementet nem használtam se stratégiát... A 3 hónapos intervallumban látszik az, hogy az elején egész jól ment, akkor is szinte csak kombit csináltam, mégis a legkockázatosabbakat legalább külön tettem meg (sokszor jöttek ugyan), a későbbiekben viszont teljesen elszálltam, rossz volt nézni, a 10-15-20 mecccses szelvényeket, melyek esetenként 2-3 meccsen mentek el, s összeállításukban csak annyi alapgondolat volt, hogy szép az 1700,00-as odds... :D Szintén találomra megnéztem most két rövidebb intervallumot, mikor még csak 138 ill 287 eseménynél jártam, s fogadásaim sokkal inkább valóságon alapultak, ott még 71 s 70 % volt a találati arány, 1,01-es kézilabdák, kosárlabdák s amerikai foci meccsek tömkelege nélkül, melyekben (utóbbit kivéve) nem is voltam otthon túlzottan, odds alapján választottam a "tutikat". Mindenesetre az egyenlegem alakulása is azt mutatja, hogy még így kombikkal is, az elején ha nem is nagy mértékben, de emelkedett, míg utána szisztematikusan csökkent, s elkezdtek teljesen elmaradni a tiszta zöld értesítők, ami nem is csoda 20 meccses kombiknál, ahol egy forduló összes meccsét beteszem NFL-ből tán 2 kivételével...

Valaki szokott kosárlabda döntetlenekre fogadni? Megőrülök hogy az összes, tényleg az összes meccsen az utolsó negyedre 1-2-3 pontos különbséggel fordul rá, majd az utolsóban ilyen 20-6 és hasonló mészárlások vannak. Nincsenek illúzióim a várható eredményességről, de nem igaz hogy három negyeden át benne van, a végén meg nemi erőszak. Összességében nincs okom panaszra, végülis pluszban vagyok vele, pedig 1 év alatt 2x nyertem csak, mindkétszer jött egy szelvényen két D 120 és 154-es oddsokért. Aki szokott ilyesmit játszani, az hogyan szokta ill hogy muzsikál?

erről nekem a davetipses lacc jut eszembe ő csinált ilyesmiket. én úgy gondolom a kosár x az teljes random faktor. ha van az embernek annyi tőkéje h lásd akár 1 évet is kibír a bank amíg nem robban akk persze sikeres lehet. de itt a legtöbb ember nem rendelkezik ekkora tőkével.
de gratulálok a két szelódhoz. két kosár ikszet elkapni pazar élmény lehet!

Idézetet írta: halu Dátum április 16, 2015, 21:55:55
erről nekem a davetipses lacc jut eszembe ő csinált ilyesmiket. én úgy gondolom a kosár x az teljes random faktor. ha van az embernek annyi tőkéje h lásd akár 1 évet is kibír a bank amíg nem robban akk persze sikeres lehet. de itt a legtöbb ember nem rendelkezik ekkora tőkével.
de gratulálok a két szelódhoz. két kosár ikszet elkapni pazar élmény lehet!

Na azért nem olyan szintem művelem mint Ő  :D Van hogy csak két szimpatikus van egész héten, van hogy egy nap 4-5-6, akkor kettesével 200 forinttal vagy 1 euróval megrakom. Azt a random faktort igyekszem kicsit faragni, jól megnézem mit választok, és csak azokat ami a legszimpatikusabb és szorosra várom. Evvel sokat nem is szoktam tévedni, általában tényleg szoros amit választok. Tegnap épp egy olyan tetszett ahol 1,1 volt a fav oddsa, és 18 a döntetlené. Köszi, tényleg zsír, már az is amikor 1 bejön, hát ha mind kettő az mégjobb  :beerchug: Volt vagy egy éve egy olyan poénszelvényem, amin kosár X is szerepelt. Az is bejött, meg a többi is, utolsó meccs meg a Tottenham - Inter meccs volt 4 vagy több gólra. Már a félidő 3-0 volt, de csak nem jött be.  :redchug: Na azóta nem rakok focit a kosár X mellé :D

egy olyan stratégiát ajánlok nektek amit akkor tudtok hasznosítani ha kezdtek belefáradni a fogadásba tanácstalannak érzitek magatokat vagy elegetek van a sok mínuszból illetve attól féltek elkap a hév és még több pénzt kezdtek kockáztatni.

a megoldás az hogy fogod magad felmész a normafához és kiélvezve minden pillanatot elsétálsz az erzsébet kilátóig. élvezd ki az időt a természetet a csöndet és nyugalmat. a kilátóban bambuld a gyönyörű tájat szívd magadba a friss levegőt és nyugodj meg. majd sétálj vissza a normafához és menj haza.
a siker tuti. tapasztalat mutatja

és ez nem csak a fogadásban segít hanem az életedben is!

Idézetet írta: halu Dátum április 19, 2015, 14:35:43
egy olyan stratégiát ajánlok nektek amit akkor tudtok hasznosítani ha kezdtek belefáradni a fogadásba tanácstalannak érzitek magatokat vagy elegetek van a sok mínuszból illetve attól féltek elkap a hév és még több pénzt kezdtek kockáztatni.

a megoldás az hogy fogod magad felmész a normafához és kiélvezve minden pillanatot elsétálsz az erzsébet kilátóig. élvezd ki az időt a természetet a csöndet és nyugalmat. a kilátóban bambuld a gyönyörű tájat szívd magadba a friss levegőt és nyugodj meg. majd sétálj vissza a normafához és menj haza.
a siker tuti. tapasztalat mutatja

és ez nem csak a fogadásban segít hanem az életedben is!
Vajon ki teszi meg leggyorsabban a távot a fórumozók közül? Oddsokat majd dob a monkeybet?

Idézetet írta: halu Dátum április 19, 2015, 14:35:43
egy olyan stratégiát ajánlok nektek amit akkor tudtok hasznosítani ha kezdtek belefáradni a fogadásba tanácstalannak érzitek magatokat vagy elegetek van a sok mínuszból illetve attól féltek elkap a hév és még több pénzt kezdtek kockáztatni.

a megoldás az hogy fogod magad felmész a normafához és kiélvezve minden pillanatot elsétálsz az erzsébet kilátóig. élvezd ki az időt a természetet a csöndet és nyugalmat. a kilátóban bambuld a gyönyörű tájat szívd magadba a friss levegőt és nyugodj meg. majd sétálj vissza a normafához és menj haza.
a siker tuti. tapasztalat mutatja

és ez nem csak a fogadásban segít hanem az életedben is!

Inkább eljátszom azt a pénzt amit arra költenék, hogy felmenjek a normafához 120 km-ről.

Idézetet írta: sleve Dátum április 20, 2015, 17:42:50
Inkább eljátszom azt a pénzt amit arra költenék, hogy felmenjek a normafához 120 km-ről.

A normafa helyére behelyettesíthető bármely, hozzád közeli nyugis hely a természetben.

Idézetet írta: benson Dátum április 20, 2015, 22:54:26
A normafa helyére behelyettesíthető bármely, hozzád közeli nyugis hely a természetben.

Ha csak úgy nem!  :D

Idézetet írta: benson Dátum április 20, 2015, 22:54:26
A normafa helyére behelyettesíthető bármely, hozzád közeli nyugis hely a természetben.

A természet a legalkalmasabb rá, de igazából csak az a lényeg, hogy valamilyen módon feltöltődj és ne görcsölj a gép előtt mindig.
Erre lehet eszköz a sportolás, az "intenzív" zenehallgatás, de még egy közepes berúgás is megfelelő társaságban.  :)

Legalábbis én ezeket is használom rotációban, hogy ne "telítődjek".

Nem jó, az utóbbi hetekben már így is túl kevés időt töltök képernyő nélkül.   ;)

Sziasztok!!!   Pl. ez is egy jótippelési stratégia...... :)
http://www.tipplap.hu/tippek/tippmixeles-egy-nagyon-kulonleges-megkozelitesbol-aranymosas-palyazati-anyag-2013-02-27

Ez nem a reklám helye, de hátha........     Jó szemezgetést!!!!!