PaddyPower Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma véletlenül benéztem az oldalra és találtam 1euros free betet amit játékra használhattam fel.Természetesen igyekeztem biztosra menni és kiválasztottam az aces to high játékot és persze az ászt,sikerült is,igy át is irta a számlámhoz az 1,05eurot amiből lehet egy picit szórakozni. :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum január 04, 2014, 08:28:26
Ma véletlenül benéztem az oldalra és találtam 1euros free betet amit játékra használhattam fel.Természetesen igyekeztem biztosra menni és kiválasztottam az aces to high játékot és persze az ászt,sikerült is,igy át is irta a számlámhoz az 1,05eurot amiből lehet egy picit szórakozni. :ok:

Nálam is volt 1 euró játék bónusz, kb. kéthavonta küldik és email is jön róla nekem.
Én a "videó pókeren" szoktam 1 centes tétekkel "átváltani".  :)

Élhet még a bingó / sportfogadás bónuszuk magyaroknak? Regelt hozzájuk vki a napokban?

Idézetet írta: Rwilla Dátum február 19, 2014, 20:07:11
Élhet még a bingó / sportfogadás bónuszuk magyaroknak? Regelt hozzájuk vki a napokban?

Szerintem a sportfogadás bónuszuk korábban sem járt magyar ügyfeleknek - időnként a promóikban azért részt lehet venni - a bingónál meg ugyan nem említenek minket, de automatikusan aktiválódik a bónusz, ha teljesítetted a feltételeket.
Novemberben még biztosan így volt.

Üdv! Tegnap regisztráltam a Paddyre sikeresen, kaptam is egy üdvözlő mailt, de még nem tudok belépni, azt jelzi, hogy a számlám még korlátozva van, várjak. Ez mennyi idő? Írni kéne a supportnak és akkor felgyorsul a procedúra? :)

Sajnos nemtudom,nekem nem korlátozták le soha hogy beléphessek

Nekem se. Sőt még verifikálnom se kellett. Csak befizettem skrillről aztán már ki is lehetett fizetnem. 1 órán belül skrillen volt a pénz :)

#127 augusztus 04, 2014, 19:58:58, Milan
Egy csomó speciális money back promó van most a Paddy-n.

reklám törölve.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 04, 2014, 14:36:42
Egy csomó speciális money back promó van most a Paddy-n.

reklám törölve.

Ezer bocs!

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy  nekem egy alternatív paddypower oldalt :) a fő website-n kívűé :-)

Akinek  slotozni van kedve a paddyn ma, ezt ajánlom:

Exclusive slots risk free five a games szekcióban:

Ha nyersz, akkor nyersz, ha veszítesz 5 fontot vagy eurót akkor holnap du. 6 kor jóváírják az elvesztett 5-öst!

(Csak a PP logóval ellátott exclusiv slotokra érvényes!)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum szeptember 22, 2014, 09:00:01
Akinek  slotozni van kedve a paddyn ma, ezt ajánlom:

Exclusive slots risk free five a games szekcióban:

Ha nyersz, akkor nyersz, ha veszítesz 5 fontot vagy eurót akkor holnap du. 6 kor jóváírják az elvesztett 5-öst!

(Csak a PP logóval ellátott exclusiv slotokra érvényes!)

Hopp! Vigyázat ezzel a promóval! Nekem felment igaz 15 EUR-ra a balance, de utána lefogyott 0.07-re és az exklusiív gameseken nem találtam olyat ahol 10 centnél kisebb a min. tét. Tehát összességében csak 4.93-at buktam. Megpróbáltam a 7 centet felvinni hogy azt tudjam bukni vmelyik exkluzívon, de nem sikerült.... Nem akarok már többet befizetni, úgyhogy maradt a free bingó, hátha nyerek még ma és akkor tudok még 7 centet bukni, hogy holnap megkaphassam az 5 risk free-t.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum szeptember 22, 2014, 13:19:05
Hopp! Vigyázat ezzel a promóval! Nekem felment igaz 15 EUR-ra a balance, de utána lefogyott 0.07-re és az exklusiív gameseken nem találtam olyat ahol 10 centnél kisebb a min. tét. Tehát összességében csak 4.93-at buktam. Megpróbáltam a 7 centet felvinni hogy azt tudjam bukni vmelyik exkluzívon, de nem sikerült.... Nem akarok már többet befizetni, úgyhogy maradt a free bingó, hátha nyerek még ma és akkor tudok még 7 centet bukni, hogy holnap megkaphassam az 5 risk free-t.

Nekem a Coral bingó bónuszánál volt hasonló pechem, csak ott azt hiszem valami 0.01 cent maradt, de írtam supportnak és rendesek voltak jóváírták így is. Szóval szerintem írj nekik hátha megadják.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum szeptember 22, 2014, 13:19:05
Hopp! Vigyázat ezzel a promóval! Nekem felment igaz 15 EUR-ra a balance, de utána lefogyott 0.07-re és az exklusiív gameseken nem találtam olyat ahol 10 centnél kisebb a min. tét. Tehát összességében csak 4.93-at buktam. Megpróbáltam a 7 centet felvinni hogy azt tudjam bukni vmelyik exkluzívon, de nem sikerült.... Nem akarok már többet befizetni, úgyhogy maradt a free bingó, hátha nyerek még ma és akkor tudok még 7 centet bukni, hogy holnap megkaphassam az 5 risk free-t.

Meddig akartad felvinni az összeget? Érdemes előre eldönteni, hogy meddig kisértjük a szerencsénket, különben nem lesz belőle plusz soha. (ha visszaadják az elbukott pénzt, az csak nullszaldó, ráadásul az időnk ára nincsen benne)

A betfairen volt hasonló promó nemrég (emailben meghívottaknak), ott az első pörgetésre beadott 8 eurót és egyből meg is álltam, mert jó órabérnek tűnt. (főleg ahhoz képest, hogy utána játszhatnék még egy órát, míg lemegyek -5 euróra   :) )



Elég fura egy gép, először nem is figyeltem hogy magától emeli a tétet :D
1€ téttel kezdtem, de hamar levett  20€..
Aztán visszamentem 0.10 Eurós tétre, akkor meg minden másodikra beadott valamit,
érdekes ,hogy a 12pörgetést is meg az insant wint is spontán adja ...

Végül +5 €-val zártam , így már nem is kell a holnapi ingyen játék :great: