PaddyPower Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: 26juventino Dátum október 21, 2014, 10:11:57
Tenisz brékekre fogadtam tegnap. A szorzó jó volt, nem írtak félre semmit. Minden rendben volt, sikeresen elfogadta és egy ideig pending volt. Végig izgultam a sikeres bréket és akkor néztem meg, hogy void lett... Ugyanez volt Nadal brékénél is 0-30ra vezetett 1,33volt az odds, hogy brékel, ráraktam, elfogadta, pending volt és amint megnyerte átváltott voidra. És nem, nem arra raktam, hogy "x-ik pontot Nadal nyerni" ebben biztos vagyok. Idáig a kedvenc irodáim között volt, de amíg nem tisztázódik ez a helyzet, addig kicsusszan onnan.

Szerintem nyugodtan írhatsz nekik egy felháborodott kétsoros üzenetet, mielőtt még rászoknak erre...
Mondjuk náluk én meg sem próbálok egy folyamatban lévő game-re fogadni, de nálad pont az, hogy void lett, az a bizonyíték, hogy beért a fogadás... (ha elutasítják, akkor nem is szerepel a fogadáslistában)

Írtam nekik, még nem válaszoltak. De egyszerűen nem lehet haragudni erre a Paddy Powerre amíg napi 2-3 5euros freebetet adnak nekem  :angel:

Bankszámla kivonat és közüzemi számla helyett elfogadnak lakcím kártyát? Valakinek tapasztalat?


Idézetet írta: ncis88 Dátum november 03, 2014, 11:07:54
Bankszámla kivonat és közüzemi számla helyett elfogadnak lakcím kártyát? Valakinek tapasztalat?

Nem. Számla kell nekik. Ráadásul mobilost sem fogadnak el.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 03, 2014, 15:43:02
Nem. Számla kell nekik. Ráadásul mobilost sem fogadnak el.

Állítólag semmit sem kérnek...tőlem eddig nem kértek,de ha kérnének sem tudnék küldeni..

Idézetet írta: szalist Dátum november 03, 2014, 17:11:22
Állítólag semmit sem kérnek...tőlem eddig nem kértek,de ha kérnének sem tudnék küldeni..

Kifizetésed már volt a Paddytől?
Amikor igényeltem az első kifizetésemet küldtek egy levelet, hogy küldjem be a személyi vagy útlevél másolatot; egy címet igazoló számlát és a befizetéshez használt bankkártyám másolatát (!). Miután elküldtem a mobilos számlát, visszadobták. Jeleztem Nekik, hogy skrill-ről fizettem be, ekkor azt kérték, hogy egy print screen-t küldjek a skrill-ről, ahol látszódik a befizetés Hozzájuk.

A bankszámla másolata azért kell ugy tudom, mert hivatalos papírnak megfelel.
Lakcim hitelesítés miatt kérik.
Lakcimkártyát lopni a neten lehet, de 3 hónapnál nem régebbi kivonatott nehéz.

De nagy butaságot mondtál..

lakcímkártya lopás? És mondd, mit érek én Kiss Béla lc kártyájával?

#158 november 03, 2014, 19:02:58, bendehal
LC+ID

Ha feltörsz 20ezer emailt lesz közte 1 ember aki elkűldte ezeket az íratokat, és elfelejtette ki törölni.
ÉS lesz egy ID és egy lakcím kártyája és jó esélyel egy lejárt bank számla kivonata vagy közüzemi számlája.
Élvezed amugy?


Idézetet írta: bendehal Dátum november 03, 2014, 18:05:48
A bankszámla másolata azért kell ugy tudom, mert hivatalos papírnak megfelel.
Lakcim hitelesítés miatt kérik.
Lakcimkártyát lopni a neten lehet, de 3 hónapnál nem régebbi kivonatott nehéz.

A lakcímkártyát nem ismerik, ez egy magyar nyomtatvány. Most mondhatná egy spanyol ügyfél, hogy ő meg az ottani nyugdíjas igazolványát küldi el.
Pedig a lakcímkártyával jobban járnának, mert a számlakivonat nem is a lakcímedet igazolja, hanem a levelezési címedet, amit a szolgáltatónak megadtál. (...és ezt a címet a szolgáltatód felé nem kell igazolnod, "bemondásra" oda küldik a leveleidet, ahova kéred)

Arra nem emlékszem, hogy a Paddy mit kért tőlem, de volt, ahova a netbankról leszedett (saját  :)  ) bankszámlakivonatot küldtem és elfogadták.
Az fekete-fehér volt, hitelesítés nélkül.
Ilyen szempontból nem hiszem, hogy nehezebb lenne egy kamu számlakivonatot előállítani, mint egy lakcímkártyát.


Egy beszkennelt számlát is nagyon könnyű manipulálni..még ps se kell


Idézetet írta: ncis88 Dátum november 03, 2014, 22:29:19
Egy beszkennelt számlát is nagyon könnyű manipulálni..még ps se kell

Mondjuk azokkal óvatosan bánnék, amelyeken van vonalkód.
Lehet, hogy az is tartalmaz információt és nem kizárt, hogy egyszer leolvassák.  :)

A tenisz World Tour Finals-ön visszatérítik az összes meccs előtti fogadást, ha a meccspontot ász vagy kettős hiba dönti el.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 10, 2014, 15:39:34
A tenisz World Tour Finals-ön visszatérítik az összes meccs előtti fogadást, ha a meccspontot ász vagy kettős hiba dönti el.

Ennek nem sok az esélye...