PaddyPower Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma kaptam emailt 5euros free betről.Egy kóddal a végén.Ezt hol lehet beváltani?Esetleg más is kapott ilyet?
That's how Paddy rolls!

The Premier League returns this weekend with the battle between Southampton and Man City, the standout fixture of the weekend

Paddy loves a big game and because he's a little giddy, he's decided to give you a free football bet which you can claim at any Paddy Power shop.

You can redeem one €5 free bet on a betting machine in any Paddy Power shop.

To redeem your free bet on a betting machine, press the ticket check button, touch the 'V' next to 'Cash Ticket', enter your unique code and hey presto you have a €5 free bet.

If you are struggling don't worry as our friendly shop staff will be able to help

Your unique code will expire in seven days, so don't miss out, do it now.

Unique Code: xxxxxxxxxxxx

"My Acoount" és "Vouchers"

#167 november 29, 2014, 11:38:31, benedek185
Idézetet írta: luckyzoz Dátum november 28, 2014, 21:34:00
"My Acoount" és "Vouchers"

Ott próbáltam, de semmi se történt.
Közben megkérdeztem chat-en, hogy hol, mi, merre és hány óra és azt a választ kaptam, hogy ezeket a free beteket nekünk magyaroknak tévesen osztották ki, tévesen kaptunk róla emailt. Ezeket az 5 eurós free beteket csak Angliában a Paddy Power shopjaiban lehet beváltani. Marha jófejek komolyan mondom, ez ám a korrektség...
Egy bet365 ilyenkor már rég adott volna valamit kárpótlásul.  :)

Konkrétan kell nekik írni hogy kárpótoljanak..próbát megér

#169 november 28, 2014, 22:33:21, benedek185
Idézetet írta: ncis88 Dátum november 28, 2014, 22:30:43
Konkrétan kell nekik írni hogy kárpótoljanak..próbát megér

Írtam, de nem kaptam semmit.
Azt mondták nagyon sajnálják a dolgot, ne haragudjak bla bla a szokásos maszlag...

Én csípem a PP-t, de ez elég nagy baki volt tőlük.

Én is kaptam ilyen ajánlatot!
Nagy nehezen megértettem, hogy offline ajánlatról van szó, azóta azt nézegetem a térképen, hogy hol van a legközelebbi Paddy Shop.
Eastbourne és Folkestone között nem tudok dönteni.

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 28, 2014, 22:31:18
Írtam, de nem kaptam semmit.
Azt mondták nagyon sajnálják a dolgot, ne haragudjak bla bla a szokásos maszlag...

Én csípem a PP-t, de ez elég nagy baki volt tőlük.

PP-től ne várj semmilyen kárpótlást. Ebben a tekintetben eléggé spúr banda, én már csak tudom...

Idézetet írta: 26juventino Dátum november 29, 2014, 18:00:35
PP-től ne várj semmilyen kárpótlást. Ebben a tekintetben eléggé spúr banda, én már csak tudom...

Viszont focis kínálatban verhetetlenek, már ami a meccs előtti opciókat illeti.

Nekem is küldtek ilyen Paddy shopban beváltható 5€-s utalványt, ha van Nagy-Britanniában élő fórumtárs, aki fel tudja használni, szívesen elküldöm neki.

Lesznek oddsok a holnapi nb1-re vajon?

"Nyissátok meg vmelyik rulettasztalt,

én 5 euró bónuszt kaptam!"

Babits Misi

Én csak valami first time 5 euró bónusszal találkoztam, de az csak briteknek van. Másnak müködik?


Valaki tudna segíteni nekem? Paddynél folyamatosan annyira kis téteket enged rakni, hogy gyanús. Pl most JJ Watt-ot akartam rakni NFL alapszakasz MVP-re 8-as szorzón. American Football/NFL Specials részlegen van. 1.10 EUR-t engedett feltenni. Tony Romo-nál is min 0.1, max 0.2 EUR.
Valaki rá tudna nézni, hogy tényleg ennyire kicsik a limitek, vagy valami van az én számlámmal?
Ha rákattintotok Watt-ra, és a szelvényen az infó jel fölé húzzátok az egeret, akkor kiírja a min, max téteket.
Köszi!

Idézetet írta: Jabba Dátum január 02, 2015, 16:52:38
Valaki tudna segíteni nekem? Paddynél folyamatosan annyira kis téteket enged rakni, hogy gyanús. Pl most JJ Watt-ot akartam rakni NFL alapszakasz MVP-re 8-as szorzón. American Football/NFL Specials részlegen van. 1.10 EUR-t engedett feltenni. Tony Romo-nál is min 0.1, max 0.2 EUR.
Valaki rá tudna nézni, hogy tényleg ennyire kicsik a limitek, vagy valami van az én számlámmal?
Ha rákattintotok Watt-ra, és a szelvényen az infó jel fölé húzzátok az egeret, akkor kiírja a min, max téteket.
Köszi!

Nálam is annyit enged, bár az én számlám már eleve korlátozva van.
Úgy tűnik, ezen a fogadástípuson csak 7,5-8 eurót enged nyerni nekünk, viszont Rodgers 1,03-as szorzójára így feltehető 250 euró is.
(az igazán nagy szorzókra meg csak 0,1...)