PaddyPower Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Öreg vak, nagyapámtól meg Führer sheint kértek :D
Mondjuk elég fura bajusza van :)

Kaptam emailben 5 ingyen pörgetést a paddy power goldra.2pörgetés után megakadt a gépezet. :D

Én is kaptam, de nekem el sem indul!  ;D

Már nekem sem...lehet kiakadt mert 2ik pörgetésre beadta a bolondgombákat  ;D

En is kaptam. Meg ott viritott utana 1,80euro a main balancen pedig csak 1et porgettem ami nem is nyert. Xd

Engem most nem engednek fogadni, amíg nem küldök nekik útlevelet vagy jogsit.
1,5 euró van a számlámon, akár hagyhatnám is őket, de rátettek 10 euró freebetet, hogy motiváljanak az azonosításban!   ;D
Lehet, hogy köcsögök, de jó emberismerők, mert így azért nekifutok...

Kompromisszumként felajánlották, hogy valami születési dokumentumot küldjek (gondolom ilyen anyakönyvi kivonat-szerűségre céloznak), aztán majd eldöntik, az alapján be tudnak-e azonosítani.

Azt egyértelműen közölték, hogy a személyazonosító igazolványunk nem megfelelő.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 13, 2015, 15:34:16
Engem most nem engednek fogadni, amíg nem küldök nekik útlevelet vagy jogsit.
1,5 euró van a számlámon, akár hagyhatnám is őket, de rátettek 10 euró freebetet, hogy motiváljanak az azonosításban!   ;D
Lehet, hogy köcsögök, de jó emberismerők, mert így azért nekifutok...

Kompromisszumként felajánlották, hogy valami születési dokumentumot küldjek (gondolom ilyen anyakönyvi kivonat-szerűségre céloznak), aztán majd eldöntik, az alapján be tudnak-e azonosítani.

Azt egyértelműen közölték, hogy a személyazonosító igazolványunk nem megfelelő.

Én is kaptam tegnap egy 5 eurós freebetet, és az én accountom sincs még azonosítva náluk, de ettől függetlenül mindig engedélyezik a kifizetéseket.  ;D
De lehet előbb-utóbb megunják és rajtam is behajtják az azonosítást.

5freespin a Frankie Dettoris játékban. A sport résznél jobb oldalt a bannereknél van olyan hogy 5 freespin, arra katt, majd optinelni kell. 1xszeres forgatás, vagyis amit nyersz a freespinnel, azt még egyszer el kell játszani.

Köszönöm!1,1 Euró lett belőle!Fel is tettem sportfogadásra! :beerchug: :ok:

#204 március 11, 2015, 15:22:41, lulu65bj
Idézetet írta: Carlos66 Dátum március 11, 2015, 14:29:04
Köszönöm!1,1 Euró lett belőle!Fel is tettem sportfogadásra! :beerchug: :ok:

Én is köszönöm. Melyik Slot játékon érdemes megforgatni?
Nekem az 5 free -ből 3€ van, de még nem forgattam meg.

Megforgattam, maradt 2,45€

Szerintem, csak ugyanazon tudod amire kaptad,de nem biztos..

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 11, 2015, 12:22:51
5freespin a Frankie Dettoris játékban. A sport résznél jobb oldalt a bannereknél van olyan hogy 5 freespin, arra katt, majd optinelni kell. 1xszeres forgatás, vagyis amit nyersz a freespinnel, azt még egyszer el kell játszani.

1,40 € lett belőle. Thx a megosztást. :cya:

Nem nyertem rajta egy fillért se. Viszont jött utána üzenet, hogy igazoljam a koromat a jogosítványommal vagy az útlevelemmel.  :fakk2:

Én 8 eurót nyertem, de annyira belejöttem a játékba, hogy végül -21 €-nál álltam meg :D  :twak_125:

Irodánál van ma promó a Manchester United-Tottenham meccsre. Meccs előtti fogadással azonos értékű freebetet adnak 25 euroig szintén a Manchester United-Tottenham meccsre, amit élőben kell megjátszani. Azt írják, hogy a meccs 15. percétől kezdve lesz elérhető a freebet.