PaddyPower Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szokott valaki itt pókerezni?

Idézetet írta: iLogic Dátum április 05, 2015, 18:16:24
Szokott valaki itt pókerezni?
Kaptam pár napja willhill-től egy levelet. 90% rakeback (akár), talán most náluk érdemes játszani. Nagyon elvétve játszok paddy-n, miért kérdezed?
kód:WHPVIP

- 200% up to $2,000 (Clears at 30%)
- Points to Cash (Up to 50% rakeback)
- 35% rakeback based on OLD RAKE (Paid weekly to your Skrill account)

#212 április 05, 2015, 19:01:55, iLogic
Idézetet írta: bendehal Dátum április 05, 2015, 18:40:46
Kaptam pár napja willhill-től egy levelet. 90% rakeback (akár), talán most náluk érdemes játszani. Nagyon elvétve játszok paddy-n, miért kérdezed?
kód:WHPVIP

- 200% up to $2,000 (Clears at 30%)
- Points to Cash (Up to 50% rakeback)
- 35% rakeback based on OLD RAKE (Paid weekly to your Skrill account)

Elég jól fizetnek a VIP-s freeroll-ok (a max power például 1000 dolcsis) és érdekel, hogy kinek van ezekről tapasztalata, mennyien jönnek össze és milyen a mezőny.

Szégyen az iroda ügyfélszolgálate. Tele idiótákkal akik a saját termsüket nem értik


Ugye elvileg sok freebetet lehet szerezni náluk igy úgy, pl 5 live tennis match min 5 euro, másnap 5 euro freebet, stb. Ma van a real meccsre is 20euró tétre adnak 5t. Elvileg ez mindenkinek jár, megadják,,pl Knapp tudna erről mesélni.. én is sokszor kihasználtam, mindig megkaptam másnap.
van ugye signup freebet offerjük is 10euró tétre 20freebet.. de erre van terms, pl skrillre nem jár és magyaroknak se.
de minden más jár és adják is nekünk is skrill depora is.
Na ma reklamáltam hogy nem kaptam meg egy freebetet amit emailben küldtek és mindig a signup offer termst másolgatták be, és egy chates se tudta hogy az csak a signupofferre vonatkozik.. az ország és ewallet korlátozás.
komolyan mondom majdnem elküldtem a picsába őket, kb 4 különböző chatest, hogy a saját szabályaikat nem értik..
aztán átmentem egy másikhoz, első kérdés hogy a bl promó amit írtam jár e nekem. Írta h igen.. mondom de magyar vagyok, bemásoltam a termst amit előtte mindenkitől megkaptam, h hungary nincs ott.. azt mondja nem baj, ez csak a signup offerre vonatkozik.. ó mondom király, végre valaki ért.. majd kérdem ha most befizetek skrillel 20at teszek a meccsre megkapom a freebetet? 2perc várokozás után írja hogy sry, tévedtem, a link amin a freebet terms van minden freebetre általánosan vonatkozik, és h tévedett. Megkérdeztem h hogy lehet hogy azóta is kaptam freebetet, azt mondta biztos hiba volt a jóváírás. Lol. Jól felbaszta az agyam, mondtam neki supervisorral akarok beszélni, azt mondta várjak, majd írta hogy a manager mondta hogy nekem volt igazam..az ewallet és ország korlátozás csak a signup freebetre vonatkozik, minden másra érvenyes a skrill meg minden ország..


Most komolyan, milyen emberek ezek? Én aki bár beszélek angolul, de nem perfekt, nekem kellett elmagyarázni hogy a saját szabályaikat képtelenek értelemezni..fele fele arányban volt hogy a reklamációt leszarták és nem adtak meg vmi freebetet erre hivatkozva.. most nem hagytam magam.

Amúgy annak a bizonyos termsnek az első pontja az, hogy minden játekosnak egy feebet jár.. ez nyilván jelzi hogy ez egy speciális promóra vonatkozik, nem pedig általános terms..

Ugye elvileg csak jogsit és útlevelet fogadnak el azonosításhoz.. De nekem ment csak személyivel is. Meg kell nekik mondani chaten, hogy nincs más, ekkor elvileg elfogadják a személyi + születési anyakönyvi kivonat kombót. de én utóbbit sem küldtem,mondván nincs meg. Olyan jól felépített érvekkel bombáztam őket, miszerint EUn belül nem kell útlevél, jogsim nincs, anyakönyvem nincs meg.

#215 június 23, 2015, 17:48:09, Milan
Hali!

Nekem még nem volt gondom velük.

#216 június 23, 2015, 17:48:16, Milan
Idézetet írta: Dominik Dátum június 23, 2015, 15:54:57
Hali!

Nekem még nem volt gondom velük.


Majd lesz ha kérik az útleveledet :beerchug:

Paddy blokkolva. A legnagyobb baj hogy a pókerszoftver is blokkolva van, és azzal nincs is mit tenni...

Sziasztok

Van olyan link ahonnan elérhető a pp? a .com blokkolva lett!


Én nem tudok. Zenmatet használok.

Ha minden igaz nem fogadnak regisztrációt tőlünk. Legalább is egy barátom próbált regelni és ezt az üzenetet kapta..

#221 október 28, 2015, 21:02:53, alexthebest
Kaptam tőlük egy promós levelet, be akartam lépni rákérdezni valamire a promóról. Most azt kell kérdeznem miért van bezárva a számlám. Az az igazság hogy sejtem... Kösz magyar állam  :noway:


Hét perce vagyok első a sorban és asap van kiírva. Hagyjuk. Ha valaki másnál is ez van, vagy tud konkrétat, az írja le legyen szíves. Sztem kizárták a magyarokat, de remélem csak véletlen engem zártak ki  ;D (1% esélyt adok erre)

Én is most akartam belépni, és ez fogadott: "Your account is closed. Please contact Customer Services."
Ezt így minden szó nélkül hozták össze, a pénzem meg sehol?!?! Érdekes egyelőre...
Én most 6. vagyok a sorban a live chaten.   :crazy:

Idézetet írta: Jabba Dátum október 28, 2015, 21:09:21
Én is most akartam belépni, és ez fogadott: "Your account is closed. Please contact Customer Services."
Ezt így minden szó nélkül hozták össze, a pénzem meg sehol?!?! Érdekes egyelőre...
Én most 6. vagyok a sorban a live chaten.   :crazy:

Akkor ugyanaz. Akkor innen is ki lettünk rakva. Nagy kár érte, pedig csak kb két hónapja ismerem.

Na szóval, elmondtam hogy mi a szitu, mondták, hogy Magyarországról sajnos már nem lehet játszani, ezért zárták be a fiókomat. Mondtam, hogy azért a pénz az kéne, erre mondta, hogy átállítja az accountot, és be tudok lépni, kérjem ki a pénzt, aztán újra be fogják csukni.
Be is tudtam lépni rögtön, még a chat alatt küldtem a withdrawal-t, úgyhogy a pénz azért megmarad.
Mondjuk elég érdekes, hogy ehhez szólni kellett nekik...  :crazy: