PaddyPower Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Velem akadekoskodnak...s mind banktransferrol beszelnek...
Te melyik customerrel beszeltel? es miket kerdeztel/mondtal?  neked kikuldtek netellerre/skrillre? :)

Na ezek angolosan távoztak.A chatan Funso azt írta hogy most rögtön elküldte a pénzemet a Visára amivel befizettem.
Vajon miért nem futotta nekik egy emailre mint a többi távozó irodánál?Állítólag nagy cég,minek ez a kapkodás?A magyar adóhatóságtól rettegnek vagy magától Orbán Viktortól?

#227 október 29, 2015, 15:30:02, Knapp
Úgy csinálnak, mint ha hirtelen tegnap változott volna meg a szabályozás...

Egy érdekesség, hátha érint mást is:
volt egy long term bet Falcao gólkirályi címére, tehát lényegében esélytelen, hogy jöjjön, ennek ellenére az erre feltett tétet (alig 2 eurót) is hozzácsapták az egyenleghez és ki lehetett kérni azt a pénzt is. (vajon nagyobb tétnél is így jártak volna el??)

Ugyanakkor a Coral jelezte, hogy jelentkezzek majd, ha nyert a Chelsea bajnoki címére tett fogadásom, mert az továbbra is érvényben van.   :P

(ezt valami akció miatt kötöttem, le van védve máshol, de azért az ilyenekkel jó nagyot lehet szívni a kivonulósdi miatt...)

Idézetet írta: borgosh Dátum október 29, 2015, 09:38:34
Velem akadekoskodnak...s mind banktransferrol beszelnek...
Te melyik customerrel beszeltel? es miket kerdeztel/mondtal?  neked kikuldtek netellerre/skrillre? :)
Nekem csak Skrilles befizetésem és kifizetésem volt, szóval nálunk nem is volt szó banktransferről. Azt mondta, hogy ő nem tudja kezdeményezni nekem a kifizetést, ezért átállítja pár percre a fiókomat, hogy újra be tudjak lépni. Be is tudtam lépni rögtön, és ki tudtam kérni a pénzt. Ezután 10 perc múlva már ki is dobott, ugyanúgy zárolták is az egészet a francba. A pénz amúgy megjött simán pár órán belül Skrillre.
A csávó Tony Mc volt. Igazából nem sok mindent kérdeztem, csak hogy mi most a szitu, miért nem tudok belépni? Elmagyarázta, hát mondtam hogy oké, felfogtam, viszont a pénzre igényt tartanék. Aztán innentől jött amit az elején írtam.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 29, 2015, 13:59:19
Úgy csinálnak, mint ha hirtelen tegnap változott volna meg a szabályozás...

Egy érdekesség, hátha érint mást is:
volt egy long term bet Falcao gólkirályi címére, tehát lényegében esélytelen, hogy jöjjön, ennek ellenére az erre feltett tétet (alig 2 eurót) is hozzácsapták az egyenleghez és ki lehetett kérni azt a pénzt is. (vajon nagyobb tétnél is így jártak volna el??)

Ugyanakkor a Coral jelezte, hogy jelentkezzek majd, ha nyert a Chelsea bajnoki címére tett fogadásom, mert az továbbra is érvényben van.   :P

(ezt valami akció miatt kötöttem, le van védve máshol, de azért az ilyenekkel jó nagyot lehet szívni a kivonulósdi miatt...)
Hehe, én tavaly a Fortunawinnél pont hogy jól jártam az ilyennel, volt egy Porto bajnoki cím fogadásom, és alig pár forduló volt hátra, esély meg nem sok, és visszaadták a kivonulás előtt az egész tétet. De az biztos, hogy visszafele is el tud sülni, nekem pont mákom volt vele.

Azért az eljárás nagyjából mutatja hogy mennyire szarnak ránk.Még egy nyomorult köremailre se futotta a "kedves felhasználók" felé.Nálam ezzel a PaddyPower-történet véget is ért örökre,az eljárásukról pedig beszámolok mindenkinek aki érdeklődik utánuk.Nyilván nem fognak belerogyni de nekem jól fog esni lehúzni őket.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 29, 2015, 16:58:06
Azért az eljárás nagyjából mutatja hogy mennyire szarnak ránk.Még egy nyomorult köremailre se futotta a "kedves felhasználók" felé.Nálam ezzel a PaddyPower-történet véget is ért örökre,az eljárásukról pedig beszámolok mindenkinek aki érdeklődik utánuk.Nyilván nem fognak belerogyni de nekem jól fog esni lehúzni őket.

Én is így érzek! A szombatot még mindenképpen megvárhatták volna a 10 eurós Premier League freebet miatt...

Viszont ismerem annyira magamat, hogy ha pár év múlva megjelennek újra a magyar piacon valami vonzó ajánlattal, akkor majd megbocsájtok nekik...
Valószínűleg.   :)

Hát ez tényleg érdekes,hogy ilyen hirtelen bezárták az account-okat.Engem már be sem engednek,csak írták chat-en,hogy utánam küldik a pénzt.Kérdeztem,hogy mi van akkor,ha én Ausztriából szeretnék játszani,aztán küldött Tony egy jó hosszú listát,hogy mely országokból nem fogadnak ügyfeleket(a világ fele,úgy néz ki nem csak a magyar állammal van gond)

-American Samoa
Aruba
Australia
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Brazil
Bulgaria
Canada
China
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Congo (Republic of the)
Cuba
Cyprus
Denmark
France
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Germany
Guadeloupe
Guam
Hong Kong
Hungary
Iran
Iraq
Israel
Italy
Korea, North
Latvia
Libya
Macau
Marshall Islands
Martinique
Mayotte
Mexico
Micronesia
Myanmar
Netherlands
New Caledonia
Nigeria
Norfolk Island
Northern Mariana Islands
Pakistan
Palestinian Territories
Philippines
Portugal
Puerto Rico
Republic of South Sudan
Reunion
Romania
Russia
Saint Barthelemy
Saint Martin
Saint Pierre and Miquelon
Singapore
South Africa
Spain
Sudan
Syria
Taiwan
Tanzania
Timor-Leste (Democratic Republic of)
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
United States
United States Minor Outlying Islands
Vatican City State (Holy See)
Virgin Islands (US)
Wallis And Futuna Islands

Mi van, csak UK maradt?  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 29, 2015, 19:49:28
Mi van, csak UK maradt?  ;D

Hát kb jah,nem tudom hány % a paddynél az UK játékosok,de mindenestre ezzel szerintem lecsapolták az ügyfelek 70-80%-át.


Az hagyján hogy a mini kaszinó alvilágot, Makaót, de olyan országokat is kizárnak amilyeneket nem is ismerek, pedig a lista felében már jártam is. Pl az a Wallisos az hol van?  :D

Amúgy Ausztriából pont hogy játszhatsz, legalábbis én nem látom a listában.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 29, 2015, 16:58:06
Azért az eljárás nagyjából mutatja hogy mennyire szarnak ránk.Még egy nyomorult köremailre se futotta a "kedves felhasználók" felé.Nálam ezzel a PaddyPower-történet véget is ért örökre,az eljárásukról pedig beszámolok mindenkinek aki érdeklődik utánuk.Nyilván nem fognak belerogyni de nekem jól fog esni lehúzni őket.

Én kaptam e-mailt tőlük amiben leírják mi a helyzet meg hogy eddig és eddig vegyem fel a pénzem. Ami persze rég nincs ott mert rég ellehetetlenítettek :-) Vagy két éve be sem lépek oda mert ilyen 1-2 €-s tétekre korlátoztak, de a számlám élt ettől még.

Közben most látom,hogy Novemberben is megy tovább a tegyél 20 eurót,kapsz 10 euro free bet-et Premier League promó,ráadásul most kedvezőbb feltételekkel,mert nemcsak PL meccsekre,hanem PL csapatokat érintő TV-s meccsekre.Így még fájóbb,hogy lehúzták rolót. :noway:

Én kíváncsi lennék, mi a helyzet akkor, ha írok nekik hogy 'Ausztriába mentem dolgozni'. Hogy onnan elérhető lenne-e nekem? Mert ugye nem a magyar állampolgárokkal van baj, hanem konkrétan a magyar lakcímmel, magyar IPvel egyszerre.

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 04, 2015, 23:05:25
Én kíváncsi lennék, mi a helyzet akkor, ha írok nekik hogy 'Ausztriába mentem dolgozni'. Hogy onnan elérhető lenne-e nekem? Mert ugye nem a magyar állampolgárokkal van baj, hanem konkrétan a magyar lakcímmel, magyar IPvel egyszerre.

Ha egyúttal tudod igazolni, hogy van osztrák lakcímed, akkor nem lesz semmi problémájuk