William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok! Ma próbáltam befizetni az irodához, de ez nem sikerült... Én arra gondoltam, hogy ez azért van, mert ukrajnai Maestro-s kártyát akartam használni vagy azért, mert még nem ellenőrizték le az életkorom. Tudtok ez ügyben valamit mondani?

Idézetet írta: Seanconnery Dátum július 21, 2014, 16:37:41
Sziasztok! Ma próbáltam befizetni az irodához, de ez nem sikerült... Én arra gondoltam, hogy ez azért van, mert ukrajnai Maestro-s kártyát akartam használni vagy azért, mert még nem ellenőrizték le az életkorom. Tudtok ez ügyben valamit mondani?

Maestro-val egyáltalán lehetséges?

Én úgy tudom hogy itthonról nem fogad el egy íroda sem maestro-t. Az hogy ki van rakva nem nekünk szól.

Idézetet írta: Milan Dátum július 21, 2014, 16:52:23
Maestro-val egyáltalán lehetséges?
Elvileg Debit Card-ként tolható náluk mind a Maestro mind a VISA Electron. A deposit résznél nincs ország specifikusan kikötve honnan melyik mehet.

De az age verification-t elég komolyan veszik, és rá két hétre tőlem kértek még pluszban lakcím igazolást is, szóval igen, lehet azért tartották vissza a tranzakciót - a live chat-en rákérdezhetsz erre is, ill. oda is fel lehet tölteni a dokumentumok másolatait.

Idézetet írta: Milan Dátum július 21, 2014, 16:52:23
Maestro-val egyáltalán lehetséges?
Nem tudom, végül is ott van a fizetési módok között, de lehet, hogy az van, amit bendehal mond...

Ma kaptam emailben egy kaparós sorsjegyet és 2 fontnyi bónuszt adott bingóra: WINNER2 kód révén. Hátha másnak is működik :)

Csak egy sztori: Éppen nincs semmi pénzem befizetni sehova és a WillHill-en nyertem ingyen bingón 1.66 fontot, még csütörtökön. Pont volt egy BONUSBACK promójuk ami visszadja az elvesztett bingó bónuszt 100 százalékban. Na elvesztettem az 1.66-ot, vártam, hogy jóváírják, de nem írták. Ma felmentem a Live Chat-re, fél napomat ott töltöttem szaros 1.66 fontért, A BOSS természetesen mindig mással beszélt hiába kértem csak nem akarták jóváírni,kihozták belőlem az állatot, de ez sem segített. Erre Jack-nek előjöttem Puskással és a 6:3-mal, mire a "jószándék jeleként" azt ígérte, hogy ma angol idő szerint éjfélig jóváírja. Kiváncsi vagyok, most már nem hagyom azért se annyiban....

Idézetet írta: luckyzoz Dátum július 26, 2014, 20:36:21
Csak egy sztori: Éppen nincs semmi pénzem befizetni sehova és a WillHill-en nyertem ingyen bingón 1.66 fontot, még csütörtökön. Pont volt egy BONUSBACK promójuk ami visszadja az elvesztett bingó bónuszt 100 százalékban. Na elvesztettem az 1.66-ot, vártam, hogy jóváírják, de nem írták. Ma felmentem a Live Chat-re, fél napomat ott töltöttem szaros 1.66 fontért, A BOSS természetesen mindig mással beszélt hiába kértem csak nem akarták jóváírni,kihozták belőlem az állatot, de ez sem segített. Erre Jack-nek előjöttem Puskással és a 6:3-mal, mire a "jószándék jeleként" azt ígérte, hogy ma angol idő szerint éjfélig jóváírja. Kiváncsi vagyok, most már nem hagyom azért se annyiban....



Jóváírta Jack! Köszönöm ARANYCSAPAT :) 6:3! Thank you Jack! :)

Ma (és minden csütörtökön) 9:02 től, minden óra 2 perctől ingyen bingó 10x5 fontért (20 órától 10x10 fontért) 00:02-ig + 00:57-kor a Bargain Basement teremben. Rengetegen szoktak lenni, tehát kicsi az esély, de néha bejön. Bingó bónuszba adja a nyereményt, de nincs forgatási követelménye....

Akit érdekel, annak sok szerencsét!:)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 07, 2014, 08:36:16
Ma (és minden csütörtökön) 9:02 től, minden óra 2 perctől ingyen bingó 10x5 fontért (20 órától 10x10 fontért) 00:02-ig + 00:57-kor a Bargain Basement teremben. Rengetegen szoktak lenni, tehát kicsi az esély, de néha bejön. Bingó bónuszba adja a nyereményt, de nincs forgatási követelménye....

Akit érdekel, annak sok szerencsét!:)

Elnézést: 10:02 től van az első...

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 07, 2014, 08:36:16
Ma (és minden csütörtökön) 9:02 től, minden óra 2 perctől ingyen bingó 10x5 fontért (20 órától 10x10 fontért) 00:02-ig + 00:57-kor a Bargain Basement teremben. Rengetegen szoktak lenni, tehát kicsi az esély, de néha bejön. Bingó bónuszba adja a nyereményt, de nincs forgatási követelménye....

Akit érdekel, annak sok szerencsét!:)

18:57kor olvastam amit írtál ide, szerencsére mobilon le van töltve a bingo aplikáció, beléptem pik-pak és a 2.House-t ha felesbe is ,de elhoztam 2.50 font  :beerchug:

Idézetet írta: chriss87 Dátum augusztus 07, 2014, 19:18:00
18:57kor olvastam amit írtál ide, szerencsére mobilon le van töltve a bingo aplikáció, beléptem pik-pak és a 2.House-t ha felesbe is ,de elhoztam 2.50 font  :beerchug:

Ez is olyan kamu,mint amikor nyertél 1400 eurót Mr napiszar?? :D ;D

Gratulálok!

Jajj szalist ne csináld már, inkább örülj, hogy valaki nyert.... :)

(20:02-től 10x10 fontért megy!)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 07, 2014, 19:36:17
Gratulálok!

Jajj szalist ne csináld már, inkább örülj, hogy valaki nyert.... :)

(20:02-től 10x10 fontért megy!)

köszi  :beerchug:  amúgy 1x forgatni kell ,mert a bonus-ra tette rá.... de felnyomtam 1 viszonylag nagyobb tétes szobában ahol csak 10db ticket-et tudtam venni a 40 helyett... :D de szerencsére nem voltunk 20an se kb.... első 2 sort lehúztam, 6.74 fontal átmentem a főegyenlegre  :redchug:

Csak jelzem, kölcsönt nem adunk ha 3500euroig jutsz. Ķérj kölcsön 5000ftot testvéredtől.  :great: