William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szövegértelmezés az úgy látom nem erősségetek :D

Nem én vagyok a bunkó azzal hogy téged arra bíztatlak hogy pókerezz, hanem te, hogy tudsz valami bennfentes infót és ahelyett hogy megosztanád velünk, titkolózól.

szegény béna Gus Hansen is csak a csaló FullTilt és PS miatt bukott 10millió dolcsit eddig..


Ugyan áruld mer el ki az a vki aki üzemeltetett irodát és melyiket??? Ezek így csak üres szavak, arra jó jó hogy kinevettesd magadat.

Jah..ráadásul első pillanatra látszik,hogy jó lehet veled cash gamezni,mert egy akkora fish vagy,amekkorát csak ritkán látni az asztaloknál...

De milyen becsületes! Nyerőben volt, de amiért megtudott pár dolgot inkább abbahagyta. :D ;D

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 01, 2014, 11:01:37
De milyen becsületes! Nyerőben volt, de amiért megtudott pár dolgot inkább abbahagyta. :D ;D


Persze......Én meg minden héten tournamentet nyerek,mégsem indulok el rajta ;D ;D......Ezt a lúzert istenem,kár hogy nem az én asztalomnál szokott ülni :D

Annak azért örülök ,hogy ennyi pro van itt és minden nap szarrá nyeritek magatokat az olyan lúzereken, mint én akik nem is játszanak. Na ez a proság, olyanok ellen nyerni akik nem játszanak :D  Mondjuk az sejtettem ,hogy ilyen hsz-ek várhatóak majd, kár, hogy igazam lett.

Ne terelj, inkább legyél férfi és oszd meg velünk hogy csal pl a will hill póker.

Állítani valamit, bizonyíték nélkül nem más mint üres szavak.


A farkam 26cm.. A kérdés azt hogy ezt ki hiszi el, amíg be nem bizonyítom.. Senki

A Bies Haus 58 eurót adott. Kétszer jött ki a +20 ingyen pörgetés  :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 01, 2014, 12:14:19
Ne terelj, inkább legyél férfi és oszd meg velünk hogy csal pl a will hill póker.

Állítani valamit, bizonyíték nélkül nem más mint üres szavak.


A farkam 26cm.. A kérdés azt hogy ezt ki hiszi el, amíg be nem bizonyítom.. Senki

hol írtam én, hogy csal a WH poker? Mondom ,hogy itt súlyos szövegértelmezési problémák vannak.


Azért ha 6 év eltelik és még mindig fájó sebeket okoz valami (valaki), akkor érdemes szakember segítségét kérni.
Ezt nem bántásból mondom, alapvetően abban van nagy különbség az emberek között, hogy a szar dolgokra mennyi időt és energiát pazarolnak (én is néha is túl sokat... ;) ), ahelyett, hogy "boldogan" élnének. (legalább a lehetőségeikhez képest)

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 01, 2014, 13:46:09
Azért ha 6 év eltelik és még mindig fájó sebeket okoz valami (valaki), akkor érdemes szakember segítségét kérni.
Ezt nem bántásból mondom, alapvetően abban van nagy különbség az emberek között, hogy a szar dolgokra mennyi időt és energiát pazarolnak (én is néha is túl sokat... ;) ), ahelyett, hogy "boldogan" élnének. (legalább a lehetőségeikhez képest)

Na ezt is honnan szedted? Jó ez a hely, tiszta kabaré :D

Te írtad, hogy tudsz valamit valakitől, hogy manipulálják a dolgokat és ezért nem játszol pedig nyerő voltál.. nálam a manipuláció ez esetben egyenlő a csalással.. a willhillt csak azért említettem mert ez mégiscsak wh topik..

de ne terelj ink mesélj.