William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van akinek megjött a mai napi nyereménye? Vagy vasárnap nem kapja meg senki? Máskor 14:00kor már meg szoktam kapni de még nem kaptam meg.

Sracok azt meglehet nezni hogy mit porgettem elozo nap?  :-\

Nem, sajnos nem lehet. Én azt csinálom, hogy a pörgetés eredményéről printképet mentek el.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 21, 2014, 17:04:29
Nem, sajnos nem lehet. Én azt csinálom, hogy apörgetés eredményéről printképet mentek el.

Oksa koszi azert...:)

Az létezik, hogy a free2spin nyereményeket sehol nem kell megforgatni (mármint a feltételek szerint)? Én forgatás nélkül simán kikértem az elsőt (2,54€), másnap a Skrillen volt az összeg. Most hármat kértem ki egyben (7,58€), de itt sem volt semmi figyelmeztetés, hogy még forgatni kell.

Idézetet írta: benson Dátum december 21, 2014, 22:41:03
Az létezik, hogy a free2spin nyereményeket sehol nem kell megforgatni (mármint a feltételek szerint)? Én forgatás nélkül simán kikértem az elsőt (2,54€), másnap a Skrillen volt az összeg. Most hármat kértem ki egyben (7,58€), de itt sem volt semmi figyelmeztetés, hogy még forgatni kell.

Létezik.  ;)

Jön belső üzenet az előző napi pörgetésről?

Idézetet írta: szumos Dátum december 21, 2014, 22:47:05
Létezik.  ;)


Szumos en is kitudom valoszinuleg utaltatni nem? De bankszamlara is ki tudom vajon? Rendes bankszamlara?

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum december 21, 2014, 23:00:05

Szumos en is kitudom valoszinuleg utaltatni nem? De bankszamlara is ki tudom vajon? Rendes bankszamlara?

Egyébként tök korrekt iroda, én kedvelem őket. Ezeket a vegas bónuszokat nem nézik, hogy megforgattad e vagy sem. Én azért szoktam fogadni vele, vagy néha slot játékra is felmegyek, ha összegyűlik valamennyi, de a lényeg, hogy ha kiutalod, nem akadékoskodnak. Tapasztalatom szerint a szokásos módon járnak el a kifizetésnél. Azaz ha internetes pénztárcát használsz, akkor egy befizetésednek kell onnan lennie. De utána, kiutalásnál, minden akadály nélkül megérkezik. Mondjuk nem olyan nagyon gyorsak mindig, de két napon belül megvan. Ha kiutalni akarsz, akkor meg elég megadni a számlaszámot (és a szükséges adatokat). El tudom képzelni, hogy kérnek egy printscreent a netbankból, vagy számlalevelet, de tőlem úgy emlékszem nem kértek semmit. Ebben az esetben ha jól emlékszem nem szükséges korábbi befizetés sem. De nekem ez már régen volt. Lehet, hogy változott az eljárás.

Ma megérkezett a szombati és vasárnapi pörgetés egyben. Lesz még folytatás spin2win? A promócióban 21-ig írták.
Spin to Win (the "Promotion") will be effective between 18:00:00 hrs until 18:59:59 hrs (UK) and 21:00:00 hrs until 22:59:59 hrs (UK) from Tuesday 9th December 2014 to Sunday 21st December 2014 (the "Promotion Period").

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 22, 2014, 14:14:46
Ma megérkezett a szombati és vasárnapi pörgetés egyben. Lesz még folytatás spin2win? A promócióban 21-ig írták.
Spin to Win (the "Promotion") will be effective between 18:00:00 hrs until 18:59:59 hrs (UK) and 21:00:00 hrs until 22:59:59 hrs (UK) from Tuesday 9th December 2014 to Sunday 21st December 2014 (the "Promotion Period").
Én még ma is tudtam pörgetni, szóval szerintem lesz még folytatás. :ok:

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 22, 2014, 14:14:46
Ma megérkezett a szombati és vasárnapi pörgetés egyben. Lesz még folytatás spin2win? A promócióban 21-ig írták.
Spin to Win (the "Promotion") will be effective between 18:00:00 hrs until 18:59:59 hrs (UK) and 21:00:00 hrs until 22:59:59 hrs (UK) from Tuesday 9th December 2014 to Sunday 21st December 2014 (the "Promotion Period").
te hova nyerted a tegnapi pörgetéseket?:D

Nekem azt mondta chaten az ügyfélszolgálatos, hogy a vasárnap pörgetett nyermények majd kedden kerülnek kiosztásra. Szóval ma ne nagyon várjátok őket! Ellenben amit pénteken és szombaton prögettetek az lehet megérkezik már ma :D

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 22, 2014, 14:28:50
te hova nyerted a tegnapi pörgetéseket?:D

Ide nyertem :Vegas
£2 Cash
The Prizes from this Promotion should be used only on Vegas Millions Games
szombat és vasárnap is.
€5,12 írtak jóvá

Nekem azt mondták chaten, hogy egész decemberbe megy tovább a promó.