William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ujra toltottem fel WH ra  , viszont most szembesulok ,hogy jegkorongnal per pill KHL 2 meccs van es kesz hol talalom a sved finn mhl stb  meccseket ?? ez botranyos igy :S

Hello!
A nevem Luciano és a kérdésem a következő.
Profi fogadó vagyok. Nem érdekel ki játszik kivel nem követek
Semmi fajta statisztikát mert egy biztos formulát követek ahol
A szerencsének semmi köze.
A Will hill nel ha agyonnyerem magam számíthatok hogy lekorlatoznak
Vagy sem?
Köszönöm a választ előre is!

Hát haveromnak 100€ felett mar nem is engedi rakni a tétet, mert ő már ''szarrá nyerte'' magát ott ;D

Idézetet írta: LuckyLuciano Dátum január 28, 2015, 13:19:20
Hello!
A nevem Luciano és a kérdésem a következő.
Profi fogadó vagyok. Nem érdekel ki játszik kivel nem követek
Semmi fajta statisztikát mert egy biztos formulát követek ahol
A szerencsének semmi köze.
A Will hill nel ha agyonnyerem magam számíthatok hogy lekorlatoznak
Vagy sem?
Köszönöm a választ előre is!

Ez egy vers?
Ilyen szabadstílusú fajta?
Nem vagyok jó manapság vers elemzésben, bár hetedikben úgy rémlik profi voltam...
Ja! A nevem szumos.

U.i.: A szerencsének nálam sincs semmi köze!

Köszönöm a segítséget.
Akkor melyik fogadóirodat ajánlod?
Ja és nem vagyok költő itt élek a Kanári szigeteken
és itt így mennek a dolgok csak lazán 30 fokban.
Szumos nem veszem magamra de ha te is ilyen
Nagyágyú vagy jon a hétvége  es lehet bizonyítani
Én este felteszem a tippjeim es most húzok a beachre.
Köszönöm a választ előre is.

Idézetet írta: LuckyLuciano Dátum január 28, 2015, 15:07:09
Köszönöm a segítséget.
Akkor melyik fogadóirodat ajánlod?
Ja és nem vagyok költő itt élek a Kanári szigeteken
és itt így mennek a dolgok csak lazán 30 fokban.
Szumos nem veszem magamra de ha te is ilyen
Nagyágyú vagy jon a hétvége  es lehet bizonyítani
Én este felteszem a tippjeim es most húzok a beachre.
Köszönöm a választ előre is.

Neeeeem, neeeeeeem! Azt már tisztáztuk, hogy a nagyágyú te vagy!
Én csak műkedvelő.
Karib-térség ide, vagy oda, nekem kevés lenne a beachen az a 15-25 fok jelenleg (attól függ hol vagy)...
A 30-at még a kubaiak is csak várják...

Mivel én kiságyú vagyok, ezért nem tudom, hogy a WillHill meddig engedne téged. Vagy más irodák meddig engednének. De azt tudjuk, hogy vannak maximális tétek. Jobb helyeken nem is csinál belőle titkot az  iroda. Azt is tudjuk, hogy sok oka lehet egy korlátozásnak és kitiltásnak. Így ez attól is függ, milyen játékot játszol, milyen sportra és azon belül milyen mérkőzésekre fogadsz és mekkora intenzitással, illetve téttel.
Plusz egyre jobban érzékeltetik hatásukat kormányunk látszatintézkedései is. Tehát magyarként nem biztos, hogy ugyanazokat a feltételeket kapod, mint más, ha egyáltalán kapod. Ez "karibi állampolgár" esetén sem biztos, hogy kedvezőbb.
Úgyhogy azt nem lehet megmondani hol nem fognak téged szeretni. Túl sok mindentől függ. Azt lehet tudni, hogy hol magas az ingerküszöb. De erre a felsorolásra sem vállalkoznék mert kiságyúként kevés irodát ismerek, azt is alacsony téten. Azért egy Pinnacle, Betfair, Bet365 hármassal nem lövök mellé (Esteleg még éppen a WillHill. De esetükben is biztosan lenne aki meg tudna cáfolni.  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum január 28, 2015, 13:56:35
Ez egy vers?
Ilyen szabadstílusú fajta?
Nem vagyok jó manapság vers elemzésben, bár hetedikben úgy rémlik profi voltam...
Ja! A nevem szumos.

U.i.: A szerencsének nálam sincs semmi köze!

Vers, nem vers, mindenesetre az informatikában ezt felesleges sortörésnek hívják, amelyet nagyágyúnk mesterfokon művel.  :D

Köszönöm a választ. De amúgy ezen a nagyágyús dolgon nem kell annyit rugózni. Én spanyol területeken vagyok nem a Karib térségben. Amúgy igazad van csak 23 fok van itt. Az informatikát nem igazán ismerem mert itt a tengerparton nincs rá szükségem. De Ennyi volt hagyjuk ezt a dedós stílust mert nem ezért vagyok itt.

Üdv:
Luciano

Elnézést kérek LuckyLuciano.  ??? Csak nekem az egészről az a véleményem, hogy aki ilyet ír magáról, hogy nagyágyú, agyonnyeri magát és azt nagy bőszen hirdeti is, az vagy
1.) szimplán egy beképzelt, egoista tuskó
2.) nem is nyer sokat, sőt csomót veszít, csak ezzel próbálja kompenzálni baráti körben, hogy ő mekkora menő
3.) kicsi vagy lent és ezzel próbálsz kompenzálni valamit

Köszöntem, viszlát!  :cya:

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 28, 2015, 19:51:02
Elnézést kérek LuckyLuciano.  ??? Csak nekem az egészről az a véleményem, hogy aki ilyet ír magáról, hogy nagyágyú, agyonnyeri magát és azt nagy bőszen hirdeti is, az vagy
1.) szimplán egy beképzelt, egoista tuskó
2.) nem is nyer sokat, sőt csomót veszít, csak ezzel próbálja kompenzálni baráti körben, hogy ő mekkora menő
3.) kicsi vagy lent és ezzel próbálsz kompenzálni valamit

Köszöntem, viszlát!  :cya:
4.) előkészíti a terepet, hogy később hirdethesse magát, és a jó tippjeit.


Nem vagyok beképzelt.
Semmit nem nyertem eddig. Azt kérdeztem ha agyonnyernem magam csillagom mert hogy jössz itt nekem a fa....mal biztos hogy csaj vagy. Egy női fogadó mindig felvidít.
Idézetet meg nem kérek mert ki van tőle a f....m.

Előkészítem a terepet mihez?

Idézetet írta: LuckyLuciano Dátum január 29, 2015, 14:15:53
Nem vagyok beképzelt.
Semmit nem nyertem eddig. Azt kérdeztem ha agyonnyernem magam csillagom mert hogy jössz itt nekem a fa....mal biztos hogy csaj vagy. Egy női fogadó mindig felvidít.
Idézetet meg nem kérek mert ki van tőle a f....m.

Előkészítem a terepet mihez?

Azzal indítottál ebben a témában, hogy profi fogadó vagy, aki követ egy biztos formulát, most meg azzal jössz, hogy nem nyertél semmit.
Persze beképzelt sem vagy, nem is gondolod magadról, hogy "agyonnyered" majd magad, ugye?   ;)
(vagy papíron megvan már a "tuti" stratégia, mint kispi29-nek?!)

Eldönthetnéd már végre, hogy ki vagy.
Nekünk mindegy, de neked tényleg könnyebb lenne!  :)

Szerintem előbb nyerd agyon magad a william hillnél vagy akárhol, aztán ha sikerül és korlátoznak, akkor eszedbe fog jutni egy másik iroda, ahol szintén agyonnyerheted magad!
Nem érzem indokoltnak az előre aggódást...


Idézetet írta: Knapp Dátum január 29, 2015, 14:56:00
Azzal indítottál ebben a témában, hogy profi fogadó vagy, aki követ egy biztos formulát, most meg azzal jössz, hogy nem nyertél semmit.

A skizofrénia bizony csúnya dolog  :o ;D

Hagyjátok, velünk van a baj. Lám kispi is milyen rendes volt. Igaz, az arca nem fér volna be egy kétajtós hűtőbe sem, de akkor is.

Tegnap kaptam 5-5 fontot bingóra és játékra, jött mail róla, csekkoljátok  :beerchug:

(Pingvin vakációs játék jól hozott  :great: )