William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma bingózás közben gondoltam kipróbálom a sorsjegyeket. A Frequent Flyer scrathcardra kattintottam, és kaptam egy ingyen sorsjegyet. A játék lényege, hogy egy összeg háromszor szerepeljen, és akkor azt jóváírja bingóbónuszként. Állítólag napi egy ingyenes kör van (ki is írja, hogy your daily free scrathcard), de majd holnap kiderül tényleg így van-e.  :)

Így van egyébként.Minden nap kaparhatsz de csak akkor ha 2 fontért játszol bingót

Idézetet írta: szalist Dátum március 07, 2015, 22:01:54
Így van egyébként.Minden nap kaparhatsz de csak akkor ha 2 fontért játszol bingót

Köszi, ezt nem tudtam.

#1008 március 12, 2015, 07:50:30, Volkov
Sziasztok!

Ma reggel egy kedves kis uzenet fogadott a williamhill oldalan, miszerint a NAV ezt az oldalt is elerte, ahogy korabban a Bet365t is, 90 napra korlatozza a hozzaferest az oldalhoz.
Mivel en telefonrol nem tudok vpn-t hasznalni es gondolom tobben vagyunk ezzel igy, kivancsi vagyok, hogy ti hogyan oldjatok meg ezt a kerdest.

Koszi elore is!

Telefonra is letölthető a zenmate

spin2win a when újra..

Elvileg keddtől pénteikg van a promó. 1től 4ig van kinn a banner.


Hello!

Megtudná valaki mondani,hogy ha a Spin to Win-en,az In Shop: £10 Free Spin pörgettem ki ,akkor ezt online is belehet valahol váltani,vagy csak kizárolag whill shopban?

Nekem a tegnapi 2 fontos Vegas bónuszt jóváírták mára a számlámon. Véletlenül ma is azt pörgettem.  :police: :'( :o:

Idézetet írta: HPeti Dátum március 13, 2015, 09:52:47
Hello!

Megtudná valaki mondani,hogy ha a Spin to Win-en,az In Shop: £10 Free Spin pörgettem ki ,akkor ezt online is belehet valahol váltani,vagy csak kizárolag whill shopban?

Csak a shopban

Nekem jóváírtak 10fontot helyette. Még könyörögnöm sem kellett, megírtam hogy nem uk-ben élek nem lehet kompenzálni? Utánanézett és jóváírta :)
De írta hogy ez nem lesz mindig így :)

Mai Vegas bónusz jött már valakinek?

#1017 március 14, 2015, 16:43:29, pitypang1989
Volt ma már kint a kerék,vagy lekéstem róla? látom ma nem is volt. mikor lesz legközelebb?


Vasárnap is megkapja a nyereményét az, aki pörgetett az előző nap?