William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum március 30, 2015, 10:27:41
Biztos, hogy a blokkolás miatt? Felvetted velük a kapcsolatot?
Nem.

Érdekes, hogy bejön az oldal minden trükk nélkül de ha be akarok loginolni akkor már kell Zenmate.

Aki szeret elbingozgatni ingyen az oldalon most megteheti egy teljes hetig, mert a szokasos (minden heten) csutortoki free helyett a Grand National alkalmabol jovo het ilyenkoring minden oraban egeszkor (reggeltol ejfelig) a Bragain Basementben van ingyenes huzas.
Roll on, ugyhogy osszesen 3+7 dij van es akarhanyan indulnak mindenkinek csak 12 jegye lehet... Aki raer elszorakozhat vele.

Játszik valaki itt pókert? Ha igen, könnyen be tudtok lépni?
Nekem nagyjából fél órára és sokszori újraindításra van szükségem. A többi iPoker-es teremmel nincs ilyen gondom. Próbáltam már újratelepíteni ezt a szart, de az se segített. Szerintetek tudok ezzel tenni valamit?


Tőletek kifizetesnel milyen dokumentumokat kértek?

Idézetet írta: Zsebkendő25 Dátum április 12, 2015, 23:23:18
Tőletek kifizetesnel milyen dokumentumokat kértek?

Személyit és közüzemi számlát.

#1041 április 14, 2015, 23:50:19, iLogic
Szervezem közben az utamat Máltára. Az első versenyen olyan 8. lettem, lemákolták az AA-omat, de ma odavertem Nekik. Még egy verseny van, a második után biztosan vezetem a ranglistát, így a harmadik versenyen elég lesz egy FT is Máltához.


#1042 április 17, 2015, 22:23:06, lacuss
Jött mail, kaptam 2-2 font bingó ill játék bónuszt, lessétek meg, hátha másnak is jött  :beerchug:

14.8 font lett belőle  :redchug:

Hali! Van egy új promo a Vegas részen, ha valakit érdekel.
Kingdom Of Wealth £10 Risk Free Promotion

Please note: this is a PC exclusive offer.

    £10 Risk Free (the "Promotion") will run between 00:00:01 hrs Friday 8th May and 23:59:59 hrs (UK) Sunday 10th May 2015 (the "Promotion Period").
    The Promotion is only available to players who have clicked Claim Now and who have placed a minimum stake of £10 (or currency equivalent) on the following Vegas slot, on PC only; Kingdom Of Wealth ("Selected Games") during the Promotion Period.
    Your refunded money will be calculated as losses incurred less your winnings on the Selected Games up to £10.
    A minimum of £1 will be awarded during any Promotion Period. Any amounts less than £1 will not qualify for bonus credit.
    Risk Free money will be refunded within 72 hours of the Promotion ending.

http://vegas.whgaming.com/promotions/vegas-games/ADVRFPD0515/

1 pörgetés a legkisebb tét, ha jól veszem ki 2€ (£ vagy $)

A legkisebb tet ezen a sloton €0.50  (£ vagy $), de a risk free promok a veszteseg/nyereseg aranyaban szamoljak a visszateritett penzt, ugyhogy akinek kedve van porgessen 2x5 v. 1x10 osszeggel hatha osszejon valami nagyobb, de a 20x0.50-es startegiaval tuti nem lesz a teljes 10 egyseg visszateritve azt garantalom. Altalaban ezeken is csak ok nyernek :D

Idézetet írta: junglefever Dátum május 08, 2015, 19:53:27
A legkisebb tet ezen a sloton €0.50  (£ vagy $), de a risk free promok a veszteseg/nyereseg aranyaban szamoljak a visszateritett penzt, ugyhogy akinek kedve van porgessen 2x5 v. 1x10 osszeggel hatha osszejon valami nagyobb, de a 20x0.50-es startegiaval tuti nem lesz a teljes 10 egyseg visszateritve azt garantalom. Altalaban ezeken is csak ok nyernek :D

Kipróbáltam úgy ahogy írtad 1 eurós pörgetésre bedobott a jobb oldali tárcsába és teliverte wilddal...108 eurót nyertem :great:

#1046 május 18, 2015, 19:47:38, Greipel
Hello,

Segítséget kérnék olyantól, aki fizettette már ki magát az irodánál banki átutalással. (Új vagyok a WH-nél.)

Amit nem tudok, nem értek:

1. Van egy olyan rész a banki kifizetésnél, hogy bank címe. Na ide nem fogad el ékezeteket, azt írja ki, hogy érvénytelen karakter emiatt, pedig a bank címében vannak jócskán. Ha ékezetek nélkül írom oda a címet, lehet belőle gond?

2. Az ez alatti rész alatt közvetlenül található a település/város, megye/régió, irányítószám. Ez esetben sem tiszta nekem, hogy oda a saját adataimat kell-e írni, vagy pedig szintén a bankét?

Előre is kösz a segítséget!

A chatesekkel és a supporttal közösen máris megoldva a probléma.  :)

1. Nem gond.
2. A bankod címe kell.

Hali!
Van egy új promo :

Become a great warrior at the William Hill Vegas dojo with our brand new and exclusive slot, Spirit of the Samurai. To boost your training:

    Click 'Claim Now'
    Spend £5 or more on Spirit of the Samurai between Thursday 21st and Sunday 24th May
    Play with £5 Risk Free!
http://vegas.whgaming.com/promotions/vegas-games/ADVRFHSJSYS51805/?cid=inb-veg-SpiritSamurai5RF5RF-gen-ret-act-new-210515-wv1-lnk-2-1

email és belső üzenetben is jött

hali!

ezt most láttam a WH oldalán
a legújabb promójuk
200%-os $2,000-os első befizetői bónusz!

lehet megjátszom  8)