William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már megint blokkolták a wh-t, vagy csak nekem nem jön be magyr ip-vel? Reggel még jó volt.

Nekem megy, ettől függően lehet hogy blokkolták

poker lobbyba nézzetek be 10 free spins :)

158 dollárt nyertem vele majd beültem Black jackezni +50 8)

Mostanában nem tudtok spin and Win promóról?

Most regisztráltam náluk,erre chat-en kérdezem hogy magyaroknak is jár-e a regsiztrációs bónusz,erre írták,hogy levan korlátozva a számlám.Úgy hogy fogadást sem tettem náluk,se azonos ip,semmi nem lehetséges.Azonnal korlát és nincs indoklás.Nagyon furcsa.Két lehetőségre tudok gondolni:1.hogy eleve korlátozzák az új magyar regeket.2.hogy kérdezősködtem bónuszok után és erre reagálva korlátoztak(ez a valószínűbb)

Lépj be újra, menj chatre (angol nyelv) és válaszd ki az Age verifictaiont, és verifikáld magad. Kérnek chaten egy dokumentumot, te csatolod nekik és kész. Ha elfogadják, írni fogja, hogy " All restriction have been lifted from you account"

Egyébként bónuszt eddig se adtak, brit iroda lévén ők freebetben nyomultak. Eddig volt egy olyan akciójuk mindenkinek hogy 10eurós tétre kapsz 2x10euró freebetet ha az f20kóddal regisztrálsz. De ezt megváltoztatták és már csak UK játékosoknak adják. Szóval nincs sport bónuszok. Viszont van bingo bónuszok, games bónuszok ami mindenkinek jár.

Sziasztok!
Pár napja regeltem a WH-hez. A tapasztalatok: az oldaluk kb. déltől, egytől este 10-ig nem elérhető. Tehát amikor úgymond csúcs van, azaz meccsdömping van, nem jön be az oldal. Próbáltam pc-ről, mobilról különböző mobilnetekkel, mobil aplikációval, semmi. Ha fogadást akarok tenni a délutáni meccsekre, délelőtt kell megtennem. Próbáltam telefonon felvenni a kapcsolatot velük többször is, de bármikor hívom őket, minden munkatársuk foglalt. Szerintem nincs is. Angolul sajna nem beszélek, így az e-mail és a chat nem megy. Tudja valaki, mi az oka annak, hogy nem működik az oldal? Ja, olyankor természetesen a póker szoftver sem működik. Válaszotokat előre is köszönöm.  santaz

Nálam rendesen működik egész nap.

Szintén jó.

Nem használsz VPNt véletlenül?

Köszi, hogy ilyen gyorsan írtatok. Nem tudom mi a vpn, de gyorsan utánanéztem. Nem használok. De ha még a pc-n nem is jön be, akkor is mobilnettel mennie kéne. Se t-mobilos, se vodafonos mobilnettel nem megy. Most sincs nálam WH. Majd este 10-11 körül fog ismét bejönni. Fogalmam nincs, mi lehet az oka. Sosem hallottatok vagy olvastatok hasonlót? És a telefonos ügyfélszolgálatról nincs infótok?

Idézetet írta: santaz Dátum november 30, 2015, 20:06:04
Köszi, hogy ilyen gyorsan írtatok. Nem tudom mi a vpn, de gyorsan utánanéztem. Nem használok. De ha még a pc-n nem is jön be, akkor is mobilnettel mennie kéne. Se t-mobilos, se vodafonos mobilnettel nem megy. Most sincs nálam WH. Majd este 10-11 körül fog ismét bejönni. Fogalmam nincs, mi lehet az oka. Sosem hallottatok vagy olvastatok hasonlót? És a telefonos ügyfélszolgálatról nincs infótok?
Vagy sávszélleség probléma, vagy gyenge hardver.

Múltkor nálam is ez volt, délelőtt gond nélkül bejött, később semmi, még a póker sem. Zenmate-tel viszont okés volt.

Köszi! A zenmate működik.

Valtozott a free bingo schedule a willhillen. A Bargain Basementben minden nap reggel 9-tol hajnal 1-ig minden harmadik jatek ingyenes (1-2,5-3,5 fontert, 1x forgatas). Most beneztem, nincsenek sokan, 200-300 ember, ez mindenkepp jobb mint volt  :)

Tegnap vettem eszre mert kaptam valami Stars roomba "jegyet", ahol nem nyertem semmit, de ott toltak chaten az infot. (ott egyebkent mindig olvasok valami erdekeset a pletykas britektol  ;D).

Van spin2win magyar ido szerint deltol delutan negyig a vegas szekcioban. Azt irjak csutortoktol vasarnapig lehet porgetni (ki tudja, lehet minden heten igy lesz karacsonyig...)