William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma speed bingo WH-n.bejelentkezek és a chat egyből ezt írja.. HUN U cant play

újra belépek: Sorry HU we dont, KNow yet x

Magyarán nem játszhatnak a magyarok? vagy mit jelent a HUN?

Idézetet írta: Fityer Dátum február 08, 2016, 10:06:55
Ma speed bingo WH-n.bejelentkezek és a chat egyből ezt írja.. HUN U cant play

újra belépek: Sorry HU we dont, KNow yet x

Magyarán nem játszhatnak a magyarok? vagy mit jelent a HUN?

Én nem vagyok nagy bingós, de szerintem a bingó szakzsargonban a hun=honey és nem hungarian :D

Idézetet írta: Fityer Dátum február 08, 2016, 10:06:55
Ma speed bingo WH-n.bejelentkezek és a chat egyből ezt írja.. HUN U cant play

újra belépek: Sorry HU we dont, KNow yet x

Magyarán nem játszhatnak a magyarok? vagy mit jelent a HUN?

Ez jó volt  :) Azt hitted belépsz és chaten egyből küldenek is el? Ha játszani tudsz akkor minden bizonnyal az van amit Baxee ír. A britekre meg ne hallgass m8 ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 08, 2016, 10:49:07
Ez jó volt  :) Azt hitted belépsz és chaten egyből küldenek is el? Ha játszani tudsz akkor minden bizonnyal az van amit Baxee ír. A britekre meg ne hallgass m8 ;D

Így utólag leesett a tantusz de nagyot koppant. Honey  az nagybetűvel HUN...örökre megjegyeztem....

#1579 február 08, 2016, 11:31:41, alexthebest
Tegnapi kódok: KISS 12 jegy, CANDLE 6, FLOWERS 3, DATE 1.

Tudtam hogy a csók a nyerő Valentin-napon (bár így se fogok nyerni semmit se  ;D)

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 08, 2016, 11:03:47
Tegnapi kódok: KISS 12 jegy, CANDLE 6, FLOWERS 3, DATE 1.

Tudtam hogy a csók a nyerő Valentin-napon (bár így se fogok nyerni semmit se  ;D)

20:04-kor indulnak a partik a communityben, az esélyeket rontja, hogy lehet jegyeket is vásárolni pluszban, így akár 72 is lehet a konkurenseknek.  :)
Én partinként jelképes 3 darabbal indulok.

3 tickettel eddig nem sok izgulni való volt, de ennyi játékosnál nem csoda. 12-vel jobb lenne talán ;D
Aztán kitudja elég egy jó szelvény... :)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 08, 2016, 20:42:29
3 tickettel eddig nem sok izgulni való volt, de ennyi játékosnál nem csoda. 12-vel jobb lenne talán ;D
Aztán kitudja elég egy jó szelvény... :)

Nehogy azt hidd hogy én menőbb vagyok tucatnyi szelóval. Eddig egyszer volt 2tg-m, pedig nagyon ráizgultam hogy itt nagyot szakíthatok  ;D

1500 játékossal nem csoda, hogy esélyünk sincs.

Miért nem mennek a játékok amúgy starburst  stb..? nem tölt be semmi csak egy üres négyzet van vagy kék háttér.. több böngészővel néztem. Más kaszinónál nincs gond.
Esetleg csak nálam ilyen?

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 09, 2016, 18:24:50
Miért nem mennek a játékok amúgy starburst  stb..? nem tölt be semmi csak egy üres négyzet van vagy kék háttér.. több böngészővel néztem. Más kaszinónál nincs gond.
Esetleg csak nálam ilyen?

Azt hiszem ez régi probléma és az adataiddal kapcsolatban van a hiba, mivel tartalmaz ékezetet...Menj fel chatre és kérd hogy írják át ékezetmentesre...
De várd meg míg valaki megerősíti ezt...

#1586 február 09, 2016, 21:11:08, bryan_65
Idézetet írta: BaXee Dátum február 09, 2016, 19:40:52
Azt hiszem ez régi probléma és az adataiddal kapcsolatban van a hiba, mivel tartalmaz ékezetet...Menj fel chatre és kérd hogy írják át ékezetmentesre...
De várd meg míg valaki megerősíti ezt...
Hmm na erre aztán nem gondoltam. Egyébként tényleg ékezet van a keresztnevemben.. Köszi a válaszod ;)

Valaki tud segíteni esetleg mit írjak nekik pontosan. Az angolom nem annyira jó, hogy ezt így elmakogjam nekik mit miért szeretnék :D

Azt hittem a tegnapi kódért több jár mint 1,65 euró  :o És még az 5 font elköltése sem hozott pluszt  ;D

Idézetet írta: BaXee Dátum február 09, 2016, 19:40:52
Azt hiszem ez régi probléma és az adataiddal kapcsolatban van a hiba, mivel tartalmaz ékezetet...Menj fel chatre és kérd hogy írják át ékezetmentesre...
De várd meg míg valaki megerősíti ezt...
Igazad volt live chaten átírattam a Tamás-t > Tamas-ra és máris jó az összes slot. Köszönöm :beerchug:

10 ingyen pörgetés:
Vegas>Promotions>Welcome to William Hill Online!(jobb oldalt)>Claim Now

Pénteken lehet majd lepörgetni ha jól értelmeztem.