William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum július 29, 2016, 15:40:23
Zenmate bővítménnyel, román IP-t választva tökéletesen megy, a befizetés is.

Zenmate-el akárhogy próbáltam, be sem tudtam lépni! Milyen böngészőt használsz?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 29, 2016, 15:54:19
Most az Atlantis játékra van 5Ł visszatérítés ,
be is fizettem 5 Fontot de nem sikerült elbukni, mert beadott a második pörgetésre BIGWINT 12Font :ok: :ok:
Ez milyen, 12 font már bigwin?  :cya: :cya:

Ezt hol írja? Én nem találtam ilyen promót.


Idézetet írta: lehetnyerek Dátum július 29, 2016, 16:06:02
Zenmate-el akárhogy próbáltam, be sem tudtam lépni! Milyen böngészőt használsz?
Chrome



Idézetet írta: slade Dátum augusztus 02, 2016, 21:59:25
mobilos felületről be lehet lépni: https://mobet.williamhill.com

Engem igy is atiranyit a sports.william....oldalra es jon a tajekoztatas

£10 Cashcode Vouchert nyertem ezt hol tudom beváltani?És mire tudom használni?

Leírják a termsben hogy UK vagy Íroszágban található shopban egy bizonyos játékra.

Football Fever Prize Draw - ezt mire lehet használni? Mert ilyen nevű játékot (pl. kaparós jegy) nem találtam  :o

ez valami sorsolásra 1db jegy, ha jól értem, és max. 9 db lehet, ezt írják róla :

9. Football Fever Prize Draw Terms:


- A Free ticket into the Football Fever Prize Draw will be issued to players who reveal the Prize Draw Ticket offer as their prize.
- A maximum of 9 free tickets may be issued per player over the whole 'Promotion Period'. (Based on one free ticket being won each day of the promotion)
- The Football Fever Prize Draw will take place on Monday 22nd August 2016 and 1,268 number of players will be drawn at random by computer and players will be notified via Email or Inbox message by 6pm UK Time.
- Prizes will be issued as follows:
Number of Prizes
   

Prizes   / Amount

3         1 pair of tickets to one of matches stated in full ts & cs + £500 Spending money for travel &    accommodation

5         £100 bonus

10       £50 bonus

500     £20 bonus

750     £10 bonus

1000    20 Free Spins on The Pig Wizard @ 40p each with X40 wagering

- All qualifying players may win only one prize.
- All payments will be made into your William Hill Account subject (where relevant) to all necessary account opening formalities being completed.
- Please note that any stakes placed using bonus funds will be excluded from the payment calculation as will any bonus winnings, only real money stakes and winnings will count towards the payment calculation.
- Please note: Bonuses & Free Spins issued need to be collected by midnight the following day and will expire after 24 hours.
- Full Terms and Conditions for a Football Fever Prize Draw Apply.

Akkor elég viccesek,mert a másik két tickethez már be kell fektetni,mert a promoban csak 1 ilyen nap van,ahol ezt adják. De nyílván akit az ilyen érdekel,annak mindegy,hogy 2 ticketért fektet be,vagy 3-ért.  ;D

Főoldalon megint van spin2win kerék.

Engem nem engednek befizetni ide skrillen keresztül. Ti hogy tudjátok a számlátokat feltölteni itt? Bankkártyával megy?

Milyen címen tudsz belépni egyáltalán?