Coral

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 13, 2014, 19:30:06
Köszi! Jött 5 font. Csak az ingyen köröknél van ilyen sok ember? Mert nagyjából 3-4 alkalommal voltam 2-re valamitől, így meg elég unalmas.

Minden teremben más más számú players van....

Nem tudok kinek mi az unalmas én nem nézem csak megveszem a ticketteket, meg amúgy is 5 fontot nyertél nem igaz? Egyébként nekem is jött 5 font.. :)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum szeptember 13, 2014, 20:03:25
Minden teremben más más számú players van....

Nem tudok kinek mi az unalmas én nem nézem csak megveszem a ticketteket, meg amúgy is 5 fontot nyertél nem igaz? Egyébként nekem is jött 5 font.. :)

Igen, de azt hittem, pörgősebb ez a bingózás :D
Gratulálok az 5 fonthoz!

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 13, 2014, 20:49:55
Igen, de azt hittem, pörgősebb ez a bingózás :D
Gratulálok az 5 fonthoz!

Én is gratulálok a tiédhez, köszi!

Ha pörgösebre vágysz, általában mindenhol van speed bingó, ahol 2 percenként van játék és nem 6 percenként. Ott általában kevesebben is vannak, főleg hajnaltájt :)

Kérlek becsüld meg ezt az 5 fontot, mert azért ehhez, hogy 550 playersből nyerjen valaki, óriási mázli kell....

Most lehet beváltani (szerintem este 8-ig) a pénteki emailjükben küldött 3 fontos bingó kódot.  WINNERS

2 font bingo:nolan

Tévhitek eloszlatása végett (a magyarokkal szemétkedhetnek csak az irodák & ha az iroda hibázik, reklamálni kell):

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2421764/Oshane-Grant-loses-9-000-bet-winnings-bookmakers-Coral-refuse-pay-up.html


De ez mi amúgy ? ha ők rontják el akkor vállalják a felelősséget ha én rakok rosszra annyit mond hogy sorry megerősítetted a tipped nem tudjuk törölni... :D majd indítok egy irodát és mindig rossz oddsot adok meg és a végén kiszámolom hogy mennyit ér nekem kifizetni...

#187 szeptember 20, 2014, 14:52:51, iLogic
Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 20, 2014, 11:36:28
De ez mi amúgy ? ha ők rontják el akkor vállalják a felelősséget ha én rakok rosszra annyit mond hogy sorry megerősítetted a tipped nem tudjuk törölni... :D majd indítok egy irodát és mindig rossz oddsot adok meg és a végén kiszámolom hogy mennyit ér nekem kifizetni...

A cikkben benne van, hogy a srác telefonon érdeklődött a szorzókkal kapcsolatban, ahol az Ügyfeles rosszul értelmezte a mindegyik csapat minimum 3 gólt szerez fogadást, és az over 3,5 szorzóit mondta meg. Hülye angolok, angol hülyék. Arra megfelelőek lettek volna a szorzók. Így azonban a fogadónak is illett volna észlelnie, hogy jelentősen magasabb a szorzó, mint bárhol máshol. Már azt is reklámozni szokták, ha 10%-kal magasabb a szorzó, nem hogy azt, ha a duplája-triplája. Az arbosok kapásból lenyomnák a tétjeikkel ezt a szorzót.
Szerintem rendes volt egyébként a Coral, a piacon fellelhető legmagasabb szorzóval számolták el a srác szelvényét. Szóval ez ráfizetés volt a részükről. Bár az is igaz, hogy azzal, hogy érvényesítették a srác szorzóit, ez olyan, mintha szerződést kötöttek volna, így beszélhetünk egyoldalú szerződésszegésről is.
Az mondjuk tetszett, hogy a srác munkanélküli, de 100 fonttal megtolta ezt, a pénzt meg autóvásárlásra és lakás felújításra szánta volna. Nem tudom, mekkora lehet ott a segély, de remélem ez eljut az indiánok fülébe is, tábort bontanak, és kikötnek Londonban. Ha ez megtörténne, megígérem, egy percig sajnálni fogom az angolokat :ok:

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 20, 2014, 11:36:28
De ez mi amúgy ? ha ők rontják el akkor vállalják a felelősséget ha én rakok rosszra annyit mond hogy sorry megerősítetted a tipped nem tudjuk törölni... :D majd indítok egy irodát és mindig rossz oddsot adok meg és a végén kiszámolom hogy mennyit ér nekem kifizetni...

Mindenkit egyszer vághat át egy iroda és az internet világában nem is kell, hogy mindenkit átvágjanak ahhoz, hogy örökre elveszítsék az ügyfeleiket.
Ez a bizalomról szól, amikor befizetek, elhiszem, hogy ki is fognak majd fizetni rendesen...

Ez a sztori tavaly is téma volt már, nem emlékszem, hogy itt vagy másik fórumon.
Amíg egy iroda hajlandó a valódi szorzókkal kifizetni a tévedése után, addig nincs nagy baj, persze körbenyalnánk őket, ha nagyvonalúan benyelnék az ilyen hibákat.  :)
Viszont ezek árát is a többi ügyfélen hajtanák be...

Jött emailben, tehát holnap 20:30-tól lehet beváltani.
Simply enter the bonus code 'SOAPS2209' between 19:30 and 21:00 this Monday and you will be awarded with an instant bingo bonus.

It pays to rise up the VIP levels as you will earn a better bonus:
Bronze - £1 bonus
Silver - £2 bonus
Gold - £3 bonus
Platinum - £4 bonus
Diamond - £5 bonus

Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 21, 2014, 19:17:15
Jött emailben, tehát holnap 20:30-tól lehet beváltani.
Simply enter the bonus code 'SOAPS2209' between 19:30 and 21:00 this Monday and you will be awarded with an instant bingo bonus.

It pays to rise up the VIP levels as you will earn a better bonus:
Bronze - £1 bonus
Silver - £2 bonus
Gold - £3 bonus
Platinum - £4 bonus
Diamond - £5 bonus

Megerősiítem lol :D és itt azt írja minden hétfőn lesz! :

http://www.coral.co.uk/bingo/promotions/soapnightbingo


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 21, 2014, 19:41:07
nem igényel befizetést?

Nem tudom, nem hinném, viszont a Termsben az szerepel, hogy csak UK playerseknek! De azért remélem nekünk is odaadja, gondolom...

Idézetet írta: luckyzoz Dátum szeptember 21, 2014, 20:13:13
Nem tudom, nem hinném, viszont a Termsben az szerepel, hogy csak UK playerseknek! De azért remélem nekünk is odaadja, gondolom...
OFF, de most nincs időm kikeresni a galabingo topicot, de mostanában nincsenek ingyen bingó kuponok?:)

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 21, 2014, 20:14:30
OFF, de most nincs időm kikeresni a galabingo topicot, de mostanában nincsenek ingyen bingó kuponok?:)

De ma délután pl. volt egy 2 fontos speed bingóra, de 10 perc alatt lejárt, mert csak az első 125 playersnek adta oda. Én is lemaradtam róla :(