Biathlon VB 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na legalább a norvégok lehozták 3-as oddsért! :ok:

Csehek kurva jók voltak ahogy vártam tőlük! :D Amúgy elég érdekes pálya, ha lejött a részletes eredmény majd szemezgetek mert nekem itt vmi bűzlik :) Németek égése durva, de nem varrnám csak Gössner nyakába (lehet elfogult vagyok ;D) Az olaszok meg még talán nagyobb meglepetés, mint a cseh dobogó. Örülök, hogy a ruszkik a végét elbaszták legalább nem a 3 nagy lesz a dobogón!

#17 február 07, 2013, 19:02:01, Powell
Én is tettem a norvégokat bár nem győzelemre hanem az oroszok ellen(1,75) élőbe az sima lett.Aki tud valamit Gössner :bash: fos teljesítményének az okáról az szóljon.Köszi
Lehet ncis88 neked van igazad  ;D

Ja és norvégok bedarálták az egész versenyt :laugh: A csehek gondoltam hogy odateszik magukat a hazai pálya miatt.
Most jutott eszembe,már a tölténnyel nyomorékoskodott  meg a lövészet előtt se futott,de gondoltam biztos a lőtérre tartalékol.Egy hulladék volt az egész :crazy:

Lehet, hogy vaxolással volt valami. Én mást nem tudok elképzelni.Ugye leesett a friss hó, megváltoztak a körülmények. Henkel is tré volt,Schempp is 40mpet kapott 2,5km alatt Boetől.20mp reális de 45??
Direkt figyeltem Gössner utolsó körét, és Dorin majdnem 20at vert rá..Az egész futása sztem top10ben nincs. Sprintben rárakni ezek után lutri. Én max ellene raknék.Majd ott kiderül hogy szimplán nem tette oda magát és/vagy vaxolási gondjai voltak, netán valami betegség vagy ismét futógéppé alakul.

Nadine Horchler  Nove Mesto - nők - 7.5 km sprint Horchler vs Oberhofer
(Párosítás) 02/09/2013 Egyik sem 1.62

Jaroslav Soukop  Nove Mesto - 10 km sprint S. Fourcade v Soukop
(Párosítás) 02/09/2013 Egyik sem 1.83

Egy pár szó hogy miért is tettem ezt a kettőt,de nem kombi külön-külön.Horchler lövészete úgy látszik összeállt az elmúlt versenyeken.Oberhofer is hasonló kaliberű mint a német,de feljavult a futása Horchlernek és mint már említettem a lövészete is stabilabb míg Oberhofernál a lövészet mostanába sokat romlott pedig versenyzési stílusának ez az alapja mivel nem egy futógép,de igaz ez Horschlerre is.
Soukup oddsát meg egyszerűen nem is értem? :o Nagyon stabil lövő.Az elithez tartozik a lövészete,a futása természetesen nem.Na de kérem az idei Fourcade még mindig a műtét utáni sebeit nyalogatja ez egészen egyértelmű.Nem volt egy nagy futó bár olykor olykor meglepett milyen jól futott egy-egy versenyen,de a lövészetével csillogott mindig.Mostmeg 7 hibás elszállások tarkítják a versenyeit és még a futása sem az ő szintje.

Biathlon - Világbajnokság - Nove Mesto (CZE) - Férfi sprint (10km)
Közvetítés: 2013.02.09 - Eurosport ÉLŐ 13:00

Rajtlista

Biathlon - Világbajnokság - Nove Mesto (CZE) - Női sprint (7,5km)
Közvetítés: 2013.02.09 - Eurosport ÉLŐ 16:15

Rajtlista

Tetszik Powell Soukopos tippje :ok:
Amin én gondolkodok egy Berger dobogó 1,55-ért. Látszott a váltón, hogy nagyon egyben van és a futása is teljesen jó volt.
Meg néztem egy ilyet, hogy Domracheva - Makarainen 1,50-ért a fehérorosz. Szerintem ez a pálya sokkal inkább a jobb lövőknek kedvez, márpedig kettejük közül ő a jobb lövő + ha ugyanannyit hibáznak akkor sem lennék biztos a finn jobb pozíciójában. Egyébként bízok egy Gössner jó helyezésbe, mert akkor az üldözésesen nagyot lehetne kaszálni vele :)
A fiúknál meg Svendsen győzelmén gondolkozok 3,75-ért. Idén egyszer sem jött neki össze, a VB-n lenne igazi ha sikerülne!

Svendsent [fw]4.50[/fw]-ért kis téttel bepróbálom. Fak jó szokott lenni sprintben, így dobok rá Lindstöm ellen [fw]1.50-ért[/fw], bár a svéd sem rossz, de benne nem érzem azt, hogy odaérhet az 5-be, ellenben Fak simán dobogóesélyes.

Vélemények?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 09, 2013, 12:52:27
Svendsent [fw]4.50[/fw]-ért kis téttel bepróbálom. Fak jó szokott lenni sprintben, így dobok rá Lindstöm ellen [fw]1.50-ért[/fw], bár a svéd sem rossz, de benne nem érzem azt, hogy odaérhet az 5-be, ellenben Fak simán dobogóesélyes.

Erről van szó, Svendsennek még 1 hiba is belefért, viszont az öreg azért beparáztatott ;D Fak is jól kente és ismételten egy bronzzal lett gazdagabb, de amúgy Lindström sem küldte rosszul.

Grat Powell! Szerencsére Simon pokoli lassan futott! :ok:

Egy újabb nap amikor azt hiszem nem tiszta ez a sport, pláne nem arra Kelet felé.. Olena Pidrushna honnan a kurva anyjából javult ennyit futásban? Visszanéztem a sprinteket, Oberhofban kb 1:30cal volt lassabb mint Gössner futásban, Ruhpoldingban, is legalább 1perccel, ma alig 10mp-cel, úgy hogy az utolsó körben jobbat ment mint Gössner,Makarianen,Kuzmina,Domracheva..Ne meséljék be nekem hogy új edzésmódszer, meg formaidőzítés.. meg a lófaszt. A következő vk-n sehol sem lesz sprintben.
Oroszok rendszeresen lebuktak, Ukrajna meg ugye régi szovjet tagállam..
Malyshko a fiúknál szintén Egyik héten veri futásban Svendsent meg Fourcadeot, 2hét múlva meg kap tőlük majdnem egy percet.. Ekkora ingadozás nincs sífutásban sem a nőknél sem a férfiaknál.

#25 február 09, 2013, 18:36:13, Powell
Most kerültem géphez.Soukuptól a 2 hiba sok,de szerencsére ahogy mondtad Cesc18 Simon gyalázatosan futott ;D A bet365 vesztesként értékelte gondolom azt hitték hogy martin ??? ellene biztos 1,83 lenne rajta :o azt mondták 24-48 óra még kivizsgálják.na mindegy remélem nem lesz gond.A német lány gyengén lőtt nem is érdemelte volna meg.A lányoknál csak az eredményeket tudtam megnézni.Holnap pótoljuk őket az üldözésesben :ok:
A norvégokra télleg figyelni kell odateszik magukat
majd elfelejtettem az érmes tippet megtetted a norvég-német ? sajnálom,hogy nem tettem pedig nagyon gondolkoztam amikor említetted.

Biathlon - Világbajnokság - Nove Mesto (CZE) - Férfi üldözéses (12,5km)
Közvetítés: 2013.02.10 - Eurosport ÉLŐ 13:00

Rajtlista

Biathlon - Világbajnokság - Nove Mesto (CZE) - Női üldözéses (10km)
Közvetítés: 2013.02.10 - Eurosport ÉLŐ 16:15

Rajtlista

Idézetet írta: Powell Dátum február 09, 2013, 18:33:48
Most kerültem géphez.Soukuptól a 2 hiba sok,de szerencsére ahogy mondtad Cesc18 Simon gyalázatosan futott ;D A bet365 vesztesként értékelte gondolom azt hitték hogy martin ??? ellene biztos 1,83 lenne rajta :o azt mondták 24-48 óra még kivizsgálják.na mindegy remélem nem lesz gond.A német lány gyengén lőtt nem is érdemelte volna meg.A lányoknál csak az eredményeket tudtam megnézni.Holnap pótoljuk őket az üldözésesben :ok:
A norvégokra télleg figyelni kell odateszik magukat
majd elfelejtettem az érmes tippet megtetted a norvég-német ? sajnálom,hogy nem tettem pedig nagyon gondolkoztam amikor említetted.
Jóváírták Soukupot :ok:

Én se láttam sajnos... Grat Cesc a Svendsenes tipphez én nem mertem meghúzni... Szerencsére a Berger dobogó jött szépen és Powell Soukupos tippjével is sikerült nyernem szóval én sem panaszkodhatok :)

Holnap Berger bedarálja az ukránt, Gössner meg hozza majd a német formát. Mivel futásban most nem jobb annyival mint a többiek, szerintem esélytelen hogy a dobogó közelébe érjen. Holnap lesz akkora csoda mint ma, hogy hibátlanul lőjön állva.. Bár ne legyen igazam.