SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Eszem ágában sincs stefi ellen beszélni, nincs is rá okom, mert nem játszok a versenyben, szal igazából nem érint..
De a texas meccs hivatalos végredmény, igaz nem ért véget, eső miatt, de mivel lejátszottak több mint 5inninget, így a félbeszakadt eredmény a hivatalos eredmény.

Azt meg nem értem, neked hogy lett void a beten ez a meccs, mikor pár hete a yankees meccse szintén idő előtt ért véget, de a bet nyertesnek értékelte.

Vardanak

Mivel a baseballban szériákat játszanak, mindig azt érdemes nézni mikor lett játékba küldve, és az utána kezdődő meccsre érvenyes. Az oddsok is árulkodók, mert egy 3 vagy 4 meccses szériában nagyon ritkán ugyanakkora az odds egymást követő meccseken.

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 05, 2014, 16:46:44
Eszem ágában sincs stefi ellen beszélni, nincs is rá okom, mert nem játszok a versenyben, szal igazából nem érint..
De a texas meccs hivatalos végredmény, igaz nem ért véget, eső miatt, de mivel lejátszottak több mint 5inninget, így a félbeszakadt eredmény a hivatalos eredmény.

Azt meg nem értem, neked hogy lett void a beten ez a meccs, mikor pár hete a yankees meccse szintén idő előtt ért véget, de a bet nyertesnek értékelte.

Vardanak

Mivel a baseballban szériákat játszanak, mindig azt érdemes nézni mikor lett játékba küldve, és az utána kezdődő meccsre érvenyes. Az oddsok is árulkodók, mert egy 3 vagy 4 meccses szériában nagyon ritkán ugyanakkora az odds egymást követő meccseken.

A feldolgozásnál is el lehet kerülni a problémákat baseball esetén. Tehát amennyiben reggel dolgozod fel, napi szinten, akkor nem jelentkezik ez a probléma, mivel mindig csak az aktuálisat dolgozod, s nem íródik fölül.

#122 augusztus 05, 2014, 17:03:46, ncis88
Direkt megkerestem, a money line fogadások biztos nem voltak voidok tegnap.

a hendikepre viszont elvileg 8,5 inninges szabály érvényes, az valóban void..

Az más kérdés, itt mit vesznek figyelembe.


Money Line - Legalább 5 teljes inninget kell lejátszani a fogadások érvényességéhez, kivéve, ha a másodiknak ütő csapat vezet 4½ inning után. Amennyiben a játékot elhalasztják, vagy felfüggesztik, a győztest az utolsó teljes inninget követő eredmény határozza meg (kivéve, ha a másodiknak ütő csapat kiegyenlít, vagy átveszi a vezetést az inning második felében, amely esetben a győztes a játék elhalasztása pillanatában érvényes eredmény alapján kerül rendezésre). Felfüggesztett játékok nem vihetők tovább (kivéve: MLB rájátszásaiban - lsd. megfelelő szabály) . Azonban a Kegyelem szabály alkalmazása esetén, minden fogadás az adott pillanatban elérhető eredmény alapján kerül rendezésre.





Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 05, 2014, 16:55:49
A feldolgozásnál is el lehet kerülni a problémákat baseball esetén. Tehát amennyiben reggel dolgozod fel, napi szinten, akkor nem jelentkezik ez a probléma, mivel mindig csak az aktuálisat dolgozod, s nem íródik fölül.
Ez így ebben a formában nem igaz, mert tegnap pontosan egy olyan nap volt, hogy reggel minden feldolgozásra került, ami az én listámon (admin felület) megvolt. Viszont ez a meccs már nem volt a listában. Miért? Gondolom azért, mert menet közben frissített a rendszerünk és felülíródtak a dátumok.

Egyébként lehet hogy ez lehetne a megoldás is a problémára, ha vm meg tudná oldani. Tudomásom szerint a lista automatikusan frissül. Nem tudom hogy be lehet-e építeni a programba egy olyan utasítást, hogy a baseball párosítások mondjuk de. 9 óra előtt ne frissüljenek. Akkor elvileg az én listámon is maradna minden párosítás az eredeti dátumnál és elkerülhetőek lennének a hasonló esetek.

Ma reggeli állapot:

7:00 óráig minden tipp fel van dolgozva a bet365 Ligában. Hiányzik-e valaki(k)nek feldolgozatlan baseball tipp?

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 06, 2014, 07:05:17
Ma reggeli állapot:

7:00 óráig minden tipp fel van dolgozva a bet365 Ligában. Hiányzik-e valaki(k)nek feldolgozatlan baseball tipp?
Igen, nekem van egy, végeredményt ne keresd vesztes lett.

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy szerepel a szabályzatban hogy nem egyezhet az ip cím más felhasználóéval! Erre nem lehetne esetleg valami más szabályt kitalálni? Mi egy ip címről négyen is szeretnék játszani de akkor ezek szerint nem lehet mert ha nyernénk is akkor sem kapnánk meg a nyereményt! A válaszokat előre is köszönöm! 

#127 szeptember 01, 2014, 16:14:46, vmlinuz
Sziasztok!

Én az adminisztátorok segítségét kérem, mert észrevettem, hogy a bet365 azonosítómnál egy ... kódot adtam meg, a többiek modták, hogy ide a felhasználónév kell,ami nekem ...
Szeretném ezt javítani.
Tudnátok nekem ezt korrigálni?

Köszönettel:

Lampard77

Probléma megoldva.
Köszönöm!

Idézetet írta: peiper78 Dátum augusztus 20, 2014, 09:06:28
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy szerepel a szabályzatban hogy nem egyezhet az ip cím más felhasználóéval! Erre nem lehetne esetleg valami más szabályt kitalálni? Mi egy ip címről négyen is szeretnék játszani de akkor ezek szerint nem lehet mert ha nyernénk is akkor sem kapnánk meg a nyereményt! A válaszokat előre is köszönöm!

Ez sajnos nem lehetséges.

A neten véletlenül rábukkantam ezen oldal német verziójára, ahol szintén van bet365 liga tippjáték. A kérdésem az lenne, hogy oda is lehet regisztrálni és egyszerre 2 kupában játszani?

Idézetet írta: TiB Dátum október 15, 2014, 00:36:15
Lehetséges, sőt van még egy angol verzió is: http://www.betpedia.org/
Köszönöm az infót.  :)

A szabályzat szerint:

"A fogadást bizonyító képet az aktuális hónap végéig kell feltöltened, s az aktuális hónap 25. vagy annál korábbi fogadást kell tartalmazzon. Kivételt képeznek azon játékosok akik az aktuális hónap 25. után kezdik el a játékot. Ők ugyanúgy a hónap végéig kell feltöltsék a képet, de tartalmazhat 25.-nél későbbi eseményeket is."

Az ünnepek miatt ez most mindenkire érvényes, mármint ez: "a hónap végéig kell feltöltsék a képet, de tartalmazhat 25.-nél későbbi eseményeket is."

:beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum október 27, 2014, 10:04:58
A szabályzat szerint:

"A fogadást bizonyító képet az aktuális hónap végéig kell feltöltened, s az aktuális hónap 25. vagy annál korábbi fogadást kell tartalmazzon. Kivételt képeznek azon játékosok akik az aktuális hónap 25. után kezdik el a játékot. Ők ugyanúgy a hónap végéig kell feltöltsék a képet, de tartalmazhat 25.-nél későbbi eseményeket is."

Ilyen képfeltöltési kötelezettség csak a magyar verziónál van?

Idézetet írta: Dortbo Dátum december 22, 2014, 16:27:36
Ilyen képfeltöltési kötelezettség csak a magyar verziónál van?
Én úgy emlékszem, hogy igen.