365 Liga Hibák/Észrevételek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#360 szeptember 17, 2014, 11:23:29, vmlinuz
Patyi, pontosan melyik ID-nek a tétje hiányzik? Az a helyzet, hogy nem tudtam teljesen kibogozni mi is történt ott az érvénytelenitésnél. 15.000,4 lenne az helyes egyenleged és a második szelvény tétjét nem kaptad vissza?

Közben újraszámoltam kézzel, és kijavitottam.

Lehet rossz sorrendben csináltam. Először töröltem (csak az Ő szelvényét), utána értékeltem összesen a többit. Talán ez okozhatott problémát....

Szia Pisti!
Kérlek, hogy az alábbi baseball tippemet értékeldki, mert már tegnap lejátszották!

TEX Rangers @ OAK Athletics
[Game Totals]   Over 7.0
@ 1.74   1.74   5540   ? 9640   09/17/14
01:04:46   112500

A mérkőzés eredménye 6:3, tehát a tippem nyertes.
Intézkedésedet előre is köszönöm! :cya:

Idézetet írta: Winger Dátum szeptember 18, 2014, 21:22:36
Szia Pisti!
Kérlek, hogy az alábbi baseball tippemet értékeldki, mert már tegnap lejátszották!

TEX Rangers @ OAK Athletics
[Game Totals]   Over 7.0
@ 1.74   1.74   5540   ? 9640   09/17/14
01:04:46   112500

A mérkőzés eredménye 6:3, tehát a tippem nyertes.
Intézkedésedet előre is köszönöm! :cya:
Rendeztem!  :ok:

Szia Várda64!

A 113020 számú szelvényemen a Foinikas Syrou vs Lamia barátságos röpi mérkőzés törölve lett tegnap, a másik két eseményt kiértékelted, kérlek majd nézz rá!
Köszönöm!

Idézetet írta: Dortbo Dátum szeptember 27, 2014, 18:32:47
Szia Várda64!

A 113020 számú szelvényemen a Foinikas Syrou vs Lamia barátságos röpi mérkőzés törölve lett tegnap, a másik két eseményt kiértékelted, kérlek majd nézz rá!
Köszönöm!

Szia!

Nem töröltem én ezt a meccset, hanem egyszerűen nem értékeltem ki, mert sehol nem találom az eredményt.
Küldjél egy linket légy oly kedves és már rendezem is a hiányosságom.

:cya:

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 28, 2014, 06:26:49
Szia!

Nem töröltem én ezt a meccset, hanem egyszerűen nem értékeltem ki, mert sehol nem találom az eredményt.
Küldjél egy linket légy oly kedves és már rendezem is a hiányosságom.

:cya:

Bocsi, félreérthető voltam. Nem Te törölted a szelvényemről, hanem igazából lett törölve. Hivatalos linket nem nagyon találok, a két klub honlapján egy szót nem értek, és semmilyen emberi nyelvre nem tudom átállítani.
A Bet365-ön sem volt rá élő fogadás, és az eredményeik között sem szerepel, én csak ennyit találok:

http://www.eredmenyek.com/merkozes/Y1po21d6/#osszefoglalas

Idézetet írta: Dortbo Dátum szeptember 28, 2014, 09:29:52
Bocsi, félreérthető voltam. Nem Te törölted a szelvényemről, hanem igazából lett törölve. Hivatalos linket nem nagyon találok, a két klub honlapján egy szót nem értek, és semmilyen emberi nyelvre nem tudom átállítani.
A Bet365-ön sem volt rá élő fogadás, és az eredményeik között sem szerepel, én csak ennyit találok:

http://www.eredmenyek.com/merkozes/Y1po21d6/#osszefoglalas
Rendeztem a tippet!  :ok:

Tudja valaki miért nem engedi feltenni a szelvényre a meccseket?

Üdv,

Az ID 114025 es számú szelvényem nem lett kiértékelve még, pedig tegnap este lejátszották. Nézzetek rá. Előre is köszönöm.

Idézetet írta: Penguin11 Dátum október 07, 2014, 14:34:32
Üdv,

Az ID 114025 es számú szelvényem nem lett kiértékelve még, pedig tegnap este lejátszották. Nézzetek rá. Előre is köszönöm.

Hamarosan ki lesz értékelve.


jégkorong BL-ben nincsenek odds-ok

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum november 11, 2014, 14:39:34
jégkorong BL-ben nincsenek odds-ok

Ha nincs odds, akkor nincs olyan fogadási típus, vagy még nem frissült az ajánlat.

Sziasztok!
Jégkorong meccsekre nem tudok fogadni, mert,ha "kinyitom"bármelyik meccset, csak üres sorok jelennek meg. Másnál is ez a helyzet?