365 Liga Hibák/Észrevételek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Várda64 Dátum január 03, 2015, 08:59:38

Én értelmezem rosszul a tippet??

Igen.  ;D Akkor lett volna jó a tipp, ha 7-nél többel nem kap ki Florida.  :)  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 03, 2015, 08:59:38
Biztos hogy nem jó ez a tipp?

Az induló oddsokat néztem kiértékeléskor és nekem abból az jött le hogy a Florida kap egy 7.5-s előnyt és ezt is beszámítva vendéggyőzelem születik. A vége 20:59 lett.

Én értelmezem rosszul a tippet??
A Florida volt a vendegcsapat es ok voltak az underdog is.
Csak akkor jott le volna a tippem ha 1 TD-nel tobbel nem kapnak ki.
Tobb, mint 5 TD-vel kaptak ki, egyertelmuen buktam ezt hidd el.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 03, 2015, 09:22:42
Igen.  ;D Akkor lett volna jó a tipp, ha 7-nél többel nem kap ki Florida.  :)  :beerchug:

Idézetet írta: junglefever Dátum január 03, 2015, 13:04:10
A Florida volt a vendegcsapat es ok voltak az underdog is.
Csak akkor jott le volna a tippem ha 1 TD-nel tobbel nem kapnak ki.
Tobb, mint 5 TD-vel kaptak ki, egyertelmuen buktam ezt hidd el.

Megadom magam! A tippet javítottam és köszönöm, hogy jelezted!  :beerchug:

Üdv. Sziasztok. A tegnapi játéknapon bevitt szelvényemet vesztesnek jelezte a rendszer mégpedig Sonderjyske - Gentofte Stars dán jégkorong mérkőzést amit
money line-al raktam hazaiba, és a végeredmény 5-1 lett a hazaiaknak ,és mégis vesztesbe került a szelvényem.
Az ID-m 120907.
Tudnátok segíteni h olvosolni tudjuk a problémát és így ne essek ki a játékbol? Mivel a többi eseményem nyertes lett. Kikéve a Grenoble mérkőzést ami
hosszabítás lett amit szintén money line-al raktam  így az push lett. Előre is köszönöm !

Idézetet írta: nagydani1990 Dátum január 14, 2015, 05:22:35
Üdv. Sziasztok. A tegnapi játéknapon bevitt szelvényemet vesztesnek jelezte a rendszer mégpedig Sonderjyske - Gentofte Stars dán jégkorong mérkőzést amit
money line-al raktam hazaiba, és a végeredmény 5-1 lett a hazaiaknak ,és mégis vesztesbe került a szelvényem.
Az ID-m 120907.
Tudnátok segíteni h olvosolni tudjuk a problémát és így ne essek ki a játékbol? Mivel a többi eseményem nyertes lett. Kikéve a Grenoble mérkőzést ami
hosszabítás lett amit szintén money line-al raktam  így az push lett. Előre is köszönöm !

Az illető tippet javítottam, hisz valóban 5-1 lett a mérkőzés eredménye, de a Grenoble tipp vesztes.

365 Liga szabályzat - Sportágakra vonatkozó szabályok:

"A jégkorongnál a hosszabbítást nem vesszük figyelembe (ha más dolog nem utal az ellenkezőjére, pl. csak 1 vagy 2-re lehet fogadni X nélkül)"

Mivel itt kétesélyes fogadásról volt szó (amint említetted is), így figyelembe vettük a hosszabbítást is, s ezek szerint a Morzine nyert.

Megnéznètek a 122052-t? New england ñyert Seattleben.


#397 február 08, 2015, 19:40:19, Milan
Idézetet írta: doomtipster Dátum február 08, 2015, 11:55:36
Megnéznètek a 122052-t? New england ñyert Seattleben.

Pontosan. Ezért a tipped vesztes, mert te Seattlera tippeltél.  :D

NE Patriots vs SEA Seahawks
[Money Line (2)]   Away Win
@ 1.95   1.95   2500   -2500   02/01/15
21:56:39   122052


Kicsit benézitek ezeket az amerikai meccseket.

Nem néztem be én semmit. Az amcsiknál az első csapat a vendég, a  második a hazai minden esetben, míg itthon ez fordítva van. Az away win=vendég győzelem, aki a NE patriots volt. A home win=hazai győzelem, aki SE Seahawks volt. Most látom az away win az (1) kellene legyen, ezt elrontottátok volna? KAtt ide, lásd ki a home team  :P: http://www.sbnation.com/nfl/2015/1/31/7907303/super-bowl-xlix-explain-home-team-away

Idézetet írta: doomtipster Dátum február 08, 2015, 20:39:23
Nem néztem be én semmit. Az amcsiknál az első csapat a vendég, a  második a hazai minden esetben, míg itthon ez fordítva van. Az away win=vendég győzelem, aki a NE patriots volt. A home win=hazai győzelem, aki SE Seahawks volt. Most látom az away win az (1) kellene legyen, ezt elrontottátok volna? KAtt ide, lásd ki a home team  :P: http://www.sbnation.com/nfl/2015/1/31/7907303/super-bowl-xlix-explain-home-team-away

De, sajnos benézted. Alapjából úgy van ahogy írod, DE csak akkor ha a mérkőzés így van meghirdetve: "New England Patriots @ Seattle Seahawks".
Ebben az esetben valóban azt jelenti, hogy a New England a vendég, viszont az illető tippnél nem így volt meghirdetve, hanem így: "New England vs. Seattle", vagyis "New England Seattle ellen". Így meg az első a hazai, a második az meg a vendég.
Te a vendégre tippeltél, vagyis a Seattle-re.

Az más dolog, hogy nem rá akartál, csak mondom, benézted...

Ime egy példa is:

LA Lakers @ CLE Cavaliers [Money Line (2)]

Ebben az esetben valóban a Cleveland a hazai, s a Lakers a vendég.

Az NFL Superbowl viszont így volt meghirdetve:

NE Patriots vs SEA Seahawks [Money Line (2)]

Vettem. Még jóvá is volt írva az első napokban... Akkor most 5000+ helyett 2500-
Javaslat: a jövőben amerikai sportot amerikai módra írjatok ki.

Idézetet írta: doomtipster Dátum február 09, 2015, 18:25:30
Vettem. Még jóvá is volt írva az első napokban... Akkor most 5000+ helyett 2500-
Javaslat: a jövőben amerikai sportot amerikai módra írjatok ki.

Mi leszarjuk Amerikát, de azért köszönjük a javaslatod.  ;)

Csak én nem kaptam meg a januári 365 ligára a pénzt még, vagy ez másnál is fennáll? Kedves admin, utánanéznél kérlek, hogy mi lehet a probléma! Köszönöm!

Idézetet írta: hoborerno Dátum március 04, 2015, 14:56:55
Csak én nem kaptam meg a januári 365 ligára a pénzt még, vagy ez másnál is fennáll? Kedves admin, utánanéznél kérlek, hogy mi lehet a probléma! Köszönöm!

Megnézted a bónuszajánlatok közt? Más is így van ezzel?