365 Liga Hibák/Észrevételek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Totatta Dátum szeptember 17, 2015, 10:20:38
id.: 137321 CHI Cubs @ PIT Pirates [Money Line (2)] meccse igaz 5 után pár perccel fejeződött be de függőben maradt. Amúgy nyert a Cubs. Az 5:00 amit korábban írtál az köbe vésett időpont vagy csak kb?

http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2015_09_16_chnmlb_pitmlb_1&c_id=mlb#game=2015_09_16_chnmlb_pitmlb_1,game_state=Wrapup

Rendeztem!  :ok:

A hajnal 05:00 azokra a napokra érvényes, amikor 06:00-ra megyek dolgozni. Ez hetente kétszer maximum háromszor fordul elő. Ezért is írtam, hogy inkább jelezd (jelezzétek), ha nincs kiértékelve a tipp, én estére utánajárok hogy miért nincs.
A mai párosítás pl. azért nem lett kiértékelve, mert a kezdési időpontja már felülíródott a mindjárt kezdődő 18:35-ös időpontra. Ez sajnos egy létező hiba a rendszerben, melynek egyenlőre vm sem találja az okát, de ha jelzed (jelzitek) akkor én rendezem és senki nem szenved hátrányt.


Udvozlet!

137518 tippemnel az orebro - elfsborg meccs 4-2 lett en pedig clean sheet - no tettem az elfsborgra, vagyis h kap golt. Javitsatok legyszi!

Elore is koszi ;)

Idézetet írta: davixxx Dátum szeptember 22, 2015, 06:10:32
Udvozlet!

137518 tippemnel az orebro - elfsborg meccs 4-2 lett en pedig clean sheet - no tettem az elfsborgra, vagyis h kap golt. Javitsatok legyszi!

Elore is koszi ;)

Javítva.  :beerchug:

138021-es tippemnél a kézilabda mérkőzésnél valamiért a Chekhovskiye Medvedi szerepel, de az oddsból is látszik, hogy a Meshkov Brest volt a tipp és amikor raktam akkor is úgy volt a szelvénynél, és a kínálatban is.

http://www.oddsportal.com/handball/europe/champions-league/chekhovskiye-medvedi-meshkov-brest-QFmaiEtB/

Na most ugye lehetséges, hogy be se jön a szelvény, de ez most tűnt fel, gondoltam mégiscsak szólok. Mondjuk ez pont az a helyzet, hogy ti gondolhatjátok azt, hogy én éppen Chekhovskiye Medvedi-re akartam tippeltem, akkor meg az odds miatt "reklamálnék". Sajnos más rajtam kívül nem rakta ezt ma, szóval nincs mivel összehasonlítani. Mindegy, rajtatok áll :)


Idézetet írta: baliizu Dátum október 01, 2015, 21:15:33
138021-es tippemnél a kézilabda mérkőzésnél valamiért a Chekhovskiye Medvedi szerepel, de az oddsból is látszik, hogy a Meshkov Brest volt a tipp és amikor raktam akkor is úgy volt a szelvénynél, és a kínálatban is.

http://www.oddsportal.com/handball/europe/champions-league/chekhovskiye-medvedi-meshkov-brest-QFmaiEtB/

Na most ugye lehetséges, hogy be se jön a szelvény, de ez most tűnt fel, gondoltam mégiscsak szólok. Mondjuk ez pont az a helyzet, hogy ti gondolhatjátok azt, hogy én éppen Chekhovskiye Medvedi-re akartam tippeltem, akkor meg az odds miatt "reklamálnék". Sajnos más rajtam kívül nem rakta ezt ma, szóval nincs mivel összehasonlítani. Mindegy, rajtatok áll :)

A kézilabdát téves odds miatt "push"-ként értékeltem.


138466 számú szelvényen a mérkőzés jóváírását kérném :)

Idézetet írta: palcsifej Dátum október 09, 2015, 20:19:38
138466 számú szelvényen a mérkőzés jóváírását kérném :)

A szombati Tatran Presov vs RK Vojvodina meccs után ráér?  :)

csütörtökön volt a SEHA ligás meccsük, bár így utólag már nem tudom megmondani, hogy melyiket fogadtam meg :D

Idézetet írta: palcsifej Dátum október 10, 2015, 12:36:03
csütörtökön volt a SEHA ligás meccsük, bár így utólag már nem tudom megmondani, hogy melyiket fogadtam meg :D

Champions League.  ;)

Na, hogy a rosseb álljon beléjük :bash: :police:

Fogadasom vesztes lett, pedig elvileg massa 4. lett a futamon.


Idézetet írta: dapetka Dátum október 12, 2015, 17:06:40
Fogadasom vesztes lett, pedig elvileg massa 4. lett a futamon.

Javítva.

Sziasztok!
A wettpedian megjátszottam egy teniszmérkőzést.A KANIA-KASATKINA meccset.Most néztem hogy lejátszották.Nyertem volna,de nem jogosan.Nem tudtam az eredményt,nem akartam csalni.Azért írtam hogy nehogy probléma legyen belőle.Szeretném ha törölnétek.

Köszönöm.