365 Liga Hibák/Észrevételek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudom hogy csináltam de kétszer tette meg a szelvényem és mínuszba mentem lol. Egyiket kéretik törölni, köszi!   :redchug:

Tisztelt Játékostársaim!

Az irreális oddsok használatát lehetőleg mellőzzük!

1., Előbb-utóbb úgyis észreveszem és reagálok rá. ("push")
2., Amíg százszázalékosan megbizonyosodom róla, hogy ilyen magas oddsot ezért a tippért nem kínált semelyik iroda az idő. Az én időm melyet felhasználhatnék hasznosabban is.....

Aki ért belőle köszönöm, aki nem azzal úgysincs mit kezdeni.

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 04, 2016, 08:00:28
Tisztelt Játékostársaim!

Az irreális oddsok használatát lehetőleg mellőzzük!

1., Előbb-utóbb úgyis észreveszem és reagálok rá. ("push")
2., Amíg százszázalékosan megbizonyosodom róla, hogy ilyen magas oddsot ezért a tippért nem kínált semelyik iroda az idő. Az én időm melyet felhasználhatnék hasznosabban is.....

Aki ért belőle köszönöm, aki nem azzal úgysincs mit kezdeni.

Folytatnám utolsó mondatod.

Aki nem ért belőle az ki lesz zárva, végleg.  :cya:

Üdv.
Érdeklődni szeretnék hogy két napja nincs egy fogadásom jóváírva ami nyert.
Egy baseball fogadás ami elvileg nyert is de nincs még mindig jóváhagyva holott a többi fogadásom már jóvá lett írva.

Idézetet írta: Sanyi719 Dátum április 24, 2016, 10:20:57
Üdv.
Érdeklődni szeretnék hogy két napja nincs egy fogadásom jóváírva ami nyert.
Egy baseball fogadás ami elvileg nyert is de nincs még mindig jóváhagyva holott a többi fogadásom már jóvá lett írva.

A könnyebb keresés végett legközelebb egy ID számmal lepjél meg légy oly kedves.

Rendeztem!  :ok:

Köszönöm a gyors reagálást és igyekszem legközelebb könnyíteni a munkádon de még nagyon új vagyok itt!

Idézetet írta: Sanyi719 Dátum április 24, 2016, 18:56:30
Köszönöm a gyors reagálást és igyekszem legközelebb könnyíteni a munkádon de még nagyon új vagyok itt!
Semmi gond, szívesen!  ;)

Légy szíves megnézni ezt a tippet,mivel én 4,5 alá tettem és 4 gól lett,de rossznak lett kiértékelve.
ID:152626
köszi

Idézetet írta: vigh88 Dátum május 06, 2016, 07:47:07
Légy szíves megnézni ezt a tippet,mivel én 4,5 alá tettem és 4 gól lett,de rossznak lett kiértékelve.
ID:152626
köszi

Rendeztem!  :ok:


A 152802 ID-jű szelvényem második napja nincs kiértékelve. Soha többé nem rakok baseballt, mert ezzel mindig csak a kavarodás van!
Köszi

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 08, 2016, 10:09:13
A 152802 ID-jű szelvényem második napja nincs kiértékelve. Soha többé nem rakok baseballt, mert ezzel mindig csak a kavarodás van!
Köszi
Rendeztem!

Sziasztok,  az lenne a kérdésem hogy a tegnapi Magyarország -Elefántcsontpart foci meccsre 1xt tettem és ez mára 1.00 oddsra lett ki értékelve, kérdezném mi okból?  Köszönöm a választ előre is.

Idézetet írta: Timo Dátum május 21, 2016, 11:18:23
Sziasztok,  az lenne a kérdésem hogy a tegnapi Magyarország -Elefántcsontpart foci meccsre 1xt tettem és ez mára 1.00 oddsra lett ki értékelve, kérdezném mi okból?  Köszönöm a választ előre is.

Szelvény ID?