365 Liga Hibák/Észrevételek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Elnézést ha nem jó helyre írok! Az lenne a kérdésem hogy a szerdán megtett fogadások, mikor lesznek elfogadva? A válaszokat előre is köszönöm!

Holnap. Picit csuszik a kiertekeles.

Itt is sikerűlt kiértékelnem a tippeket, további sikeres tippelést kivánok!

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 16, 2016, 10:58:22
Itt is sikerűlt kiértékelnem a tippeket, további sikeres tippelést kivánok!

"Űnél" vedd le a sört a billentyűzetről. :D

Sziasztok! A mai F1 futamra fogadtam volna, pontosabban a "Podium Finish"-re, de szinte minden versenyző kétszer is szerepel a listán, ráadásul eltérő szorzókkal. Mivel az Olimpiai játéknál akadtak "problémák" a szorzóimmal (emiatt ki is lettem zárva), így itt már óvatosabban fogadnék. Egy-két pilótánál magam is rájöttem, hogy nagy valószínűséggel melyik a helyes és melyik a helytelen szorzó, de vannak, akiknél nem tudom eldönteni. Például
Hamilton – No (5,5)
Hamilton – Yes (3,25)
Az egyik biztos, hogy rossz, de melyik. Mivel az utolsó helyről indul, így van rá esély, hogy nem lesz dobogós, viszont mivel a leggyorsabb autóval versenyez egy olyan pályán, ahol könnyű előzni, így simán arra is van esély, hogy felállhat a dobogóra.
A többi versenyzőt most nem sorolom.
Szóval ilyenkor mi a teendő? Ha ma nem is tudok tenni erre, legalább a későbbiek miatt kérdezem.

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 28, 2016, 13:02:37
Sziasztok! A mai F1 futamra fogadtam volna, pontosabban a "Podium Finish"-re, de szinte minden versenyző kétszer is szerepel a listán, ráadásul eltérő szorzókkal. Mivel az Olimpiai játéknál akadtak "problémák" a szorzóimmal (emiatt ki is lettem zárva), így itt már óvatosabban fogadnék. Egy-két pilótánál magam is rájöttem, hogy nagy valószínűséggel melyik a helyes és melyik a helytelen szorzó, de vannak, akiknél nem tudom eldönteni. Például
Hamilton – No (5,5)
Hamilton – Yes (3,25)
Az egyik biztos, hogy rossz, de melyik. Mivel az utolsó helyről indul, így van rá esély, hogy nem lesz dobogós, viszont mivel a leggyorsabb autóval versenyez egy olyan pályán, ahol könnyű előzni, így simán arra is van esély, hogy felállhat a dobogóra.
A többi versenyzőt most nem sorolom.
Szóval ilyenkor mi a teendő? Ha ma nem is tudok tenni erre, legalább a későbbiek miatt kérdezem.

A kérdéses tippeket, amelyek "bizonytalanok" pushként könyveljük el.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 28, 2016, 21:21:19
A kérdéses tippeket, amelyek "bizonytalanok" pushként könyveljük el.

Rendben, értem.
Köszönöm.

Sziasztok! Van egy vesztes s egy nyertes baseball tippem! Azt szeretném megkérdezni hogy ez mikor lesz kiértékelve? Köszönöm a választ s sok szerencsét mindenkinek!

Idézetet írta: guderian066 Dátum szeptember 04, 2016, 16:23:36
Sziasztok! Van egy vesztes s egy nyertes baseball tippem! Azt szeretném megkérdezni hogy ez mikor lesz kiértékelve? Köszönöm a választ s sok szerencsét mindenkinek!
ID számot írjál légy oly kedves!

Nyertes: 158373, vesztes: 158455!

Idézetet írta: guderian066 Dátum szeptember 04, 2016, 17:25:19
Nyertes: 158373, vesztes: 158455!
Rendeztem!  :ok:
Ha hasonlót tapasztalsz, mivel japán baseball-ról beszélünk, már másnap nyugodtan jelezheted itt a hibát.

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 04, 2016, 18:17:25
Rendeztem!  :ok:
Ha hasonlót tapasztalsz, mivel japán baseball-ról beszélünk, már másnap nyugodtan jelezheted itt a hibát.

Rendben s köszönöm!

Hali!

A 161088 ID számú szelvényemre rá tudnátok pillantani? Szerintem nem jól lett kiértékelve az Altai - Irbis meccs rajta. 18-án raktam a szelvényt, és ez a meccs 19-ei, ami 0-4-es eredménnyel zárult. Viszont rendeztek tegnap is egy ugyanilyen találkozót, ami 0-2 lett, de erre a meccsre teljesen más volt a határ, mint az előzőre, ezért szinte biztos vagyok benne, hogy az első meccsre fogadtam -3,5ről, így az nyertes.

Köszi

Jogos a reklamáció, rendeztem!  :ok:

Wow, ez gyors volt  :beerchug: Köszönöm