365 Liga Hibák/Észrevételek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lacuss Dátum október 21, 2016, 05:48:41
Wow, ez gyors volt  :beerchug: Köszönöm
Nincs mit.  :)
Ha gép mellett vagyok és jogos a reklamáció, akkor így működik a dolog. Számodra sem mindegy milyen tőkével folytatod a játékot.  ;)

Tisztelt Játékosok!

Az irreális oddsok használatát lehetőleg mellőzzétek!!

1., Előbb-utóbb úgyis észreveszem, hogy valami nem "kerek" és a játék tisztasága érdekében módosítom a kiértékelést.

2., Rengeteg időt spórolnátok meg nekem, ha nem élnétek ezzel a rendszer által felkínált hibával. (Ezt az időt pl. a Tippjáték javítására tudnám fordítani....)



Megértéseteket köszönöm!  :beerchug:

Bár magam ellen beszélek de a 165009 számú fogadásonmnál Tsurenko meccse törölve lett, Soler-Espinosa ellen nyert 2-0-ra. Mondjuk azt akartam felvenni a szelvényre, nem néztem az ellenfél nevét.

Idézetet írta: Totatta Dátum január 09, 2017, 10:50:03
Bár magam ellen beszélek de a 165009 számú fogadásonmnál Tsurenko meccse törölve lett, Soler-Espinosa ellen nyert 2-0-ra. Mondjuk azt akartam felvenni a szelvényre, nem néztem az ellenfél nevét.

Köszönöm, hogy jelezted!  :ok:

Lehet ezt a játékot így is játszani!  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 09, 2017, 11:55:01
Köszönöm, hogy jelezted!  :ok:

Lehet ezt a játékot így is játszani!  :beerchug:

Most látom a korábbi bejegyzést... akkor ezek szerint ez nem igazán jellemző? :)

Idézetet írta: Totatta Dátum január 10, 2017, 10:01:25
Most látom a korábbi bejegyzést... akkor ezek szerint ez nem igazán jellemző? :)

Ritka, de szerencsére van rá példa. Közéjük tartozol.  :beerchug:

Sziasztok!!!

Van egy kis parám

Werder-Bayern meccset kettesbe vettem, végeredmény 1:2
ID:165909

Sajna vesztesre lett kiértékelve, pedig ma rápakolnám az összes lóvém, a Cagliari-Bologna 2,5 felettre és egyből az élmezőnybe kerülnék a versenyben  :)

Van még remény?
Köszi, üdv.: Sound

Idézetet írta: Sound Dátum január 29, 2017, 11:08:25
Sziasztok!!!

Van egy kis parám

Werder-Bayern meccset kettesbe vettem, végeredmény 1:2
ID:165909

Sajna vesztesre lett kiértékelve, pedig ma rápakolnám az összes lóvém, a Cagliari-Bologna 2,5 felettre és egyből az élmezőnybe kerülnék a versenyben  :)

Van még remény?
Köszi, üdv.: Sound

Javítva.

Sziasztok!
Van egy kis gondom: van 2 fogadásom ami zöld, de a rendszer nem adta hozzá a nyertes szelvényekhez.
ID 166581
ID166582
Mindkettöt febr.5-én adtam fel. Légyszi. javítani, köszi !

    A másik kérdésem, hogy a januári nyereményt kb. mikor kapom meg, ugyanis 3. lettem nagy örömömre?! :D ;D

Idézetet írta: 1gádzsÓ Dátum február 07, 2017, 11:25:26
Sziasztok!
Van egy kis gondom: van 2 fogadásom ami zöld, de a rendszer nem adta hozzá a nyertes szelvényekhez.
ID 166581
ID166582
Mindkettöt febr.5-én adtam fel. Légyszi. javítani, köszi !

    A másik kérdésem, hogy a januári nyereményt kb. mikor kapom meg, ugyanis 3. lettem nagy örömömre?! :D ;D

Ellenőriztük. A pontozás automatikusan történik, s az illető szelvényekért megkaptad a pontokat.
Számold újra.

A januári nyereményeket február második felében írják jóvá.


A 167723 ID-jű szelvényemet jónak értékeltétek ki, pedig nem lett az. Dupla forduló volt és az enyém az első napra vonatkozott. Nem akarok így előnyhöz jutni! Köszi!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 04, 2017, 14:01:22
A 167723 ID-jű szelvényemet jónak értékeltétek ki, pedig nem lett az. Dupla forduló volt és az enyém az első napra vonatkozott. Nem akarok így előnyhöz jutni! Köszi!

Köszönjük, hogy jelezted. Fair-play.  :topbet_125:

Üdvözlök mindenkit! Egy kisebb de nem vészes gondom van! Az adatlapomon van egy kiértékelt / vesztes/ szelvény! ID szám: 158455! Ez tavalyi szeptember harmadikai! Nem lett letörölve az adatlapomról! Ha esetleg nem lehet akkor nincs gond, csak néha zavaró! Köszönöm!

Idézetet írta: guderian066 Dátum március 08, 2017, 08:31:28
Üdvözlök mindenkit! Egy kisebb de nem vészes gondom van! Az adatlapomon van egy kiértékelt / vesztes/ szelvény! ID szám: 158455! Ez tavalyi szeptember harmadikai! Nem lett letörölve az adatlapomról! Ha esetleg nem lehet akkor nincs gond, csak néha zavaró! Köszönöm!

Függőként jelenik meg, vagy hogyan? Képet tudnál készíteni róla?