A Kezdetek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

A Segítségeteket kérném hogy hogyan lehet pénzt utalni a Moneybookershez miután megnyitottam a számlámat a banknál? A Moneybookersnél már regisztrálva vagyok. Előre is köszi!!!!

Amint irtad már nyitottál számlát a bankban.
Szükséged van ennek a számlának az adataira, amit a banktól kérhetsz.
Amiután megkaptad az adatokat, a Moneybookers weboldalán klikkelj a profile -ra, utána peddig klikkelje a List of bank accounts:Manage -re.
Oda peddig ird be a szükséges adatokat.
Miután megvan, az upload funds - nál kiválasztod, hogy bank transfer ( az átutalás belekerül kb. 2-5 napba és ingyenes) és ott megkapod azt a cimet ahova át kell utalnod a pénzt.
Igy banki átutalással egy picit komplikált, bankkártyával kevesebb időbe telne, de mindenki úgy töltheti fel a számláját, ahogy akarja.

Köszi a segítséget remélem menni fog!!!!

Sziasztok!

A segítségeteket kérném abban hogy hogyan lehet a Sportingbetről hazautalnom a moneybookersen keresztül a nyereményemet, nyitottam egy CIB-es számlát van már bankkártyám is megvannak a számlám adatai is. Még nem próbáltam meg hazautalni először egy kis segítség kellene hogy hogyan is működik ez! Előre is köszi!

Idézetet írta: misike Dátum április 11, 2006, 09:07:48
Sziasztok!

A segítségeteket kérném abban hogy hogyan lehet a Sportingbetről hazautalnom a moneybookersen keresztül a nyereményemet, nyitottam egy CIB-es számlát van már bankkártyám is megvannak a számlám adatai is. Még nem próbáltam meg hazautalni először egy kis segítség kellene hogy hogyan is működik ez! Előre is köszi!

Eleinte a Sportingbetről a pénzt át kell utalnod a Moneybookers-hoz.

A Nyereményigénylésnél van három lehetőséged: hitel vagy bankkártya, banki átutalás, Moneybookers.

Kiválasztod a Moneybookers-t és ott megadod az összeget. Ha ez az első pénzigénylésed Moneybookers által, akkor el kell küldened e-mail-en egy beszkennelt igazolvány képet, melyel identitásodat igazolod.
Ezt az e-mail-t a [email protected] cimre kell küldened.