Női Kézilabda EB 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 04, 2014, 12:07:04, Milan
11. női kézilabda Európa-bajnokság 2014



Helyszín: Magyarország és Horvátország
Időpont: December 7–21.
Címvédő: Montenegro

- Hivatalos oldal -
- Facebook oldal -

Hajrá Magyarország!

ennyi, a számok nem hazudnak, mi fogjuk megnyerni az eb-t




Az unibet picit vicces, hogy a magyar csapat a torna esélyese. Kedvesek, de ez egy vicc!
Norvégia mindig jó, hiába a sok sérült, mindig jók  ;D
Dánia fiatal csapata már nem is annyira fiatal, Kristiansenék nálam a torna esélyesei.
Kérdés, kik juthatnak még oda a végső fázisba.
Mi? Ha az eszemre hallgatok, akkor nem. Vagy talán.
Horvátország!
Egyre inkább hiszek bennük, Erős csapatuk van, Penezic állat.
Montenegró ugye címvédő, Knezevic, Bulatovic és RAdicevic triója képes rá, hogy ismét elődöntőbe kerüljön a csapat.
Franciaország: Én női vonalon sosem tudtam komolyan venni őket, most sem tudom. Sok a csokobonsz, és kevés az ész. Pineau formája is kérdéses nálam, nem tennék lyukas garast sem rájuk.
Spanyolország... Sötét lovacsaka. Martinba szerelmes vagyok, de szerintem most kevesek lesznek, egységet sem érzek náluk most akkorát. Ahogy drogos is írta, szérszóródtak a csajok, nem lesz ez most elődöntő sem.
Oroszország akár jó csapat is lehetne, csak az edző... Jajjjjjj
Románia = Neagu. Ha őt kiveszzük, vagy bári kiveszi, akkor a román csapat megszűnik létezni.
Svédország akkor sem lenne top4-es most, ha otthon játszanának
Szerbia meccset sem nyer  ;D Eleve nem otthon játszanak, mint a VB-n és EB-n, kérdéses Cvijic, Damnjanovic és LEkic játéka is...
Németország szintén lefőtt, most épp Augsburg mondta, hogy NEIN. Müller, a ragasztottvádlijú gólkirálynő nincs, Nadgornaja sem nagyon van.
Többiekről meg nem nagyon érdemes beszélni

Nálam :
1. Dánia
2. Norvégia
3. Horvátország és Montenegró

Ez a top4 nálam, horvát és montik között most nem tudok dönteni. Az az igazság, hogy egyre jobban bízom a horvát csapatban. Azt nem mondom, hogy nyerik a tornát, de elődöntősök lesznek. Őszintén megmondom, jobban bízom bennük, mint Tomoriékban, de hát extrán kritikus vagyok a magyarokkal szemben

Oak legtöbb gondolatával egyetértek: valóban tréfás, hogy a magyarokat tartják a legnagyobb favoritnak :D Bár nem csak az Unibet.

Norgéknál most szerintem annyira, de annyira sok a sérült, hogy az arany nem lesz meg, de érem tuti. Akár, vagy leginkább ezüst.
Nálam is a dánok a "legjobbak" idén, HA tényleg játszhat Bonde és Toft. Ha nem, akkor Pytlick növelheti ősz hajszálainak a számát :)
Tehát legjobb négyből az A és B ágról Dánia és Norvégia (ebben a sorrendben)
C és D ágról nálam Horvátország és Franciaország. Valóban bohóccsapat a francia, de most szerintem képesek lehetnek eljutni a négyig, ha ők nem, akkor montik.

Nálam:
1., Dánia
2., Norvégia
3., Horvátország
4., Franciaország (esetleg Montenegró)

ötödik helyért azonban kis szerencsével játszhat a MAGYAR csapat



jaja én is dánok felé hajlok, de a németeket sem irnám le, Naidzinavicius meg Steinbach is nagy lövő ott azért, + Althaus, ha majd lehet a német meccseknél csapatni kell a 2 perceseket, nem nagyon fogják meg beállóban

Gólkirály: Kristiansen
ide más tippem nem is nagyon van, Bulatovic sztem nem, elég keveset lőnek ők ahhoz, dán meccseknél lesz inkább over, és sztme heteseket is a kis szöszke löviv :smitten:

Legjobb kapus: Woltering 5,50
németek ha eljutnak sokáig, akkor sztem ez jó lehet, kurva jól véd ennyi kb

magyar meccseken is csapatom az overt, ez a Herr meg Kiss a kapuban, ez elég para lesz  :redchug:

szerbek: csoportból kiesnek 4,50
lengyel: középdöntőben esnek 2,20
német: középdöntőből esnek 1,66

ennyi nekem a longtherm, majd remélem tesznek ki játékos speckót is, azt úgyis beszoptam tavaly is  :redchug:

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 01, 2014, 21:45:36
jaja én is dánok felé hajlok, de a németeket sem irnám le, Naidzinavicius meg Steinbach is nagy lövő ott azért, + Althaus, ha majd lehet a német meccseknél csapatni kell a 2 perceseket, nem nagyon fogják meg beállóban

Gólkirály: Kristiansen
ide más tippem nem is nagyon van, Bulatovic sztem nem, elég keveset lőnek ők ahhoz, dán meccseknél lesz inkább over, és sztme heteseket is a kis szöszke löviv :smitten:

Legjobb kapus: Woltering 5,50
németek ha eljutnak sokáig, akkor sztem ez jó lehet, kurva jól véd ennyi kb

magyar meccseken is csapatom az overt, ez a Herr meg Kiss a kapuban, ez elég para lesz  :redchug:

szerbek: csoportból kiesnek 4,50
lengyel: középdöntőben esnek 2,20
német: középdöntőből esnek 1,66

ennyi nekem a longtherm, majd remélem tesznek ki játékos speckót is, azt úgyis beszoptam tavaly is  :redchug:

Akkor ki esik ki az "A"-ból?


Idézetet írta: hubika88 Dátum december 01, 2014, 22:07:35
oroszok  ;D

Egye fene, nem bánom :D
Bár haverom azt mondja, hogy szerinte ők nyerik a csoportot, szerintem nem. Én a spanyolokra teszek, aztán jöjjenek a magyarok és egye fenyő, harmadikak lehetnek a lengyelek (bár ebben azért nem hiszek). Ettől függetlenül a vb-n is nagyon jók voltak, szal a "kiscsapatok" közül valóban ők törhetnek a legtöbb borsot a nagyok orra alá.

jaja, beleégett az agyamba mikor a románok ellen -nem tudom mennyiről felálltak, aztán a franciákat is verték, sztem ők továbbjutók lesznek aztán majd lecso :D

Az első két nap szorzói:


December 07., vasárnap:

18:00   Spain W - Poland W   1.23   11.71   5.33   

18:15   Norway W - Romania W   1.31   10.97   4.32   

20:30   Denmark W - Ukraine W   1.06   16.35   12.95   

20:30   Hungary W - Russia W   1.39   9.81   3.75   

December 08., hétfő:
                  
18:00   France W - Slovakia W   1.05   19.25   16.00   

18:00   Germany W - Netherlands W   1.75   9.00   2.50   

20:15   Montenegro W - Serbia W   1.15   14.50   7.70   

20:15   Sweden W - Croatia W   3.15   10.00   1.51


Idézetet írta: hubika88 Dátum december 01, 2014, 21:45:36
jaja én is dánok felé hajlok, de a németeket sem irnám le, Naidzinavicius meg Steinbach is nagy lövő ott azért, + Althaus, ha majd lehet a német meccseknél csapatni kell a 2 perceseket, nem nagyon fogják meg beállóban

Gólkirály: Kristiansen
ide más tippem nem is nagyon van, Bulatovic sztem nem, elég keveset lőnek ők ahhoz, dán meccseknél lesz inkább over, és sztme heteseket is a kis szöszke löviv :smitten:

Legjobb kapus: Woltering 5,50
németek ha eljutnak sokáig, akkor sztem ez jó lehet, kurva jól véd ennyi kb

magyar meccseken is csapatom az overt, ez a Herr meg Kiss a kapuban, ez elég para lesz  :redchug:

szerbek: csoportból kiesnek 4,50
lengyel: középdöntőben esnek 2,20
német: középdöntőből esnek 1,66

ennyi nekem a longtherm, majd remélem tesznek ki játékos speckót is, azt úgyis beszoptam tavaly is  :redchug:

:ok:

Gólkirálynőn én is gondolkodtam. Kristiansenben van érték, ám én Noorgardban is bízom. Ott van a Mörk, csak kérdés, most mennyit játszik. Ha sokat, akkor simán lehet ő is gólkirálynő... Legutóbbi tornán is tettük őt többen, emlékszem rá. Erősen is kezdett, aztán volt meccs, ahol alig játszott... Nem tudom, hogy most mennyit lesz pályán... Bulatovicot én sem érzem. Lesznek jó meccsei, de lesznek olyanok is, ahol 2-3 gólt dob. Neagu jó most, csak ugye Románia nem lesz ott a top4-ben, így két meccsel is kevesebbet játszhat Románia
Bet365-öt nézve Müller van még ott előkelő helyen, de ő a keretben sem lesz talán. Noorgardot írtam, hogy jó lehet, Kovacsics Anikó meg jó, de nem egy Görbicz, és az sem tiszta nálam, hogy mikor melyik poszton játszik...
Akiben én bízom, az Penezic. Előkészületi meccsen most játszottak kétszer a montikkal, ott dobott egyszer 8-at, egyszer 10-et. Ok, nyílván jobban fognak figyelni rá tétmeccsen, de azért Montenegrónak dobni 8-at és 10-et, az nem gyenge. Sőt, amikor a 10-et dobta, akkor a heteseket is ő lőtte. Otthon játszanak a horvátok, szerintem Penezic jó lehet, bár a bet365 őt adja második legesélyesebbnek. A 4.50-es odds lehetne magasabb, hátha lesz iroda, amely többet ad rá.
Na meg az is gáz, hogy bármennyire bízom a horvát top4-ben, azért nem olyan tuti az. Dánok meg szerintem tuti ott lesznek a 4-ben, így Kristiansenre valóban jobban megéri fogadni!

Tobb infot a csapatokrol hol kaphatok (serultek, varhato kezdocsapat, stb)?

"Kovacsics Anikó meg jó, de nem egy Görbicz, és az sem tiszta nálam, hogy mikor melyik poszton játszik..."

pedig de egyre többször tudja hozni Görbe játékát, bl-ben brillírozott
tud irányítót és bal szélsőt játszani, szélsők meg vannak szóval szerintem irányítót fog játszani többet
meglepő Hollandokról senki nem beszél, nekik sincs rossz csapatuk wb-n brazilok verték ki, simán jutnak tovább :P
ugye itt már más rendszer lesz mint ami eddig volt egyenes kieséses rendszer, középdöntőkbe viszik tovább a csoport pontokat
A csoport Oroszok kiesnek első vagy Mi vagy Spanyol csajok első hely
B csoport Ukrajna esik ki egyértelmű mostani forma alapján Dánok nyerik de ugye Norvégok bármire képesek
C csoport hát szerintem ez a legkiegyenlítettebb csoport ha mondani kellene valaki Svédek kiesnek lazán első Horvát második Hollandia de a Németek se kutyák bármi lehet :laugh:
D csoport ez is egyértelmű Szlovákia pontot SE fog szerezni az eb leggyengébb csapata szerintem Franciák behúzzák első helyet Motenegró pedig a második

aztán majd meglátjuk :D

akkor nézzük vasárnap:

Spanyolo. 1.23
Norvégi 1.31
Dánia 1.06        ez a nap tutija erre simán raknák milliárdokat is de hát sajna nem vagyok az :(
Magyaro. 1.39

hétfő:
Franciao. 1.05    ez hasonlóan a Dánokhoz erre is mehet nagytéttel             
Hollandia 2.5         
Montenegró 1.15
Horváto. 1.51         ez a nap ajándéka

csaby ezt ajánlom elég jó infót adhttp://www.nemzetisport.hu/kezilabda/wilbek-levezette-miert-nyerheti-meg-dania-az-eb-t-2377927

Vegre gorbicz nem megy ! Nelkule sokra viheti a valogatott! Hajra! Gorbicznek meg sok sik egeszseges gyereket kivanok szep sorban!

Idézetet írta: csaby18 Dátum december 02, 2014, 10:40:09
Tobb infot a csapatokrol hol kaphatok (serultek, varhato kezdocsapat, stb)?

Mire gondolsz? 16-18 fős keretek már kinn vannak a főoldalon. Több csapat, így pl a dánok, norvégok  stb...nem fognak változtatni. Megvan a 16 fő, ennyi mehet ÉS megy is. Max akkor, ha valaki még idő közben lesérül. A torna első napján lesz csak BIZTOS 100% a keret, de amiket írtam, annak túlnyomó többségében nem lesz változtatás.

Az meg, hogy ki sérült le a 28 fős keretből, vagy kiket nem válogattak be, az meg szerintem mindegy :D

Kezdőcsapatot ne várj, mert azt szerintem még biztosan a szöv kapok sem tudják. Sőt biztos lehetsz benne, hogy nem minden meccsen fognak ugyanazzal a hetessel kezdeni.


A torna gólkirálynője szerintem Mörk lesz. A vb-n szépen befürödtünk vele, de mivel Sulland is lesérült és Björndalent annyira nem likeolja a mester (és nem véletlenül nem stabil A kerettag), ezért gondolom Mörk sokat fog játszani. Bár ugye ők sok meccsre számítanak, így pihentetni is kell. Szerintem a heteseket is ő fogja lőni

Neagu és Penezic is igen jó ötlet, de megint egyetértek oakkal, én is úgy látom, ahogy ő.

Bármennyire is szexi Kristiansen és van benne érték, szerintem (MEGÉRZÉSRE) nem ő lesz. Persze az is lehet, hogy Mörk is leáll 15-nél, aztán.. :D