Tét korlátozások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kicsipancho Dátum június 06, 2011, 09:53:47
Hello!
Azért írok mert szeretném tudni hogy létezik-e olyan fogadóiroda ahol "korlátlanul" tudok fogadni és nem korlátoznak le pár 100000-nél!Illetve ha nincs ilyen akkor mit lehet tenni?TIPPMIXEZZEK?!?!?!?!?!?
Köszönöm a válaszokat!

Betfairen nem fognak lekorlátozni.

na igen de nem vagyok valami nagy májer angolból... :laugh:

Játssz több irodánál.  ;)

nem mondasz rosszat... ::)
de tulajdonképpen ha mindegyiknél sok pénzt nyerek (van önbizalmam) akkor előbb utóbb elfogynak az irodák.
ilyenkor azt szabad hogy újra regisztrálok vagy ez hülyeség?

Nem regisztrálhatsz újra.

bakker... :-\utolsó kérdés:azt úgy meg lehet oldani hogy csak pár ezerrel fogadok naponta és így mondjuk a nap végére összegyűl 10-20 ezer forint (naponta) vagy ebbe is belenyúlnak valahogy?

Idézetet írta: kicsipancho Dátum június 06, 2011, 11:54:39
bakker... :-\utolsó kérdés:azt úgy meg lehet oldani hogy csak pár ezerrel fogadok naponta és így mondjuk a nap végére összegyűl 10-20 ezer forint (naponta) vagy ebbe is belenyúlnak valahogy?

Ez már irodától függ.

De ha te ilyen nagy nyerő vagy, akkor szerintem már saját irodát is nyithatsz.  :)

hát remélem hogy a sportingbet, unibet, expekt és társai rugalmasak ebből a szempontból :)és hogy a bwin-nel ellentétben kifizetnek   :great:
de lehet hogy mellékesnek tényleg nyitok egy irodát...  :redchug:
köszönöm a válaszokat srácok

Idézetet írta: kicsipancho Dátum június 06, 2011, 11:16:30
nem mondasz rosszat... ::)
de tulajdonképpen ha mindegyiknél sok pénzt nyerek (van önbizalmam) akkor előbb utóbb elfogynak az irodák.
ilyenkor azt szabad hogy újra regisztrálok vagy ez hülyeség?

Ekkora a tudás v. micsoda? V. tapasztalat?
Mire ez az önbizalom? :laugh:

Ha már ezreseket emlegetsz,s megtudod sokszorozni naponta,az nem hinném,h "felfigyelnének"
Mikor vki több 100 ezret játszik el v. esetleg nyer :)

tapasztalat :)
már régóta ebből élek (elég jól) de még nem volt ilyen bajom.
most abba bízok hogy ha csökkentem a tétet egy idő múlva leszállnak rólam.ha nem akkor tényleg keresek egy másik irodát mert ez így nem oké.

#25 június 06, 2011, 22:54:26, dzoli
Amik nem fognak lekorlátozni :

Betfair (mert ez nem is iroda, hanem exchange, de ha nem termelsz elég commissiont,  akkor különadót, az ún. Premium charge-ot kell fizetni. De ez a felhasználók csak elenyésző százalékát érinti, leginkább az olyan tradereket, akik szinte sose vesztenek)

SBObet (ázsiai iroda, abszolút megbízható, sok live esemény. Kár hogy focin kívűl másra nem nagyon jó)

Pinnacle (amerikai sportokra, de focira is jó, jó nagy limitekkel. Kár hogy az élő fogadás rész elég ratyi)

Esetleg még : 188bet, szintén ázsiai iroda, gyakorlatilag ugyanolyan mint az SBObet, csak a design valami szörnyű.

Betdaq : Szintén exchange, habár itt csak 2.5%-t kell fizetni mint commision, és nincs különadó, de a likviditás még mindig sehol sincs a BF-hez képest.

Az összes többi, de főképp európai irodák használhatatlanok a komoly fogadók számára. Így ha csak nincs rengeteg haver, ismerős, (akiktől el lehet kérni az ID-t egy fénykép erejére), akkor a fentieket kell használni.

Elfelejtettem leírni hogy az ázsiai irodáknál (így az SBObet-nél is, de a Pinnaclen is így van a live soccernél) van egy nagyon nagy hiba, mégpedig az hogy élő foci fogadásoknál nem lehet tudni mikor fogják elfogadni a tétet, mert van egy "danger zone" szabályuk, de ez teljesen szubjektíven érzelmezik, én emiatt már nem is fogadok náluk focira. Előfordulhat hogy azonnal elfogadják a tétet, de az is lehet hogy csak három perc múlva, ami rohadt idegesítő ha overre tett az ember. Volt már olyan középpályán volt egy bedobás, de még mindig nem fogadták el a tétet, várni kellett egy kirúgásra, ez mi ha nem idiotizmus? Szóval jobbak az olyan helyek, ahol fix visszaszámlálás van (Betfair).

a bedobásos dolog tetszett :D
könnyen lehet hogy ezek közül regisztrálok valahol.csak egy baj van velük:lehet hogy én vagyok a hülye de nekem egy kicsit bonyolultnak tűnnek ezek az oldalak.na meg az se segít hogy angol nyelvűek hiszen azért jó lenne érteni mindent ha egyszer ott fogadok :)aztán lehet hogy idővel belejövök
mindenesetre nagyon köszönöm a tippeket!a betfair-nél hogy mennek a dolgok?pl:MU 1.6 X3.0 Arsenal 3.5 és ha én mondjuk 100000-ért meg akarom venni a MU odsz-át akkor kell olyan embert keresem aki az Asrenalra fogadna hasonló tétben?(remélem érthető)

Az irodák szempontjából vajon mekkora összeg számít nagy tétnek? 2000, 5000, vagy 10000 Euro? Vagy ennél is nagyobb összeg?

Idézetet írta: tsato11 Dátum július 28, 2012, 06:52:11
Az irodák szempontjából vajon mekkora összeg számít nagy tétnek? 2000, 5000, vagy 10000 Euro? Vagy ennél is nagyobb összeg?

Volt olyan esemény ahol nálam már 50€-ra is korlátozott, tehát  ;D