Come_back

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jelenlegi bank: 37.5 euro
következo sorozat: tet: 9.6 euro

1. tipp:

Porto - Sporting 1x 1.3

bank: 27.9 euro

kov tet: 7 euro

tipp: Argentina - Oroszo. kosár 1
odds: 1.3

2. tipp

USA - Ausztrália

hendikep: -31
tipp: 1
odds: 1.9
tét: 9.1 euro

Megint feladtad Jaaas??? :(

#49 augusztus 31, 2008, 17:39:06, jaaas
Üdvözletem mindenkinek! 2 hetet töltöttem Las Vegas-ba, pokerrel. Nem panaszkodhatok most hál'Istennek, és úgy gondolom hogy elérkezett az idő a váltáshoz. Voltak szép hónapjaim a sportfogadás világában is, de az utóbbi idő nem úgy mint régen. Kiégtem.  A póker asztalnál viszont ismét érzem azt a tüzet mint régen egy-egy meccs előtt, és be kell valljam, régen csak ezért játszottam. Nem ragozom tovább, búcsúzom. Nem tudom h valaha fogok e még sportfogadással foglalkozni, de az biztos h egy ideig nem fog hiányozni. A pókerrel végre utazgatnom is kell, nemsokára pl Dániába megyek fejleszteni magamat. Mindenkinek sok szerencsét és sikert kivánok!
U.i.: elkészültem a Bookie Buster forditásával is a repülőn. és ezt most meg is osztom Veletek. Használjátok egészséggel. Bármiféle kérdésetek van a könyvvel kapcsoltban, nyugodtan irjatok emailt a [email protected] - ra.

Üdv: jaaas

Idézetet írta: jaaas Dátum augusztus 31, 2008, 17:35:03
Üdvözletem mindenkinek! 2 hetet töltöttem Las Vegas-ba, pokerrel. Nem panaszkodhatok most hál'Istennek, és úgy gondolom hogy elérkezett az idő a váltáshoz. Voltak szép hónapjaim a sportfogadás világában is, de az utóbbi idő nem úgy mint régen. Kiégtem.  A póker asztalnál viszont ismét érzem azt a tüzet mint régen egy-egy meccs előtt, és be kell valljam, régen csak ezért játszottam. Nem ragozom tovább, búcsúzom. Nem tudom h valaha fogok e még sportfogadással foglalkozni, de az biztos h egy ideig nem fog hiányozni. A pókerrel végre utazgatnom is kell, nemsokára pl Dániába megyek fejleszteni magamat. Mindenkinek sok szerencsét és sikert kivánok!
U.i.: elkészültem a Bookie Buster forditásával is a repülőn. és ezt most meg is osztom Veletek. Használjátok egészséggel. Bármiféle kérdésetek van a könyvvel kapcsoltban, nyugodtan irjatok emailt a [email protected] - ra.

Üdv: jaaas
Köszönjük a fordítást jaaas! Minden elismerésem! Sajnálattal olvasom, hogy leálsz a sportfogadással, de azért benézel az oldalra még? Nem akarunk elveszíteni az oldalról téged, azért maradj közöttünk! Sok sikert a pókerhez és a világ látáshoz, most éppen Dániához!

Üdv, Titti  :cya:

Idézetet írta: Titti7 Dátum augusztus 31, 2008, 18:51:54
Idézetet írta: jaaas Dátum augusztus 31, 2008, 17:35:03
Üdvözletem mindenkinek! 2 hetet töltöttem Las Vegas-ba, pokerrel. Nem panaszkodhatok most hál'Istennek, és úgy gondolom hogy elérkezett az idő a váltáshoz. Voltak szép hónapjaim a sportfogadás világában is, de az utóbbi idő nem úgy mint régen. Kiégtem.  A póker asztalnál viszont ismét érzem azt a tüzet mint régen egy-egy meccs előtt, és be kell valljam, régen csak ezért játszottam. Nem ragozom tovább, búcsúzom. Nem tudom h valaha fogok e még sportfogadással foglalkozni, de az biztos h egy ideig nem fog hiányozni. A pókerrel végre utazgatnom is kell, nemsokára pl Dániába megyek fejleszteni magamat. Mindenkinek sok szerencsét és sikert kivánok!
U.i.: elkészültem a Bookie Buster forditásával is a repülőn. és ezt most meg is osztom Veletek. Használjátok egészséggel. Bármiféle kérdésetek van a könyvvel kapcsoltban, nyugodtan irjatok emailt a [email protected] - ra.

Üdv: jaaas
Köszönjük a fordítást jaaas! Minden elismerésem! Sajnálattal olvasom, hogy leálsz a sportfogadással, de azért benézel az oldalra még? Nem akarunk elveszíteni az oldalról téged, azért maradj közöttünk! Sok sikert a pókerhez és a világ látáshoz, most éppen Dániához!

Üdv, Titti  :cya:


Jaaas már kinőtte magát, ehhez az oldalhoz képest. Sajnálom, hogy azt mondod a sportfogadás nem érdekel, igazából nem tudom hogyan változhat ennyire a dolog. Örülök, hogy megy a póker, de az olyan dolog, hogy egyszer fenn, egyszer lenn. Remélem lenn nem leszel. Az utazgatás dolog, biztosan nem rossz. Hamarosan a tv2-ben fogsz szerepelni, hogy egy magyar sikertörténete.
Mindenesetre, remélem hogy majd pár hónap múlva jössz és mondod, hogy meguntad a pókert, és visszállsz sportfogadásra.
Igy vagy úgy, jó szerencsét neked  :beerchug:

Köszönöm mindenkinek a hsz-t. Elgondolkodtam, és rájöttem h hiányozna a sportfogadás. Több mint 8 éve élek a sport mámorában, és nem hiszem h csak igy le tudnék állni. Néha-néha biztosan meg fogok rakni meccseket, de nem hiszem h túl sűrűn, de ezt majd meglátjuk. Utóbbi időben nem volt bizadalmam nagyobb összeg feltöltéséhez, és azt a keveset is amit feltöltöttem elbuktam. Nem szoktam ehhez hozzá:( Sőt, egy sokat mondó statisztikai adat: az elmúlt 3 hónapban 77 meccset játszottam meg, átlagban 1.58os szorzón. Ebből 51 ment el, és csak 26 jött. Ez katasztrófális. Amennyiben azonban lesz vmi jó tippem, biztosan megosztom majd itt.
A póker valójában csak matematika, pszichológia és türelem kombinációja. Ebből egyenlőre 2 van meg, de a türelmemet fejleszteni lehet és kell is.

U.i.: a forditásban ne húzzátok fel magatokat a helyesirási hibák miatt, mert a notebookomon nincsen hosszú i, igy csak rövidet tudtam irni. Vmint sok szóismétlés is van benne, de még nem kellett könyvet forditanom.

Nah jó, eddig birtam. Olyan tippet hallottam h itt kint, h nem birtam és besétáltam az első Ladbrokes irodáhiz és megpakoltam Roddick-ot Djokovic ellen közel 2.3as szorzón a nálam lévő összes pénzzel. Amennyiben hinni lehet a RacingPost-nak (és nekik mindig lehet), Djokovic lázas. Ezt azt jelenti azonban, h amennyiben megkezdődik a meccs, úgy a Ladbrokes már kifizet amennyiben mondjuk a szerb feladja a meccset. Sok sikert Nektek is hozzá!

Idézetet írta: jaaas Dátum szeptember 03, 2008, 16:59:56
Nah jó, eddig birtam. Olyan tippet hallottam h itt kint, h nem birtam és besétáltam az első Ladbrokes irodáhiz és megpakoltam Roddick-ot Djokovic ellen közel 2.3as szorzón a nálam lévő összes pénzzel. Amennyiben hinni lehet a RacingPost-nak (és nekik mindig lehet), Djokovic lázas. Ezt azt jelenti azonban, h amennyiben megkezdődik a meccs, úgy a Ladbrokes már kifizet amennyiben mondjuk a szerb feladja a meccset. Sok sikert Nektek is hozzá!

A hir onnan származik, hogy a Djokovic - Robredo mérközés közben a szerb háromszor is ápolást kért. Egyesek szerint ez az egész csak szimulálás, Djokovic-nak semmi baja, csak azért használja ki ezen szüneteket, hogy pihenjen.

Roddick ezzel kapcsolatban ezt mondta: "Hátizomhúzódás, csípőfájás, görcs, megfázás, madárinfluenza, lépfene, atípusos tüdőgyulladás. Novak vagy mindig túl hamar kér ápolást, vagy ő a világ legbátrabb fickója, hogy így is vállalja a játékot. Döntsék el önök"

Ha tényleg beteg, akkor jó tippnek tűnik ez a Roddick-os fogadás.

Adrian Humphries a RacingPost egyik legsikeresebb tenisz szakirója azt irja a mai újságban, h a legtöbb bukinál azért megy le Roddick oddsa, mert sokan számolnak Djokovic sérüléseivel. Meglepi őt a Djokovicra adott 8-11, azaz 1.72es odds, mert szerinte a reális odds olyan 8-13, 4-7 (1.57-1.61es odds)  környékén kellene lennie, ezért megéri fogadni a szerbre. Hozzáteszi h az iroda ahol Ő megfogadja a meccset (Totesport), ott ha sérülés miatt bármikor megszakad a meccs, akkor 1szeres szorzóval számolják el a fogadását, igy nem vállal nagy kockázatot azzal, h megrakja a szerbet.
Ismerem Adrian fogadási téteit, az újságban 2 ponttal játszotta meg a szerbet, ami olyan 500 fontot jelent (kb. 150.000 forint).
Az egyik "konkurens" lap, a Daily Mirror sportszerkesztőja viszont kiemeli h Roddick előző meccsén, Gonzo ellen, 0 kettőshibát vétett, és nagyon jó arányban ütötte be az első szerváit is, és ezeknek a zömét Ő nyerte meg. Ők közel azonos szetteredményeket várnak, viszont 3-2es Roddick győzelemmel, és kb 56-59 game-mel.

A statisztikák ellenőrzése után, és azután h felhivtam az egyik barátomat, aki csak teniszben utazik, meggyőződésem még mindig h nyer Roddick, hiszen az amerikai nem ment Beijing-be az Olimpiára, és sokkal könnyebb meccseken van túl mint ellenfele, ezáltal frissebb mint Djoko. Az is igaz azonban, h amig tartott az Olimpia, Ő részt vett egy kisebb keményboritású pályán, ahol cimvédőként a döntőben kapott ki Del Potro-tól 2-0ra. Djokovic-nak Kina éghajlata után át kellett állnia az USA éghajlati sajátosságaira, és mint megláthatjuk, ez még eddig nem ment sem Nadal-nak (Fish ellen bebukott első szett, Querrey elleni szenvedése), sem Fedex-nek (Andreev ellen 2 elbukott játszma), sem pedig a legtöbb beijing-i résztvevőnek. Pl.: az elődöntős Blake korai búcsúja vagy az ezüstérmes Gonzo leszereplése Roddick ellen! Mig azok akik vagy korán estek ki ott (Murray az első körben Lu ellen, aki egy tajvani játékos!) v nem is szerepeltek az Olimpián (Del Potro, Fish, Nishikori, Muller...) zöme jól szerepel. És még egy kis adalék: az antipatikus szerbet nem szeretik túlzottan az Egyesült Államokban, és ezen az álláspontukon az sem segitett, h Djoko 4szer kért ki ápolási szünetet Robredo ellen.

Az utolós, de legnagyobb hazai kedvenc játékára telt ház várható, és a szerb mentálisan annyira nem erős, h egy esetleges kifütyülést túl tudjon élni. Az érme másik oldala viszont, h amennyiben Roddick elbukja az első szettet, akkor várhatóan elveszti a fejét, és akkor tiszta csőd lesz a gyerek. Ezt abból is gondolom, amit Milan leirt, Roddick kitőréséről beszélek Djokovic ellen.

Ma hajnalban azonban mindent meg fogunk látni.

Sok sikert mindenkinek!

És h kicsit még inkább reszkirózzak, hisz holnaptól 1 hónapon át csak póker lesz a suli mellett:

BMW bajnokság - golf
végső győztes: Vijah Singh 8-1  (9szeres pénz)

Az indiai mester 45 éves, eddig 5ször indult el St. Louis-ban, ebből 3szor nyert. Hétfőn magabiztosan nyert a Deutsche Bank Championship-en, és még 2 győzelem kell neki ahhoz, h felmarkolhassa az $1m-os főnyereményt.  Bár a golf nagyon kiszámithatatlan sportág, mégis az utóbbi időkben mutatott formája miatt jó esélyt mutat neki a következő tornagyőzelemhez. Legnagyobb riválisaként a kolumbiai Villegas mondható 33-1 oddssal (34szeres pénz), ill Andres Romero, aki vitathatatlanul a legtehetségesebb fiatal 80-1 oddssal (81szeres pénz), akik az amerikai bajnokságban a 4. ill 7. helyen végeztek.

Djoko 3 Roddick 1  :noway: Nem sokon múlt Roddick győzelme, de ez van. Remélem Singh nyer!