A BetClic (BetClick) is elindult magyarul!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 Betclicre moneybookesről fizettem be két napja. Számlámon még mindig nem jelent meg a pénz. Ügyfélszolgálatnak hiába irtam 6 levelet. Az elsőre válaszoltak aztán azóta semmi. :bash:

Helló Nicho!
A moneybookers válaszlevelét küld el nekik, mert azzal tudod igazolni a befizetésed! Kérhettél volna egy meghívót, mert akkor +1500-öt kaptál volna melléé.

Ja és az email címükre próbálj írni, ne az oldalról!

Kösz! Megérkezett a pénzem a Betclicre :beerchug:

Idézetet írta: nicho Dátum október 29, 2009, 19:59:40
Kösz! Megérkezett a pénzem a Betclicre :beerchug:

Még senki sem próbálta a 6000Ft-os ingyen fogadást?

Mi a tapasztalat, próbált már valaki tőlük pénz lehívást kezdeményezni?

Idézetet írta: gigazo Dátum október 31, 2009, 21:24:41
Még senki sem próbálta a 6000Ft-os ingyen fogadást?

Mi a tapasztalat, próbált már valaki tőlük pénz lehívást kezdeményezni?

Én próbáltam:
Moneybookeres feltöltést nekem is külön kellett kérnem, hogy elszámolják.
6000 Ft-os feltételekre ezt írták (Vagyis min 3 esélyes fogadásra kell rakni):
IdézetA promóció feltételének teljesüléséhez kérjük három, vagy annál több végkimenetelű fogadást tegyen. (1, X, 2,). Nincs meghatározott minimum és maximum odds, és bátran fogadhat olyan esemény eredményére is, ahol nagyobb szorzót kínálunk(például egy esélytelenebb végkimenetel a mérkőzésen), hiszen a promóció lényege az, hogy kockázatmentesen fogadhat. A
Ha a fogadása vesztes, Ön készpénzt kap vissza, és nem kell az összeget megforgatnia.

Szimpatikus volt, hogy az első fogadásomnál ki is írták az ablak tetején, hogy x Ft visszajár vesztes fogadás esetén.

A visszatérített 6000-ből 5500 Ft-ot próbálok lehívni. Jelenleg személyit kértek. Lehet a hétvége miatt állt le a kiutalás.

Idézetet írta: His Dátum október 31, 2009, 21:43:09
Idézetet írta: gigazo Dátum október 31, 2009, 21:24:41
Még senki sem próbálta a 6000Ft-os ingyen fogadást?

Mi a tapasztalat, próbált már valaki tőlük pénz lehívást kezdeményezni?

Én próbáltam:
Moneybookeres feltöltést nekem is külön kellett kérnem, hogy elszámolják.
6000 Ft-os feltételekre ezt írták (Vagyis min 3 esélyes fogadásra kell rakni):
IdézetA promóció feltételének teljesüléséhez kérjük három, vagy annál több végkimenetelű fogadást tegyen. (1, X, 2,). Nincs meghatározott minimum és maximum odds, és bátran fogadhat olyan esemény eredményére is, ahol nagyobb szorzót kínálunk(például egy esélytelenebb végkimenetel a mérkőzésen), hiszen a promóció lényege az, hogy kockázatmentesen fogadhat. A
Ha a fogadása vesztes, Ön készpénzt kap vissza, és nem kell az összeget megforgatnia.

Szimpatikus volt, hogy az első fogadásomnál ki is írták az ablak tetején, hogy x Ft visszajár vesztes fogadás esetén.

A visszatérített 6000-ből 5500 Ft-ot próbálok lehívni. Jelenleg személyit kértek. Lehet a hétvége miatt állt le a kiutalás.

Köszönöm a választ és kíváncsian várom a kiutalás sikerességéről szóló beszámolót :)

His sikerült a kiutalás?

Én is nyitottam nálluk számlát, de nem is tudok moneybookersel befizetni.

Az ügyfélszolgálat pedig nem válaszol.....

Lehet, hogy nem is kellene erőltetnem a befizetést ehhez az irodához.....    ???

Idézetet írta: gigazo Dátum november 04, 2009, 15:18:43
His sikerült a kiutalás?

Én is nyitottam nálluk számlát, de nem is tudok moneybookersel befizetni.

Az ügyfélszolgálat pedig nem válaszol.....

Lehet, hogy nem is kellene erőltetnem a befizetést ehhez az irodához.....    ???

Moneybookersel befizetéshez engedélyezni kell a felugró ablakokat.

Az ügyfélszolgálat nekem szokott válaszolni.

Kifizetésem állása:
- Hétfőn elfogadták a feltöltött dokumentumok másolatát
- Kedden visszarakták a BetClices számlámra a lehívott összeget.
- Kedd este újra lehívtam moneybokkersem számlámra a pénzt (közbe nyert összeggel megnöveltem a lehívást, legközelebb már a teljes összeget fogom próbálni úgy nézem)
- Ma még nem érkezett meg az összeg

Utolsó levelük:
IdézetKöszönjük kérését.
Az Ön által 03/11/2009-n kért 6000 Ft összeg kifizetéséről szóló kérelmét rögzítettük, és jóváhagyásra továbbküldtük.
A kérelmet a lehető leggyorsabban feldolgozzuk.

Az átutalás megtörténte után e-mailben értesítjük a tranzakcióról.

Hali!
Én is kipróbáltam a BetClick 6000Ft-os bónuszát.
Sikeresen el is buktam a tippet, de a 6 rúgót egyből megkaptam.
Ebből most 5000-et akarok kifizetni a számlámra.
Eddig kérték a személyim másolatát. Feltöltöttem 1 napig semmi. Írtam nekik,miután egyből elfogadták, viszont most a bankkártyám másolatát kérték.
Az első 6 és az utolsó 4 számjegyet kellett szabadon hagyni, illetve a biztonsági kódot kitakartam. Így gondolom nem élhetnek vissza vele.
Most várok, de egyből írtam nekik, miután feltöltöttem a bankkártya másolatát.
Egy tény igencsak nehézkesen lehet levenni a pénzt, de szerintem ez csak a biztonság miatt van.
Egyenlőre nincs okom panaszra, habár a sebesség... :)

Idézetet írta: kicsiAmigo Dátum november 05, 2009, 16:46:46
Hali!
Én is kipróbáltam a BetClick 6000Ft-os bónuszát.
Sikeresen el is buktam a tippet, de a 6 rúgót egyből megkaptam.
Ebből most 5000-et akarok kifizetni a számlámra.
Eddig kérték a személyim másolatát. Feltöltöttem 1 napig semmi. Írtam nekik,miután egyből elfogadták, viszont most a bankkártyám másolatát kérték.
Az első 6 és az utolsó 4 számjegyet kellett szabadon hagyni, illetve a biztonsági kódot kitakartam. Így gondolom nem élhetnek vissza vele.
Most várok, de egyből írtam nekik, miután feltöltöttem a bankkártya másolatát.
Egy tény igencsak nehézkesen lehet levenni a pénzt, de szerintem ez csak a biztonság miatt van.
Egyenlőre nincs okom panaszra, habár a sebesség... :)

Nos bejött, hogy egyből írok neki!
El is fogadták a bankkártya másolatát.
Most várok a kifizetésre....

Üdv Mindenkinek!

Múlt héten pénteken indítottam egy átutalást a betclic számlámra,de a mai napig nem került rá a pénz.
Akárhányszor írtam nekik,válaszként kérték az átutalási adatokat melyeket rögtön meg is küldtem a részükre.
Ezt 2x eljátszottuk,de ma eldurrant az agyam,én már nem küldözgetek semmit  b....meg a pénzemet és átmegyek egy másik irodához. Csak tanulságként írtam le.
Sok szerencsét Mindenkinek. Üdv

Mar alapbol nem tetszik a szoveguk:
"Ingyenes 6.000Ft-os fogadás: az egyetlen rizikómentes üdvözlő bónusz
az interneten!"

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 05, 2009, 17:40:39
Mar alapbol nem tetszik a szoveguk:
"Ingyenes 6.000Ft-os fogadás: az egyetlen rizikómentes üdvözlő bónusz
az interneten!"

Nah igen, engem is elsősorban a nagy marketinges, már-már tv-shoppal vetélkedő dumájuk taszított vissza. Ráadásul nem egy nagy szám ez a bónusz, továbbá most mindenhol reklámozzák őket, én azt mondom tartsák meg az alamizsnájukat inkább egy megbízható irodánál játszom el a pénzem..

" Moneybookersel befizetéshez engedélyezni kell a felugró ablakokat.

Az ügyfélszolgálat nekem szokott válaszolni.

Kifizetésem állása:
- Hétfőn elfogadták a feltöltött dokumentumok másolatát
- Kedden visszarakták a BetClices számlámra a lehívott összeget.
- Kedd este újra lehívtam moneybokkersem számlámra a pénzt (közbe nyert összeggel megnöveltem a lehívást, legközelebb már a teljes összeget fogom próbálni úgy nézem)
- Ma még nem érkezett meg az összeg "

Nem volt gond a blokkolt ablakkal inkáb az volt a gond, hogy egyenlőre nem lehet moneybookersel befizetni.

És ez biztos infó ugyanis kaptam választ az ügyfélszolgálattól.