Sportfogadás.org Buy-ines verseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Melyik nap legyen a verseny?

Hétfő
5 (25%)
Kedd
1 (5%)
Szerda
5 (25%)
Csütörtök
2 (10%)
Péntek
1 (5%)
Szombat
3 (15%)
Vasárnap
3 (15%)

Összes szavazó: 20

Szavazás lezárva: március 20, 2012, 08:54:04

sajnos ipokernél mindig vannak gondok versenyszervezésnél  :-\

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 05, 2010, 06:13:40
Elvileg bet365, Expekt stb. iPoker hálózatokból meg lehetne oldani, hogy bármelyikről be lehessen lépni. Gyakorlatilag valószinűleg nem fog menni :(

A privát verseny nem fog látszani másik Ipoker teremből, és ha jól tudom el kell előre küldeni nekik a résztvevők nick-jét.

Idézetet írta: csatarid Dátum október 04, 2010, 22:11:44
Király Latzka! ;)  Csak Nickname-t kellett beírni nem? Nekem is volt ilyen gondom anno. :ok:

Kb. 1 éve áttették a dolláros számlámat forintosra, akkor a felhasználónevet meg kellett változtatni; a jelszó viszont ugyanaz maradt. A pókerbe viszont nem engedett be, de csak annyi volt a bibi, hogy a jelszót is le kellett cserélni egy másikra :D


Bocs srácok, kicsit el vagyok tűnve, most néztem csak meg az e-mail fiókomat, és láttam, hogy kérdőív van:)
Válaszolok akkor, ha még nem késő:)

1, PS vagy FT, én személy szerint nem szeretem a kisebb termek skinjét
2, A befizetendő összeg lehetne hetente változó, 2$-5$-10$, így mindenki találna érdekességet.
3, Az időpont mindenképp egy késő délutáni(másoknak ezt estét jelent) időpont lehetne, Szombat 19.00 vagy 20.00, Péntek 19.00-20.00
4, Számomra a játéktípus egyértelmű, NL Holdem
5, gyakoriság... Ha több limit van, akkor lehetne egy héten 3 db, minden limitnek 1 nap. Esetleg a 2$-os és a 10$-os limitet egyszerre, mert a legtöbb 2$-os játékos nem indul a 10$-oson, így ez se hátráltat senkit.




Visszaolvasva, lekéstem, de sebaj:D

Pontversenyre vannak jó képletek, mert azért vegyük figyelembe az indulók létszámát is, a beülőt, a helyezést... Ezekből kiszámolva igazságos lehet a pontozás, mert nem minden versenyen ugyanannyi ember fog indulni, és tudjuk könnyebb 10 emberből 5.nek lenni, mint 20ból:)

Lesz PÓKER mostanában?

és , ha igen, hol?

v. még csak kialakulóban van? :-\

Érdeklődöm, hogy áll a szervezés ?

Idézetet írta: Nadec Dátum október 15, 2010, 12:23:14
Érdeklődöm, hogy áll a szervezés ?

Jelenleg a részletekről tárgyalunk a Bet365-tel.

Idézetet írta: Milan Dátum október 15, 2010, 14:18:28
Jelenleg a részletekről tárgyalunk a Bet365-tel.

Korrekt hogy a szavazáson a PS nyert és mégis a bet365nél lesz a verseny,akkor mi értelme volt a szavazásnak? Sok sikert mindenkinek de bet365ön nem tudok indulni,sajnos...

Idézetet írta: Boci17 Dátum október 15, 2010, 14:37:07
Korrekt hogy a szavazáson a PS nyert és mégis a bet365nél lesz a verseny,akkor mi értelme volt a szavazásnak? Sok sikert mindenkinek de bet365ön nem tudok indulni,sajnos...

A szavazást csak azért indítottam, hogy legyen egy kiindulópont, hogy mely irodák a favorittok. Sehol nem írtam, hogy a nyertesnél lesz megrendezve.

Idézetet írta: Milan Dátum október 15, 2010, 14:18:28
Jelenleg a részletekről tárgyalunk a Bet365-tel.

Hajrá! Várjuk a fejleményeket!  :ok:

nekem mindegy csak legyen máááááááááááááááááá
első leosztás allin  :avid:

Sportfogadas.org Buy-inos verseny infó:

A múlt heti konferencián a Bet365-tel tárgyaltunk a pókerverseny megrendezésével kapcsolatban, s azt az infót kaptuk, hogy semmi akadály egy ilyesmit megszervezni.

A tegnap elküldtem a versennyel kapcsolatos részleteket (buy-in, időpont stb.), s egy következő dolgot igényeltem (persze ez nem tudom mennyire megvalósítható, de hátha sikerül összehozni):

A buy-in legyen 5$, plusz erre még rájön az iroda jutaléka, ami ha jól tudom +0,5$. Ebből az 5$-ból 4$ bemegy az illető turné nyereményalapjába, illetve a megmaradt 1$ egy speciális turné nyereményalapjába kerül. Mi is lenne ez a speciális turné? Többen kértétek, hogy legyen pontrendszer, így arra gondoltam, hogy vezessük a pókerturné eredményeit (helyezés alapján a játékosok pontokat kapnak), majd mondjuk minden 10-dik turné után rendezünk egy speciális turnét amelyen a top10 játékos szerepelhet.

Pl. minden turnéra 10 játékos jelentkezik, az turnénként 10$-t jelent a nyereményalapba. Így a 10 turné után lesz egy 100$-os nyereményalapú versenyünk.

Jövő hétre ígérték, hogy válaszolnak ezzel kapcsolatban, de szerintem nem olyan rossz az ötlet.

Ti mit gondoltok?

Nekem tetszik az ötlet nagyon  :ok:  Csak kéne addig píízt szerezni  :P