Gamebookers Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tudok Hollandiabol is moneybookers szamlat nyitni, holland cimmel euro alapon
es hogy megadhatok e holland bankot a kifizetesnel?

#151 december 01, 2010, 11:02:26, r.smyth
Hali!

Nem tom néztétek e a combo jackpot játékot.
Hát eddig ügyet sem vetettem rá,  de most ránéztem. Hát leesett az álam, a lényege az hogy játsszál combo fogadást és az nyerő legyen és akinek a legnagyobb összegű nyereménye lesz az viszi a jackpotot ami most novemberben16 milla volt HUF ban.
Továbbá még az is beleszámít ha egy combo szelvényeden 1 megy el mert akkor annak a szorzóját leveszik és a maradék így nyertessé válik és akkor az is játszik. Na de amin leesett az álam van egy mókus aki el is vitte a novemberi jackpotot de hogyan feltett 92000$ és nyert 95680$ azaz a mocsadékja feltette a 19 milláját egy 1.04es kombóra mivel szóló nem ér ugye két 1,02 re és minden kockázat nélkül nyert 700 rugót plussz simán elvitte az jackpotot a ki k*cs*gje áááááá.
Ilyen genyával hogy versenyezzél már.
Szerintem ha vétlenül be is előznéd még egy ilyet megjátszana szóval esélytelen innentől kezdve.
Csak azt nem értem, hogy engedte neki hogy, feltehessen ennyi pénzt bármire is amikor nekem egy 1.04es kombóra csak 1 millát enged feltenni.?????

ezekután nyilvánvaló hogy visszaforgatta magának az iroda 1 gb-hez közel álló manussal :noway:

Milyen gyors a kifüzetés? Kértek tőletek személyit? Gond az ha nem arra a számlára kérem ki mint 1 éve füzettem be arra?

Idézetet írta: m3sk Dátum december 10, 2010, 08:46:25
Milyen gyors a kifüzetés? Kértek tőletek személyit? Gond az ha nem arra a számlára kérem ki mint 1 éve füzettem be arra?

Általában csak arra kérheted ki amivel befizettél.

Idézetet írta: m3sk Dátum december 10, 2010, 08:46:25
Milyen gyors a kifüzetés? Kértek tőletek személyit? Gond az ha nem arra a számlára kérem ki mint 1 éve füzettem be arra?

Én MB-re szoktam kikérni, általában pár óra alatt kifizetnek és semmilyen iratot nem kérnek.

Én OTPről utaltam és most a CIB-re kértem ki. Hát én már 8 óra óta várok a levélre...

Nem tom az otp miért csinálja ezt újabban, hogy eddig mindig az 5. nap éjfél körül már megkaptam a hazautalt nyereményt. Az utolsó két alkalommal viszont csak az 5. nap 17:00 óra körül mi a tökömért ???? Valaki tudja esetleg nem értem miért ???
Miért délután 5 kor kel jóváírni minden más utalást  8 kor már meg jön ez meg ilyenkor nem vágom .

helo, most keszitettem egy számlát a gamebookersnél és szeretnék befizetni 7 500 HUF-t. Amennyibôl tom 100%-os BONUS-t kapok, ami azt jelenti, hogy 15 000 HUF-om lesz. Annyit szeretnék tudni, hogy az elso fogadásomnal ha elveszitek 7 500 forintot akkor a bonust vesztetem el?

Idézetet írta: swinter Dátum január 12, 2011, 13:59:55
helo, most keszitettem egy számlát a gamebookersnél és szeretnék befizetni 7 500 HUF-t. Amennyibôl tom 100%-os BONUS-t kapok, ami azt jelenti, hogy 15 000 HUF-om lesz. Annyit szeretnék tudni, hogy az elso fogadásomnal ha elveszitek 7 500 forintot akkor a bonust vesztetem el?
Itt nem kapod meg egyből a bónuszt, csak miután a befizetett pénzt megforgattad.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 12, 2011, 16:55:03
Itt nem kapod meg egyből a bónuszt, csak miután a befizetett pénzt megforgattad.

értem, kösz


Igen, nem tudunk róla, hogy megszűnt.


Idézetet írta: rosco Dátum február 01, 2011, 17:14:07
Köszi vm! :ok:

Sziasztok!

Szerintem megszűnt, mert én innen navigáltam el magam, és be is fizettem a 10.000 ft-ot, de csak 8500 ft bónuszt kaptam.

Mindegy.

A lényeg: Hol látom pontosan, hogy hol tartok a forgatásban? Mert fogadtam egy 5össel 2.0 szorzón, de nem látom az aktív bónuszoknál, hogy elindult volna valami ...

Előre is köszi a segítséget!