BetVictor (Victor Chandler)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 15, 2012, 12:22:09, vmlinuz
Fogadott már valaki itt?
Jó iroda ez?

Itt érhető el: http://www.betvictor.com/

en szoktam neha, nekem meg semmi gondom nem volt veluk, egyszer a keresemre ervenytelenitettek is az egyik fogadasomat, ahol felreolvastam a kerdest es utolag ertelmezve mar nem is volt olyan jo az odds :)
persze meg az esemeny kezdete elott tortent.

És mit kell tenni hogy megkapd a bónuszt?


Köszi. Mikor beregisztráltam elsiklottam felette, aztán ritkán vagyok csak fenn az oldalon.

Az iroda nem rossz, de már fél napja várom hogy kiértékeljék a győztes szelvényem, és sajna  a múltkor is elég sokat várattak, míg értékeltek. Amúgy egész jó, miután kiértékelték, azután 2 napra rá már kaptam is a pénzt netellerre, MB-re remélem ma már le tudoom kérni.
A szorzóik egész jók, csak lassan értékelnek, lehet, hogy amiatt mert osztrák kézimeccs, de akkor is

Semmi új hír a VC-ről srácok? Én még nem voltam náluk, korrektek?

Ha sportfogadásra használod akkor jó iroda , biztos kifizetések vannak! Ha nem sportfogadásra használod akkor 2-3 hét után lelimitálja a tétjeidet esetleg az számládat is lezárja véglegesen ( de pénzeket mindig kifizeti még számla zárásnál is!!)

#8 augusztus 10, 2011, 15:24:23, tomilla
 :beerchug: esetleg tudna valaki pontosabb infóval szolgálni, hogy egy MoneyBookers-es számlára visszautalás meddig tart ? (eddig csak MB-ről fizettem be nekik) Most utaltam először vissza tőlük és kb 15óra alatt még semmi változás. A fogadások, nyeremény jóváírások eddig mind korrektül mentek..
THX

végül megjött a lé, még bőven 24h-n belül. korrekt iroda :)

Hát lehet, hogy veletek korrektek, de velem kicsesztek. Hétfőn számlát nyitottam, befizettem, és megtettem egy fogadást. Ma lépnék be, de nem sikerült. Új jelszót is kértem, de azzal sem ment. Chat, na itt jött a hidegzuhany: bezárták a számlámat! Értesítésre ma még nem volt idejük, de azt ígérték, hogy tájékoztatnak a miértről is, meg hogy visszakapom a pénzem.
Ekkora egy köcsög irodát!  :noway:

Ha nyersz azonnal tiltanak kis összegnél is...

Na de egyből számla bezárás (és nem csak korlátozás)? Értesítés nélkül? Már az első fogadás után??? Undorító!  :hanyas:

A Ladbrokers irodáját meg kirabolták  Londonban :D
mutatták a tvben...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 19, 2011, 16:21:54
A Ladbrokers irodáját meg kirabolták  Londonban :D
mutatták a tvben...
Ennek tiszta szívből örülök ;D ;D ;D
Múlt héten ott rakták ki a szűrömet 2 évnyi tagság után.
Előző hónapban kb4 db fogadásom volt ott náhány 10 euró értékben
Az utolsó egy 30 eurós téttel 1.6 oddson nyertem
Ez annyira szíven ütötte őket hogy levitték a korlátomat 0 euróra