Gamebookers - 6.000 forint bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



A Gamebookers fogadóiroda most egy nagyszerü ajánlattal jelentkezik a magyar ügyfeleknek.

Ha számlát nyitsz a Gamebookerson az általunk közölt linken keresztül akkor 100%-os bónuszban részesülhetsz első befizetésedkor, amely akár 6.000 forint is lehet.

Mit kell tenned?

1. Nyiss egy számlát a Gamebookerson (A bónusz akkor érvényes ha tőlünk jutsz el a fogadóiroda oldalára). Ide klikkelvén nyithatsz egy számlát.

2. Fizess be a számládra, és 100%-os bónuszban részesülsz.

3. Fogadj!

A befizetési összeget (a maximum bónuszösszegig) + a bónusz összegét hatszoros értékben kell megforgatni sportfogadáson, 2.00 vagy nagyobb nyereményszorzókkal rendelkező eseményeken, hogy az összeget nyereményként tud igényelni.

A bónusz az első befizetéstől számított 90 napon belül érvényes.

Moneybookersos és WebMoneyos számlafeltöltés esetén nem érvényes a bónusz.


Sok sikert kivánunk mindenkinek.  :topbet_125:

Befizetés után rögtön jóváírják a bónuszt?

Ez volt eddig a legsz*rabb bónuszom. 2.00 szorzó felett 6szor megforgatni...  :D

Idézetet írta: zastava Dátum november 03, 2011, 20:52:09
Befizetés után rögtön jóváírják a bónuszt?

Nem, csak miután teljesítetted a forgatási feltételeket.

Idézetet írta: benson Dátum november 03, 2011, 22:04:45
Nem, csak miután teljesítetted a forgatási feltételeket.

Még jó hogy megkérdeztem, hát akkor ez így elég tré
kösz a gyors választ ;)

Csak jelzem, hogy az itteni banner (10000 Ft bónusz) linkje működik ugyan, de onnan nem lehet számlát nyitni, szóval szerintem frissíteni kellene, tekintve, hogy a bónusz összege is változott időközben.

Idézetet írta: benson Dátum november 09, 2011, 14:16:51
Csak jelzem, hogy az itteni banner (10000 Ft bónusz) linkje működik ugyan, de onnan nem lehet számlát nyitni, szóval szerintem frissíteni kellene, tekintve, hogy a bónusz összege is változott időközben.

Köszi. Feladatlistán van.  ;)

Valaki meg tudná mondani hogy a mostani 20E-s ajánlatuk is úgy szól hogy befizetsz fogadsz és 6 fogadás után kapod a bónuszt vagy a mostani azonnal jóváíródik?
Köszi

 "The deposit equivalent to the bonus amount must be wagered six times at odds of 2.00 on Gamebookers. "

Ez ugyan ez a bónusz, mint amit feljebb írtatok? Ez nem azt jelenti, hogy a befizetés értékét kell csak megforgatni, a bónusz értékéig? (sorry, gyenge az angolom)

Idézetet írta: rain91x Dátum január 18, 2012, 20:20:17
"The deposit equivalent to the bonus amount must be wagered six times at odds of 2.00 on Gamebookers. "

Ez ugyan ez a bónusz, mint amit feljebb írtatok? Ez nem azt jelenti, hogy a befizetés értékét kell csak megforgatni, a bónusz értékéig? (sorry, gyenge az angolom)

Utána jártam, 3x kell megforgatni az egész összeget (vagyis 6-szor a bónusz-t). Teljesíthető :)

Erről a linkről regisztráltam a Gamebookershez, fizettem is be bankkártyával, de lenulláztam az egyenlegem. Ahhoz hogy megkapjam a bónuszt még fogadnom kell. Ha a mostani befizetésem MB-ről történik akkor lőttek a bónusznak? Vagy csak az első befizetés nem lehet MB-ről, és mivel már aktiváltam a bónuszt, nem számít?

Idézetet írta: norbi33 Dátum április 03, 2012, 13:14:25
Erről a linkről regisztráltam a Gamebookershez, fizettem is be bankkártyával, de lenulláztam az egyenlegem. Ahhoz hogy megkapjam a bónuszt még fogadnom kell. Ha a mostani befizetésem MB-ről történik akkor lőttek a bónusznak? Vagy csak az első befizetés nem lehet MB-ről, és mivel már aktiváltam a bónuszt, nem számít?

Szerintem erről pontos infót az ügyfélszolgálat tud adni.

Idézetet írta: norbi33 Dátum április 03, 2012, 13:14:25
Vagy csak az első befizetés nem lehet MB-ről, és mivel már aktiváltam a bónuszt, nem számít?

Több, mint valószínű, hogy ez az eset áll fenn.

The bonus is a release restricted bonus.The bonus amount will be credited once the clearing requirements are met.

The bonus can be released by wagering each HUF 3 times at BETTING. The sum of the bonus amount and deposit amount must be wagered.

Ezt a két sort valaki magyarázza el nekem pls :)

Idézetet írta: RendbenMan Dátum június 19, 2012, 23:10:43
The bonus is a release restricted bonus.The bonus amount will be credited once the clearing requirements are met.

The bonus can be released by wagering each HUF 3 times at BETTING. The sum of the bonus amount and deposit amount must be wagered.

Ezt a két sort valaki magyarázza el nekem pls :)

pl. 40 euró a bónusz, te 240 euró értékben kell fogadjál (min 2-es oddson) ahhoz, hogy a bónusz értékét megkapd.