Skrill - 20%-os Pénzvisszafizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 27, 2015, 19:39:18, SPF Admin
Skrill - 20%-os Pénzvisszafizetés

Ez az ajánlat lejárt!

A Sportfogadas.org a Skrill-t ajánlja az azonnali, biztonságos és kényelmes pénzbefizetéshez és pénzfelvételhez.

A Skrill és a Sportfogadas.org mostantól egyesült erővel igyekszik fantasztikus ajánlatot nyújtani számotokra!

Első Skrill (Moneybookers) befizetésed után 20% PÉNZVISSZATÉRÍTÉST KAPSZ €10 értékig ha most INGYENES Skrill (Moneybookers) számlát nyitsz a Sportfogadas.org által.

Ezt megteheted IDE kattintván!

Mit kell tenned?

1. Nyiss egy számlát ITT

2. Válaszd a Skrill (Moneybookers) befizetést valamelyik online kaszinóban, fogadóirodában vagy pókerteremben!

3. 1 munkanapon belül megkapod a 20% pénzvisszatérítést Skrill (Moneybookers) számládra.


Feltételek:

A pénzvisszatérítésre csak a jelen promóció keretében regisztrált új számlák jogosultak.

A pénzvisszatérítésre egy Skrill (Moneybookers) fizetési módot biztosító kereskedőnél történő első sikeres fizetés dátumától számított 1 munkanap belül kerül sor. A pénz a regisztrált számlára kerül kifizetésre.

A Skrill (Moneybookers) fenntartja magának a jogot ahhoz, hogy a jelen promócióból bármely új számlát kizárjon, ha felmerül a promócióval való visszaélés gyanúja.

A Skrill (Moneybookers) számla megnyitására a Skrill (Moneybookers) Általános Szerződési Feltételei vonatkoznak.


Ha bármilyen kérdésetek van, azt itt feltehetitek! Sok sikert!  :beerchug:

Kérdésem nincs, igazából csak szerettem volna megköszönni ezt a visszatérítési lehetőséget nektek, hogy lebeszéltétek a skrill-lel. :ok:

Köszi a kezdeményezést, nagyszerű már jová is írták nálam is.  ;)  :ok:

Tegnap reggel utaltam skrillen keresztül és egyelőre semmilyen jóváírást nem kaptam:S lehet, hogy csak késnek?

Egy rokonom is ezzel a promócióval regisztrált egy hete kábé (innen). Ő sem kapta meg a visszatérítést.  ???
Mondjuk nála csak aprópénzről van szó...

Sziasztok !

Még működik ez az akció?

Köszönöm.


Ezt a bónuszt fel lehet használni a skrill-es mastercard kártya igénylésére?

Idézetet írta: Mat86 Dátum március 05, 2013, 11:17:51
Ezt a bónuszt fel lehet használni a skrill-es mastercard kártya igénylésére?

Ha megkapod a pénzt, bármire felhasználhatod.

Az én kérdésem az, hogy működik-e még ez a promó, ajánlhatom-e ismerősnek?!




Idézetet írta: Knapp Dátum március 06, 2013, 17:24:57
Ha megkapod a pénzt, bármire felhasználhatod.

Az én kérdésem az, hogy működik-e még ez a promó, ajánlhatom-e ismerősnek?!

Működik a promó.  ;)

Valóban működik a promó, de senki ne essen kétségbe, ha másnap nem kapja meg a 20% max.10 EUR-t, a jóváírás 4-5 munkanap alatt történik.

"We would like to kindly inform you that as perm the terms and conditions of the promotion, the cashback should be credited to your Skrill account registered for this Promotion within 5 (five) Business days of the date of the Eligible Transaction."

Idézetet írta: La Guerta Dátum március 19, 2013, 18:04:45
Valóban működik a promó, de senki ne essen kétségbe, ha másnap nem kapja meg a 20% max.10 EUR-t, a jóváírás 4-5 munkanap alatt történik.

"We would like to kindly inform you that as perm the terms and conditions of the promotion, the cashback should be credited to your Skrill account registered for this Promotion within 5 (five) Business days of the date of the Eligible Transaction."

Valójában az történik, hogy minden egyes bónuszra jogosult személyt egyenként leellenőriznek...ezért ez eltarthat pár napig, de a bónusz él, és ha minden rendben akkor meg is kapják a rá jogosultak.

Megerősítem a 4-5 munkanapos átfutást!

Talán érdemes a témanyitó hozzászólásban is átírni, hogy ne legyen az első napokban rémüldözés.  :)

Ha RON (roman uj lej) alapu skrill-t csinaltam akkor is megkapom a bonuszt?