Foci EB Naplók - Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 08, 2012, 11:39:17, Milan
Foci EB Naplók - Infó

Szponzor: Sportingbet

Vezesd saját, reális Foci EB-s fogadásaidat naplódban, s értékes pénznyereményben részesülhetsz.


Nyeremények:

5.000 HUF Sportingbet számlafeltöltés/Forduló

Összdíjazás: 30.000 HUF

A nyeremény átvételéhez Sportingbetes számlával kell rendelkezned. Ha még nincs Sportingbetes számlád, akkor IDE kattintván nyithatsz egyet.


Mit kell tenned?

1. Nyiss egy naplót a következő névvel: "Név Foci EB-s Naplója". (pl. Szigo Foci EB-s Naplója)

2. Fogadj a Foci EB-re (bármire fogadhatsz ami a Foci EB-vel kapcsolatos, kivétel élő fogadások) az alábbi irodák egyikénél:

   Bet365 - ha még nincs számlád nyiss egyet ITT!
   Betclic - ha még nincs számlád nyiss egyet ITT!
   Bwin - ha még nincs számlád nyiss egyet ITT!
   Expekt - ha még nincs számlád nyiss egyet ITT!
   Fortunawin - ha még nincs számlád nyiss egyet ITT!
   Sportingbet - ha még nincs számlád nyiss egyet ITT!
   Unibet - ha még nincs számlád nyiss egyet ITT!

3. Mutasd be a saját naplódban fogadásod az esemény kezdete előtt, s bizonyítsd egy képpel, hogy valóban megtetted (csatold a képet az illető hozzászólásodhoz).

4. Vezesd a naplód!

Értékeld ki a naplódban közölt fogadásaid, s készíts saját statisztikát az alábbi pontozási rendszer alapján:
- nyertes fogadás: (odds X 10) - 10 ]
- vesztes fogadás: - 10


Figyelem! A naplódban a hozzászólások módosítása TILOS! Minden esetben az "idézet" opciót kell használnod!

Fordulók:

1. Forduló - 1. Csoportkör
2. Forduló - 2. Csoportkör
3. Forduló - 3. Csoportkör
4. Forduló - Negyeddöntők
5. Forduló - Elődöntők
6. Forduló - Döntő



Általános részvételi feltételek:

1. Foci EB-s naplót bárki indíthat ha regisztrálva van a Sportfogadas.org Fórumon (ha nem vagy még tag, akkor regisztrálj ITT)
2. Csak a fent közölt irodáknál megtett fogadások érvényesek a játékban
3. A nyeremény átvételéhez szükséged van egy Sportingbetes számlára
4. A naplódban a hozzászólások módosítása tilos, aki ezt nem veszi figyelembe, annak módosításonként -30 pont jár.
5. Napi engedélyezett fogadás: 5
6. Egyszeri, illetve gyűjtő fogadások is érvényesek
7. Egyenlő pontszám esetén a következő kritériumokat használjuk:
- legnagyobb nyereményszorzóval rendelkező nyertes fogadás
- legtöbb eseményt tartalmazó nyertes szelvény
- sorsolás
8. A naplók vezetését rátok bízzuk
9. A nyeremények külön fordulóra vonatkoznak, így ha valaki olyan fogadást közöl, mely több forduló eseményét tartalmazza, akkor a szelvénye a fogadások közölt események alapján értendő utolsó fordulóra vonatkozik
10. Azon személyek akik bármilyen módon próbálnak csalni ki lesznek zárva a játékból, illetve a Fórumon is kapnak 1 egy hónapos kitiltást
11. Egy fórumtag csak egy naplót vezethet (követjük az IP-ket, s a csalók a 10-es pontnál leírtak alapján lesznek kezelve)
12. Kizárólag csak Foci EB-s mérkőzések/események szerepelhetnek a szelvényen.
13. Vitás ügyekben, egyedül csak a Sportfogadas.org tulajdonosainak, mint szervezőknek, van joguk dönteni!

Ha bármilyen kérdésetek van azt feltehetitek ebben a témában!



Nagyon sok sikert, s tiszta, fair-play játékot kívánunk!

Megkérlek, hogy nézzétek át a fenti szabályzatot, s ha találtok hibát akkor szóljatok, hogy még ma véglegesítsük ezt a szabályzatot is!

Köszönöm előre is!

Szia Milán !

Az lenne a kérdésem, hogy amit felrakok képet, amin ott van a tippem,  az mindegy hogy 300Ft ért vagy 20.000Ft ért fogadtam meg?


Jav: Figyelmetlen voltam, már megtaláltam. Elnézést ! :) :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum június 05, 2012, 14:30:47
11. Egy fórumtag csak egy naplót vezethet (követjük az IP-ket, s a csalók a 9-es pontnál leírtak alapján lesznek kezelve)


Idézetet írta: Milan Dátum június 05, 2012, 14:30:47
9. A nyeremények külön fordulóra vonatkoznak, így ha valaki olyan fogadást közöl, mely több forduló eseményét tartalmazza, akkor a szelvénye a fogadások közölt események alapján értendő utolsó fordulóra vonatkozik

Most ezt én nem értem, vagy én nem értem? :o
Még mielőtt valaki félreértene, nem kijátszani akarom a szabályokat, nem csalni akarok ;D

Az egész EB-re vonatkozó fogadások (pl. végső győztes, gólkirály) a 6. fordulóba számítanak?

Kizárólag EB meccseket tartalmazhat a szelvény?

Idézetet írta: davixxx Dátum június 05, 2012, 14:55:06
Szia Milán !

Az lenne a kérdésem, hogy amit felrakok képet, amin ott van a tippem,  az mindegy hogy 300Ft ért vagy 20.000Ft ért fogadtam meg?


Jav: Figyelmetlen voltam, már megtaláltam. Elnézést ! :) :beerchug:

A tét nem számít.

Idézetet írta: jaaas Dátum június 05, 2012, 15:12:28

Most ezt én nem értem, vagy én nem értem? :o
Még mielőtt valaki félreértene, nem kijátszani akarom a szabályokat, nem csalni akarok ;D

Ez történik mikor időközben még hozzáadsz egy pontot a szabályzathoz, s nem írod át... :D

Idézetet írta: benson Dátum június 05, 2012, 15:24:58
Az egész EB-re vonatkozó fogadások (pl. végső győztes, gólkirály) a 6. fordulóba számítanak?

Igen.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 05, 2012, 16:12:25
Kizárólag EB meccseket tartalmazhat a szelvény?

Igen, csak EB meccseket!

Szia Milán,
bár lejárt a tegnapi határidő, ami a módosítási javaslatokat illeti, de azért hátha...lehetséges-e, hogy az elfogadott irodák közé felkerüljön az SzZRT? Több online irodánál is van aktív számlám, de pl az első EB fogadásom konkrétan tippmixen tettem meg, és ami azt illeti, a gyors készpénzmozgásnak köszönhetően az EB alatt valószínűleg magasabb összeget is fogok náluk megforgatni, mint az online irodáknál.

Idézetet írta: Milan Dátum június 05, 2012, 17:37:21
Igen.

És az ilyen fogadásokat csak az EB előtt lehet megtenni, vagy akár közben is?


Idézetet írta: HattoriHanzo Dátum június 06, 2012, 07:55:18
Szia Milán,
bár lejárt a tegnapi határidő, ami a módosítási javaslatokat illeti, de azért hátha...lehetséges-e, hogy az elfogadott irodák közé felkerüljön az SzZRT? Több online irodánál is van aktív számlám, de pl az első EB fogadásom konkrétan tippmixen tettem meg, és ami azt illeti, a gyors készpénzmozgásnak köszönhetően az EB alatt valószínűleg magasabb összeget is fogok náluk megforgatni, mint az online irodáknál.

Nagyon sajnálom, de ez nem lehetséges. Nem azért mert valami bajunk lenne velük  :knuppel2: , de jelenleg ez az EB-s keretünk.

Idézetet írta: benson Dátum június 06, 2012, 08:12:41
És az ilyen fogadásokat csak az EB előtt lehet megtenni, vagy akár közben is?

Akár közben is.

Maga az illető pont azért van a szabályzatban (igaz egy picit furcsán megfogalmazva), hogy egy forduló után nyertest tudjunk hirdetni, s ne várjunk mindig arra, hogy mi lesz a többi meccsen/eseményen.

Természetesen lehet kombinálni is, s azt fogadni amit akartok, de akkor az az eseményt vesszük alapul amely a legkésőbb végződik, s ahhoz rendeljük hozzá a fordulót.

Idézetet írta: Milan Dátum június 06, 2012, 08:57:23
Nagyon sajnálom, de ez nem lehetséges. Nem azért mert valami bajunk lenne velük  :knuppel2: , de jelenleg ez az EB-s keretünk.
Oks, nincs para, megy akkor a saját naplóba az EB-s fogadástörténet. :)