Az Almeno sikersztori.....

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A lényeg..... aki követ annak megmutatom hogy lehet 10 nap alatt megnyolcszorozni a pénzt.... persze ezek single tétek lesznek....  10.18-án kezdjük

Persze kötésben is játszom, azt külön kezelem.

Tehát, kövessetek!

(tothszabi itt vagy a forumon?)

hm...erre kivancsi vagyok  :-\
sok sikert  :coolsmiley:

Játékalap                 ODDS   TÉT                 Jött?   Reál                     esemény                                  tipp
4 500,00 Ft   1,8   1 243,51 Ft   1   2 238,31 Ft   BAL Khalsa v Tampines Rovers                     2
                   1,9       1 178,06 Ft   1   2 238,31 Ft   Hac Ramat Gan v Hapoel Kfar-Sava   over
             1,75               1 279,04 Ft   1   2 238,31 Ft   Trencin v Martin                                      1
              2,8      799,40 Ft   1   2 238,31 Ft   National B. v Arges Pit.   2
Összesen                      4 500,00 Ft      8 953,25 Ft      


És persze kössük is meg:

double 100
triple 70
full 170

előirányzott nyeremény: kb. 17 e.

rizikoanalizis solora (4500):

ha minden meccs jön:  1,99%
1 elmegy: 1,49%
2 elmegy: 0,99%
3 elmegy: 0,5%

ez azt jelenti, ha csak 1 találatunk van akkor is max felezödik a tőkénk, 2nél nullszaldo, háromnál +50%, 4 nél 100%.....

a kötések csak bonuszként szerepelnek, a továbbiakban csak a reszlik elköltésére fognak szolgálni, mert ugye csak a hülyék kötik a szerencséjüket a karohoz.... vagy juhász rolandhoz....

üdv este.


Ez valami álcázott találós kérdés?   ???
Mielőtt az válna belőle, a tétek itt az oddsok függvényében vannak meghatározva, és úgy hogy mindegyiknél ugyanannyi legyen a nyereség is. Vagyis Játékalap / odds / ~2   

Itt alul, még minden értéket szorozzunk be 100-zal. ;)

Viszont nem látom, hol itt a sikersztori, ahogyan az tegnap be lett harangozva, ebbe semmi különös nincs, csak a tétek vannak fordított arányban a hozzájuk tartozó oddsokkal hogy kompenzálva legyen a kockázati tényező... de azért kösz hogy megosztottad velünk :yeah:

Idézetet írta: Almeno Dátum november 17, 2006, 11:10:34
rizikoanalizis solora (4500):

ha minden meccs jön:  1,99%
1 elmegy: 1,49%
2 elmegy: 0,99%
3 elmegy: 0,5%

ez azt jelenti, ha csak 1 találatunk van akkor is max felezödik a tőkénk, 2nél nullszaldo, háromnál +50%, 4 nél 100%.....

a kötések csak bonuszként szerepelnek, a továbbiakban csak a reszlik elköltésére fognak szolgálni, mert ugye csak a hülyék kötik a szerencséjüket a karohoz.... vagy juhász rolandhoz....

üdv este.

Így igaz!

De ezzel a modszerrel ovatosan lehet nyerni!

Ebben gondolom egyetértünk!

Azzal, hogy rendszertelenül mindent összekötsz, nagyon nagyot lehet nyerni, de bukni is!

De ha nem érdekel titeket, nem irogatok feleslegesen.... egyedül is jol elvagyok.

Annak semmi értelme, hogy néhányan feltesznek olyan szelvényeket amelyen 1-2 meccs hiányzik..... sokkal érdekesebb lenne, ha mellétennék a 28 db vesztes kötést is. Én nem azt akatam leírni, hogy cirka xxx e pluszban vagyok közel 9honap alatt, hanem azt, hogy miért....

Elnézést.....

Idézetet írta: Almeno Dátum november 17, 2006, 19:18:53



Annak semmi értelme, hogy néhányan feltesznek olyan szelvényeket amelyen 1-2 meccs hiányzik..... sokkal érdekesebb lenne, ha mellétennék a 28 db vesztes kötést is. Én nem azt akatam leírni, hogy cirka xxx e pluszban vagyok közel 9honap alatt, hanem azt, hogy miért....

Elnézést.....
Ha jobban körülnézel, több ám a rossz szelvény itt a naplókban mint a jó, szóval nem szégyenlik a többiek közzétenni a tévedéseket se. ;)
Idézetet írta: Almeno Dátum november 17, 2006, 19:18:53
De ha nem érdekel titeket, nem irogatok feleslegesen.... egyedül is jol elvagyok.
El ne menj, mert majd azt mondják én zavartalak el :D
Tessék csak folytatni, különben  :knuppel2:

Tehát most 4831 Ft.

Semmi gond!

Cash Flowban soha nem megyünk minuszba!

Gazdálkodjunk ebből.

ha komoly a gond jön Betfair lay.

Ma este:

Játékalap   ODDS   TÉT   Jött?   Reál   esemény   tipp
4 500,00 Ft   1,9   1 281,42 Ft   1   2 434,69 Ft   FC Zwolle v Agovv   1
   1,6   1 521,68 Ft   1   2 434,69 Ft   Helmond Sport v Go Ahead   over
   3   811,56 Ft   1   2 434,69 Ft   Telstar v Volendam   HT1
   2,75   885,34 Ft   1   2 434,69 Ft   Maastricht v Emmen   HT1
Összesen      4 500,00 Ft      9 738,75 Ft      

tripla 60 ft
teljes 90 ft

Tehát:

triplánként 60forint, a 4-es kötés 90forint.
rizikoanalizis solora:

ha minden meccs jön:  1,99%
1 elmegy: 1,49%
2 elmegy: 0,99%
3 elmegy: 0,5%

ez azt jelenti, ha csak 1 találatunk van akkor is max felezödik a tőkénk, 2nél nullszaldo+8%, háromnál +62%, 4 nél +116%..... na meg a kötések

nonprofit2, én nem akarlak iegesíteni.... ne olvassssss:)





hali Almeno!

A 6 selectionosat nem tisztan ertem, hogy jon ki hogy melyikre mennyi a feltetendo osszeg?
Gondolom mindeg paros szamu szelvenyt kell jatszani.(2,4,6,...) az elosztas vegett, vagy tevedek?
Azert erdeklodom mert van benne fantazia es nem kivitelezhetetlen, foleg ha nem csak nagy (ertekes) oddszokkal lehet jatszani a tippeket. ::)  lehetnek 1,80 nal kisebb oddszu tippek is
Jo lenne ha felbontanal egyet vazolva ami  6 merkozeses.Vizualisabban jobban ertelmezheto.


Udv:Suvi

Éjszaka otthonrol küldök neked egy excel táblarendszert, amely ugyan több szisztémát tartalmaz, de mindegyiket azért készítettem, hogy nyerjek. Annak alapján elmagyarázom. Nem bonyolult!

Addig is a ma esti adag! Sajnos nem a legjobban indult, de beindul! Az értékelő táblám alapján napi 2,19 kell mátol..... Emilcímed küldd el üzenetben!

Az egyenleg most: 11402FT

Tehát: