365 Liga

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a szelvények beküldéséhez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Következő események

Futball

Antigua & Barbuda Premier Division
20:00Tryum v SAP FC
22:00Empire FC v Old Road FC
Argentina Torneo C
21:00Fundacion Amigos v Deportivo Guaymallen
21:30Argentino Pergamino v Club Jorge Newbury
Austria Bundesliga
16:30SV Ried v FC Salzburg
Azerbaijan Premier League
14:30FK Qabala v FK Qarabag
Bahrain Division 2
16:00Qalali v Al Ittifaq Maqaba
16:00Al Tadamun Buri v Budaiya
Bahrain Premier League
21:59Al Ahli v Al-Muharraq
Belgium Division 2
16:00Union Saint Gilloise v Tubize
Belgium Eerste Klasse
14:30Standard Liege v Gent
18:00KV Oostende v Anderlecht
20:00Genk v Charleroi
Belize Premier League
23:00BDF FC v Freedom Fighters FC
Bolivia Clausura
20:00Petrolero Yacuiba v San Jose
22:15Blooming v Jorge Wilstermann
Brazil - U20 League
13:30Bangu RJ U20 v Bonsucesso FC U20
Bulgaria A PFG
14:00Slavia Sofia v Ludogorets Razgrad
CAF Champions League
14:00St George v Cote D'or FC
15:30UMS de Loum v Leopards de Dolisie
16:00Rivers United v Real Bamako
16:00Enugu Rangers v JS Saoura
16:30Sewe Sp San Pedro v GPA
18:00Stade Malien de Bamako v BYC
CAF Confederations Cup
14:30Rayon Sports FC v Al Salam Wau FC
14:30Supersport United v Elgeco Plus
16:00Wikki Tourists v RSLAF FC
18:00El Masry v Ifeanyi Ubah United
18:00JS Kabylie v MC Breweries
20:00Ittihad Tanger v AS Douanes
Campeonato Baiano
20:00Vitoria da Conquista v Atlantico EC
20:00EC Bahia v Juazeirense
21:00Bahia de Feira v EC Vitoria
Campeonato Brasiliense
20:00Brasiliense v Real FC
Campeonato Carioca
21:00Boavista RJ v Botafogo
21:00Flamengo v Madureira
Campeonato Catarinense
14:00Avai v Brusque
21:00CA Metropolitano v EC Internacional SC
21:00Chapecoense v Figueirense
23:30Criciuma v Almirante Barroso
Campeonato Cearense
21:00Guarani de Juazeiro v Ceara
22:30Fortaleza EC v Uniclinic AC
Campeonato Gaucho
21:00Passo Fundo RS v Internacional
22:00Caxias RS v Sao Paulo RS
22:00Veranopolis v Cruzeiro RS
23:30Gremio RS v Sao Jose PA
23:30Novo Hamburgo v Juventude RS
Campeonato Goiano
20:00Itumbiara v Anapolis FC
20:00CRAC v Rio Verde GO
21:00Villa Nova v Atletico Goianiense
Campeonato Maranhense
20:00Moto Club de Sao Luís v Cordino EC
Campeonato Matogrossense
21:00CE Dom Bosco v Araguaia
23:00Operario MT v Cacerense
Campeonato Minerio
14:00America TO MG v Caldense MG
20:00Uberlandia v Tombense MG
21:00Atletico MG v America MG
Campeonato Paranaense
21:00PSTC v Parana
21:00Atletico Paranaense v Coritiba
Campeonato Paulista
14:00Santo Andre SP v Sao Bernardo SP
21:00Linense v Palmeiras
Campeonato Paulista A2
14:00CA Penapolense v CA Votuporanguense
20:00Portuguesa Desportos v Mogi Mirim
20:00Oeste v Batatais
22:30Velo Clube SP v Rio Preto
Campeonato Paulista A3
14:00Taboao Da Serra v Portuguesa Santista
14:00Rio Branco SP v Comercial FC
14:00Gremio Catanduvense v Sao Carlos
14:00Flamengo SP v Monte Azul SP
14:00Noroeste v Atibaia
22:30Inter de Limeira v Olimpia SP
Campeonato Pernambucano
19:00Atletico PE v America PE
20:00Serra Talhada v Flamengo de Arcoverde
Campeonato Piauiense
20:00Piaui v Flamengo PI
Campeonato Sergipano
19:15Lagarto v Amadense EC
Chile Clausura
16:00CD Antofagasta v Universidad de Concepcion
22:00San Luis Quillota v Everton de Vina
Chile Primera B
21:00Cobreloa v Deportes Copiapo
21:00San Marcos De Arica v Curico Unido
21:30Magallanes v Puerto Montt
Chile Segunda
22:00Naval v Malleco Unido
23:00Club Deportes Santa Cruz v Deportes Pintana
Colombia Primera A
21:00Rionegro Aguilas v Millonarios
21:15La Equidad v America de Cali
23:30Junior v Alianza Petrolera
Colombia Primera B
17:30Universitario Popayan v Leones
21:15Cucuta Deportivo v Barranquilla FC
CONCACAF U20 Championship
20:00Bermuda U20 v Trinidad & Tobago U20
Costa Rica Primera Division
20:30Limon FC v Belen
20:30Cartagines v Santos de Guápiles
21:00AD Carmelita v Herediano
Costa Rica Segunda
18:00AD Cartagena v Puntarenas
21:00AD Juventud Escazucena v Sporting San Jose
22:00AD Grecia v Barrio Mexico
Croatia 1.HNL
15:00NK Osijek v HNK Rijeka
17:00RNK Split v Hajduk Split
Cyprus Division 1
15:00Apollon Limassol v Karmiotissa
15:00AEK Larnaca v Omonia Nicosia
17:00Anorthosis Famagusta v Ethnikos Achna
Czech First League
14:00Hradec Kralove v Dukla Praha
14:00MFK Karvina v Mlada Boleslav
17:30Sparta Prague v Bohemians 1905
Czech U21 League
13:00Ceske Budejovice U21 v Slovan Liberec U21
13:00FC Brno U21 v FK Teplice U21
14:00Mlada Boleslav U21 v MFK Karvina U21
Denmark Superligaen
13:30FC Copenhagen v Brondby
16:00AGF Aarhus v AaB
18:00Midtjylland v Viborg
Egypt Division 1
13:30Misr Lel Makasa v Smouha
16:00Al Ahly Cairo v Al Moqawloon Al Arab
El Salvador Clausura
22:15Alianza FC v CD Sonsonate
22:30CD FAS v CD Dragon
El Salvador Reserves League
17:00Alianza FC Reserves v CD Sonsonate Reserves
19:00CD FAS Reserves v CD Dragon Reserves
England Premier League 2
13:00Leicester U23 v Arsenal U23
13:00Man Utd U23 v Reading U23
14:00Liverpool U23 v Derby U23
Europe Friendlies
13:00Sogndal v Asane
13:00Paide Linnameeskond U21 v Raasiku FC Joker
14:00Alta v Tromsdalen
14:00VfR Garching v SpVgg Landshut
15:00Lech Poznan II v GKS Tychy 71
15:00Kvik Halden FK v Follo
16:00Shamrock Rovers v Cliftonville
18:00Sligo Rovers v Athlone Town
FA Cup
15:00Fulham v Tottenham
17:15Blackburn v Man Utd
Finland Cup
14:00PS Kemi v OPS-JP
Finland U20 League
15:30TPV U20 v JJK U20
France Le Championnat
15:00Bordeaux v Guingamp
17:00Montpellier v St Etienne
17:00Lyon v Dijon
21:00PSG v Toulouse
France U19 Cup
15:00Croix IC U19 v Brest U19
15:00Lyon U19 v Metz U19
15:00Nice U19 v Monaco U19
France Women Cup
13:00Metz Women v Rodez AF Women
14:30La Roche-sur-Yon Women v Juvisy Essonne Women
German Bundesliga U19
13:00Eintracht Frankfurt U19 v Greuther Furth U19
14:00Holstein Kiel U19 v Werder Bremen U19
14:001860 Munich U19 v Augsburg U19
German Bundesliga Women
14:00Wolfsburg Women v SC Sand Women
14:00FFC Turbine Potsdam Women v TSG 1899 Hoffenheim Women
14:00SGS Essen Women v MSV Duisburg Women
14:00USV Jena Women v Bayer Leverkusen Women
Germany 3.Liga
14:00Hansa Rostock v Hallescher FC
Germany Bundesliga I
15:30Borussia M'gladbach v RB Leipzig
17:30Cologne v Schalke
Germany Bundesliga II
13:30Dynamo Dresden v Hannover 96
13:30Arminia Bielefeld v St Pauli
13:30Karlsruhe v Union Berlin
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
15:00Freiburg II v Bahlinger SC
Germany Oberliga Bremen
15:00SV Grohn v Brinkumer SV
Germany Oberliga Hamburg
14:00TSV Buchholz 08 v HSV Barmbek-Uhlenhorst
14:00Wedeler TSV v TuS Osdorf
14:00Altona 93 v SV Halstenbek-Rellingen
14:00VfL Pinneberg v Victoria Hamburg
15:00Wandsbeker TSV Concordia v SV Rugenbergen
15:00FC Türkiye Wilhelmsburg v Klub Kosovo
Germany Oberliga Niederrhein
15:00KFC Uerdingen 05 v VfB Hilden
Germany Oberliga Niedersachsen
14:00Arminia Hannover v TuS Bersenbruck
Germany Oberliga NOFV Nord
13:00TeBe Berlin v Hertha 06 Charlottenburg
Germany Oberliga NOFV Sud
13:00Bischofswerdaer FV v Askania Bernburg
13:00BSG Wismut Gera v Brandenburger SC Süd 05
13:00SV Schott Jena v SV 1899 Merseburg
13:00Vfb Germania Halberstadt v Plauen
13:00FSV Barleben v SG Union Sandersdorf
13:00FC International Leipzig v Carl Zeiss Jena II
Germany Oberliga Westfalen
15:00Westfalia Rhynern v SC Roland Beckum
15:00SV Lippstadt 08 v Hammer SPVG
15:001.FC Kaan-Marienborn v ASC 09 Dortmund
15:00Gutersloh 2000 v TSV Marl-Hüls
15:00SpVgg Erkenschwick v SC Hassel
15:00FC Brunninghausen v SC Paderborn 07 II
15:00TuS Ennepetal v SuS Stadtlohn
15:00SuS Neuenkirchen v TuS Erndtebrück
Germany Regionalliga North
14:00SV Eichede v Lupo-Martini Wolfsburg
14:00VfB Oldenburg v ETSV Weiche Flensburg
14:00Eintracht Norderstedt v BSV Schwarz-Weiss Rehden
14:00Luneburger SK Hansa v VfV Borussia 06 Hildesheim
17:00TSV Havelse v Hannover II
Germany Regionalliga North East
13:00FC Schonberg v FSV 63 Luckenwalde
13:30FC Lok Leipzig v FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30ZFC Meuselwitz v Berliner AK 07
13:30RB Leipzig II v Wacker Nordhausen
Germany Regionalliga South West
14:00Hoffenheim II v Kaiserslautern II
14:00Eintracht Trier v SSV Ulm 1846
Germany Regionalliga West
14:00Wattenscheid 09 v Schalke II
14:30Sportfreunde Siegen v FC Köln II
Ghana Premier League
16:00Ashanti Gold v Great Olympics
16:00Hearts of Oak v Medeama SC
16:00Berekum Chelsea v Asante Kotoko
Gibraltar Premier Division
16:30Glacis United FC v Lions Gibraltar
Greece Football League
14:00Kalloni AEL v Agrotikos Asteras
14:00Panelefsiniakos v Panegialios
14:00Lamia v AE Sparti
14:00Panserraikos v Kissamikos
14:00OFI Crete v Anagennisi Karditsas
14:00Trikala v Kallithea
Greece Super League
14:00Panionios v Iraklis
16:15Panetolikos v Platanias
16:15PAOK Salonika v Veria
18:30AEK Athens v Olympiakos
Guatemala Liga Nacional
19:00Marquense v Antigua GFC
21:30Guastatoya v Deportivo Carcha
23:00Petapa v Malacateco
Holland Derde Divisie
14:00Magreb '90 v RKVV Westlandia
14:30Be Quick 1887 v USV Hercules
14:30OFC Oostzaan v KVV Quick 1920 Oldenzaal
Holland Eredivisie
14:30Sparta Rotterdam v FC Groningen
14:30Vitesse v Ajax
16:45ADO Den Haag v Feyenoord
Holland Jupiler League
14:30Maastricht v FC Eindhoven
Honduras Liga Nacional
20:00CD Real Sociedad v Motagua
22:15CD Platense v CD Vida
23:00CD Olimpia v Juticalpa
Hong Kong Premier League
13:00South China AA v HK Pegasus
Hungary NB II
14:00Szolnoki v Puskas Academy
14:00Mosonmagyarovari v Kozarmisleny SE
14:00Soroksar v Kisvarda FC
14:00Dorogi FC v Csakvar TK
14:00BFC Siofok v Zalaegerszegi TE
14:30Nyiregyhaza Spartacus v Vac FC
Iceland Cup
16:00Kari v Tindastoll
Iceland League Cup
17:15KR Reykjavik v UMF Selfoss
19:15Fylkir v Leiknir Reykjavik
India I-League
14:30Chennai City FC v Shillong Lajong FC
Israel Premier League
18:00Hapoel Ashkelon v Maccabi Petach Tikva
19:15Hapoel Haifa v Hapoel Beer Sheva
Israel Women Cup
18:30Ramat Hasharon Women v Maccabi Hadera Women
19:00Hapoel Petah Tikva Women v Kiryat Gat SC Women
19:40Bnot Netanya Women v ASA Tel Aviv Women
Italy Lega Pro Group A
14:30Livorno v Giana Erminio
14:30Olbia v Piacenza
14:30Viterbese v Lupa Roma
16:30Prato v Renate
16:30Tuttocuoio v Carrarese
16:30Pro Piacenza v Arezzo
16:30Lucchese v Pontedera
20:30Pistoiese v Robur Siena
Italy Lega Pro Group B
14:30Parma v Sambenedettese
14:30Mantova v Padova
14:30Bassano v Modena
14:30Teramo v Sudtirol
14:30Ancona v Santarcangelo
14:30Forli v AC Feralpisalo
14:30Gubbio v Albinoleffe
18:30Reggiana v Lumezzane
18:30Maceratese v Fano
Italy Serie A
15:00Udinese v Sassuolo
15:00Sampdoria v Cagliari
15:00Pescara v Genoa
15:00Chievo v Napoli
18:00Roma v Torino
20:45AC Milan v Fiorentina
Italy Serie B
15:00Pisa v Frosinone
Italy Serie D
14:30ASD Pro Settimo & Eureka v US Inveruno
14:30Savona v Fezzanese
14:30Casale v Borgosesia
14:30Legnano v Cuneo
14:30Pro Sesto v US Folgore Caratese
14:30Rende v US Palmese
14:30ASD Sicula Leonzio v Sarnese
14:30Scandicci v Poggibonsi
14:30ASD Muravera v Nuorese
14:30Lecco v Scanzorosciate
14:30San Donato Tavarnelle v Lentigione
14:30AP Turris v ASD Sersale
14:30Ponte San Pietro-Isola v USD Grumellese
14:30Sporting Recco v Jolly Montemurlo
15:00Monza v US Levico Terme
15:00Bisceglie 1913 v Manfredonia
15:00Nocerina v Nardo
15:00Anzio Calcio 1924 v Potenza
Jamaica Premier League
21:00Reno FC v Arnett Gardens
21:00Jamalco FC v Portmore United
21:30Waterhouse v UWI FC
21:30Maverley Hughenden v Montego Bay Utd
Kuwait Youth League
16:10Al Arabi Kuwait U20 v Khaitan U20
16:10Al Kuwait SC U20 v Al Sahel SC U20
Lebanon Division 2
13:15Shabeeba v Nasr Bar Elias
Luxembourg Division Nationale
16:00Differdange FC 03 v UNA Strassen
Macedonia First League
14:00FK Pobeda v Pelister Bitola
14:00Vardar Skopje v KF Shkupi Skopje
14:00Makedonija Gj. P v Rabotnicki Skopje
Mali Premiere Division
17:00AS Olympique de Missira v Black Star
Malta FA Trophy
14:00Balzan FC v Tarxien Rainbows FC
16:00Floriana v Hamrun Spartans
Mexico Clausura
19:00Unam Pumas v Tijuana
23:00Puebla v Chiapas
Mexico Liga de Ascenso Clausura
19:00Universidad Guadalajara v Atlante
Mexico Segunda Division
18:00Necaxa II v U.A. Zacatecas
Mexico U20 League
16:00Unam Pumas U20 v Tijuana U20
16:00Puebla U20 v Jaguares U20
Morocco GNF 1
16:00Chabab Rif Hoceima v KACM Marrakesh
16:00KAC Kenitra v HUSA Agadir
18:00Difaa El Jadida v OC Safi
Nicaragua Clausura
22:30Chinandega FC v Real Madriz FC
Nigeria Premier League
16:00Nasarawa United v Sunshine Stars FC
16:00Abia Warriors v El Kanemi Warriors
16:00Remo Stars v Lobi Stars FC
16:00Plateau United v Niger Tornadoes
Panama Liga Nacional de Ascenso
22:00Panama Viejo v CD Centenario
Paraguay Division Profesional
22:00Olimpia Asuncion v Independiente FBC
Paraguay Reserve League
22:00Nacional Asuncion Reserves v Rubio Nu Reserves
Peru Primera Division
17:00Sporting Cristal v Deportivo San Martin
19:00FBC Melgar v Unión Comercio
21:30UTC Cajamarca v Universitario de Deportes
Poland Ekstraklasa
15:30Cracovia Krakow v Pogon Szczecin
18:00Legia Warsaw v Ruch Chorzow
Portugal Campeonato Nacional
16:00GD Gafanha v Lusitano FCV
16:00Fabril Barreiro v Loures
16:00Clube Oriental Lisboa v Viana Alentejo
16:00CD Mafra v Carapinheirense
16:00Atletico CP Lisbon v CD Pinhalnovense
16:00Vilafranquense v Alcanenense
16:00AD Sanjoanense v AD Nogueirense
16:00SU Sintrense v Casa Pia
16:00Almancilense v 1 Dezembro
16:00Louletano DC v Sacavenense
17:00Lusitania v SC Ideal
17:00Operario Desportivo Lagoa v SC Farense
17:00AD Camacha v Braganca
Portugal Primeira Liga
17:00Pacos Ferreira v Vitoria Setubal
19:00Belenenses v Guimaraes
21:15Braga v Benfica
Portugal Segunda Liga
16:00Academico Viseu v Desportivo Aves
16:00AD Fafe v Penafiel
16:00Famalicao v Academica
16:00Vizela v Leixoes
16:00Uniao Madeira v Sporting Covilha
16:00Varzim v Braga B
16:00FC Porto B v Santa Clara
16:00Gil Vicente v Sporting B
17:00Benfica B v Freamunde
Romania Liga I
16:30Pandurii Targu Jiu v CS Concordia Chiajna
19:00Astra Giurgiu v Viitorul Constanta
Scotland Development League West
14:15Clyde U20 v Airdrieonians U20
Scotland Lg Challenge Cup
17:10St Mirren v T.N.S.
Scotland Premier League
14:00Kilmarnock v Aberdeen
16:15Dundee v Rangers
Senegal Premier League
18:00ASC Linguere v Mbour Petite Cote
18:00Guediawaye FC v Diambars FC
18:00Guediawaye FC v Teungueth FC
18:00Stade de Mbour v Generation Foot
18:00AS Douanes v Teungueth FC
Serbia Super Liga
14:00Spartak Subotica v Vojvodina
14:00Rad Belgrade v Partizan Belgrade
14:00Metalac Gornji v FK Radnik Surdulica
Slovakia Super Liga
15:20FC Tatran Presov v Slovan Bratislava
17:30FC Vion Zlate Moravce v MFK Ruzomberok
South Africa National Div 1
14:30Thanda Royal Zulu v Amazulu
14:30Santos v Milano United
14:30Magesi FC v Pretoria University
South Africa Premier
14:30Bloem Celtic v Chippa United
Spain Primera Liga
16:15Valencia v Athletic Bilbao
18:30Celta Vigo v Osasuna
20:45Barcelona v Leganes
Spain Segunda
16:00Cadiz v Reus Deportiu
18:00Rayo Vallecano v Mirandes
18:00Oviedo v Getafe
20:00Alcorcon v Real Zaragoza
Spain Segunda B Group 1
16:00Valladolid B v Racing Santander
16:30Tudelano v Guijuelo
17:00Racing Ferrol v Pontevedra
17:00Cultural Leonesa v Arandina
17:00Ponferradina v Caudal
17:00Burgos v Celta de Vigo B
Spain Segunda B Group 2
17:00Toledo v Mensajero
18:00Barakaldo v Arenas Club de Getxo
Spain Segunda B Group 3
17:00Hercules v Badalona
17:00Alcoyano v Valencia Mestalla
17:00Espanyol B v Prat
Spain Segunda B Group 4
17:00Rec de Huelva v Linense
17:00La Hoya Lorca CF v FC Cartagena
17:00La Roda v Jaen
17:00CD El Ejido v Atletico Sanluqueno
17:00Linares Deportivo v Jumilla
Spain Tercera Group 1
16:30Cerceda v Racing Club Villalbes
17:00Compostela v SD Dubra
17:00Bergantinos v CD As Pontes
17:00CD Choco v Negreira
Spain Tercera Group 10
17:00CD Gerena v Real Betis B
17:00Los Barrios v Arcos
19:00CD Utrera v Cabecense
Spain Tercera Group 11
16:30CD Son Cladera v Platges de Calvia
Spain Tercera Group 12
13:00CD Marino v Lanzarote
Spain Tercera Group 13
16:15Deportiva Minera v Huercal Overa CF
16:30CD Aguilas v Muleno
16:30CAP Cuidad de Murcia v La Union CF
17:00Mar Menor v UCAM Murcia CF B
Spain Tercera Group 14
16:45Valdivia v UD Fuente de Cantos
17:00Moralo v CD Badajoz
17:00Diter Zafra v At. Pueblonuevo
Spain Tercera Group 15
16:30Idoya v Valle Egues
Spain Tercera Group 16
16:30SD Logrones v Tedeon
Spain Tercera Group 17
16:00CD Carinena v Epila CF
16:30Sarinena v Ejea
Spain Tercera Group 18
16:30CD Yuncos v CD Madridejos
16:30Marchamalo v CD Guadalajara
Spain Tercera Group 2
16:30Praviano v Sporting Gijon B
17:00UP Langreo v Real Oviedo B
Spain Tercera Group 3
16:30CD Cayon v CD Bezana
17:00Castro v CD Guarnizo
17:00Gimnastica de Torrelavega v EMF Meruelo
Spain Tercera Group 4
16:30CD Vitoria v Pasaia KE
Spain Tercera Group 5
16:30Manlleu v UE Figueres
Spain Tercera Group 6
17:00UD Alzira v CD Castellon
17:00Crevillente v Villareal C
Spain Tercera Group 7
17:00Mostoles v Atletico de Pinto
Spain Tercera Group 8
16:30Numancia B v CD Virgen Del Camino
16:45La Baneza v CD San Jose de Soria
17:00Atletico Tordesillas v CD Villamuriel
17:00Cristo Atletico v CD Cebrerena
Spain Tercera Group 9
17:00Ciudad Torredonjimeno v Maracena
17:00Antequera v Alhaurin Torre
18:30Loja v CD Huetor Tajar
Spain Women Primera
13:00UDG Tenerife Sur Women v Zaragoza CF Women
16:00Barcelona Women v Rayo Vallecano Women
Spain Women Segunda
17:30Union Guimar Women v SD Casablanca Women
Sweden Cup
14:00Kalmar FF v Trelleborgs FF
14:00AIK v GAIS
14:00Landskrona BoIS v Gefle IF
16:00Arameiska-Syrianska v IK Sirius FK
16:00IFK Norrkoping v Orgryte IS
16:00Elfsborg v IFK Varnamo
Switzerland Challenge League
15:00Servette v FC Schaffhausen
15:00FC Chiasso v Neuchatel Xamax
Switzerland Super League
13:45FC Vaduz v Lugano
13:45Basel v Lausanne Sports
16:00Grasshoppers v FC Sion
Tanzania Premier League
14:00Ndanda FC v African Lyon
14:00Mbao FC v Maji Maji
17:00Azam FC v Mwadui FC
Thailand Division 2
13:00Chiang Mai FC v Kasetsart FC
13:00Samut Songkhram v Chainat FC
Thailand Premier League
13:00Ubon UMT FC v Ratchaburi FC
13:00Port FC v Suphanburi FC
Trinidad & Tobago League Cup
23:00Central FC v Defence Force FC
Tunisia Cup
13:30CS Hammam Lif v Etoile Sportive Sahel
16:30Esperance de Tunis v ES Zarzis
Turkey - 1 Lig
14:00Elazigspor v Eskisehirspor
16:30Balikesirspor v Bandirmaspor
Turkey Super Lig
13:00Fenerbahce v Kasimpasa
13:30Adanaspor v Osmanlispor FK
17:00Besiktas v Akhisar Belediye
Turkey U19 League
13:00Osmanlispor FK U19 v Zonguldak Komurspor U19
Turkey Womens League
14:00Trabzon Idmanocagi Women v Karadeniz E Women
Uruguay Apertura
16:00Penarol v Boston River
21:00IA Sud America v Defensor Sporting
21:00CA River Plate v Montevideo Wanderers
21:00Cerro v El Tanque Sisley
Venezuela Primera Division
16:00Estudiantes Merida v Monagas
20:00Deportivo Tachira v Deportivo La Guaira
20:30Portuguesa FC v Deportivo Zulia
21:00Metropolitanos FC v Aragua
22:15Anzoategui v Carabobo
World Club Friendlies
17:00Aalesund v Shandong Luneng
21:30Gutierrez v Deportivo Maipu

Tenisz

ATP Buenos Aires
18:00Kei Nishikori vs Alexandr Dolgopolov
ATP Buenos Aires MD
16:00Cabal/ Farah vs Gonzalez/ Marrero
ATP Delray Beach Qual
17:00Vasek Pospisil vs Tim Smyczek
17:00Hyeon Chung vs Kimmer Coppejans
18:30Akira Santillan vs Benjamin Becker
18:30Steve Darcis vs Darian King
ATP Marseille Qual
13:00Maxime Chazal vs Vincent Millot
13:00Norbert Gombos vs Enrique L-Perez
14:30Evgeny Donskoy vs Maxime Hamou
14:30Ernests Gulbis vs Lukas Rosol
ATP Memphis
22:00Nikoloz Basilashvili vs Ryan Harrison
ATP Rio De Janeiro Qual
13:00Taro Daniel vs Marco Cecchinato
13:00Victor Estrella Burgos vs Arthur De Greef
14:30Guilherme Clezar vs Roberto Carballes Baena
14:30Nicolas Kicker vs Guido Andreozzi
ATP Rotterdam
15:30Jo-Wilfried Tsonga vs David Goffin
ATP Rotterdam MD
13:00Dodig/ Granollers vs Koolhof/ Middelkoop
Challenger Bergamo Qual
13:00Alessandro Bega vs Lorenzo Sonego
13:00Yannick Hanfmann vs Gianluca Mager
14:30Mats Moraing vs Remi Boutillier
Challenger Cherbourg
15:30Mathias Bourgue vs Maximilian Marterer
Challenger Morelos Qual
17:30Marcelo T B Vera vs Gonzalo Escobar
17:30Daniel E Galan vs Hans Hach Verdugo
19:00Brayden Schnur vs Ante Pavic
Challenger Tempe
18:00Dennis Novikov vs Tennys Sandgren
18:00Nikola Milojevic vs Teymuraz Gabashvili
Challenger Tempe MD
19:30Arevalo/ H-Fernandez vs Trusendi/ Viola
ITF USA F7
18:00Michael Linzer vs Facundo Arguello
ITF Women Altenkirchen
15:00Quirine Lemoine vs Bibiane Schoofs
ITF Women Altenkirchen WD
13:00Cadantu/ Lister vs Moore/ Perrin
ITF Women Surprise WD
19:30Arconada/ Kenin vs Duque Marino/ Podoroska
WTA Budapest Qual
13:00Barbora Stefkova vs Elitsa Kostova
13:30Maryna Zanevska vs Agnes Bukta
14:30Valeria Savinykh vs Anna Blinkova
15:00Ana Bogdan vs Panna Udvardy
16:00Tamara Korpatsch vs Cindy Burger
16:30Nina Stojanovic vs Jana Fett
17:30Elizaveta Kulichkova vs Ivana Jorovic
18:00Aliaksandra Sasnovich vs Galina Voskoboeva
WTA Dubai
13:30Anastasia Pavlyuchenkova vs Ons Jabeur
16:00Jelena Jankovic vs Mona Barthel
17:30Kristyna Pliskova vs Roberta Vinci
WTA Dubai WD
13:00Bondarenko/ Svitolina vs Begu/ Kasatkina
13:30Buyukakcay/ Vikhlyantseva vs Minella/ Sevastova

Kosárlabda

Austria Bundesliga
17:00Klosterneuburg Dukes vs WBC Raiffeisen Wels
18:00UBSC Raiffeisen Graz vs Oberwart Gunners
Belgium Cup
15:00Telenet Oostende vs Limburg United
Belgium Div 1 Women
14:00Tulikivi Deerlijk Women vs Royal Spirou Moncaeu Women
16:15KB Oostende Bredene Women vs Sint-Katelijne-Waver Women
Belgium Top Division 1
14:30Remant Basics Melsele-Beveren vs Fellows Ekeren BBC
16:30Royal IV Brussels vs Gembo Borgerhout
16:30CUVA Houthalen HLTRN vs Gent Hawks
British Basketball League
17:00Leeds Force vs Sheffield Sharks
18:00Manchester Giants vs Leicester Riders
18:30Cheshire Phoenix vs Plymouth Raiders
British WBBL Women
17:00Team Northumbria Women vs Sheffield Hatters Women
18:00Nottingham Wildcats Women vs Manchester Mystics Women
Bulgaria Cup
15:00BC Academic Bultex 99 vs Balkan Botevgrad
17:30Beroe vs Lukoil Academic
Bulgaria League Women
17:00Neftochimic 2010 Women vs Haskovo 2012 Women
17:00Beroe Women vs Montana 2003 Women
Coppa Italia
18:00Pallacanestro Olimpia Milano vs Dinamo Sassari
Croatia A1 Women
20:30Zadar Women vs Croatia 2006 Zagreb Women
Cyprus Cup
16:00ETHA Engomi vs Apoel
Cyprus Division B1
15:00APOP vs ENAD
18:00Achilleas Kaimakliou vs Achilleas Agros
18:30Omonoia Nicosia vs AEL Lemesos
Denmark Basketligaen
14:00Bakken Bears vs Sisu
Denmark Dameligaen Women
15:00SISU Women vs Aabyh?j Women
Finland Korisliiga Women
14:00Vimpelin Veto Women vs Hyvinkaan Ponteva Women
France Leaders Cup LNB
17:00Monaco vs Asvel Lyon-Villeurbanne
France Leaders Cup Pro B
14:30Roanne vs Boulogne
Germany Bundesliga
18:00Telekom Bonn vs S.Oliver Wurzburg
18:00Science City Jena vs BG Gottingen
Germany Cup
15:00Bayern Munich vs Brose Bamberg
Germany DBBL Women
15:00TV Saarlouis Royals Women vs SV Halle Lions Women
Germany Pro A
16:00BV Chemnitz 99 vs Hamburg Towers
16:00Dresden Titans vs Oettinger Rockets
17:00Trier Gladiators vs Hanau White Wings
17:00Kirchheim Knights vs ETB Wohnbau Baskets Essen
17:00Heidelberg Academics vs Nurnberg Falcons
17:00Crailsheim Merlins vs Baunach Young Pikes
Hungary A Div. Women
16:00BEAC Women vs Uni Gyor Women
Iceland Premier League
20:15Skallagrimur vs Snaefell
20:15KR Reykjavik vs IR Reykjavik
20:15Haukar vs Njardvik
20:15Grindavik vs Keflavik
20:15Thor Thorl vs Thor AK
Indonesia IBL
14:00M88 Aspac Jakarta vs JNE Siliwangi Bandung
Ireland Premier League
17:00Kubs BC vs Templeogue BC
Israel Super League
17:55Hapoel Eilat vs Hapoel Holon
18:00Maccabi Haifa vs Hapoel Jerusalem
19:45Hapoel Tel Aviv vs Ironi Nahariya
20:05Maccabi Kiryat Gat vs Maccabi Tel Aviv
Italy A1 Women
18:00San Martino di Lupari Women vs Torino Women
18:00Famila Schio Women vs Napoli Women
18:00Lucca Women vs La Spezia Women
18:00Vigarano Women vs Battipaglia Women
18:00Umbertide Women vs Ragusa Women
Italy Serie A2
14:15Eurobasket Roma vs Latina Basket
18:00Roseto vs Recanati
18:00Agropoli vs Virtus Roma
18:00Rieti vs Reggio Calabria
18:00Imola vs Chieti
18:00Fortitudo Bologna vs Jesi
18:00Forli vs Trieste
18:00Ferrara vs Treviso
18:00Virtus Bologna vs Udine
18:00Ferentino vs Scafati
18:00Treviglio vs Biella
18:00Trapani vs Tortona
18:00Casale Monferrato vs Agrigento
Kosovo Cup
19:30Sigal Prishtina vs Peja
Kuwait D1 League
14:30Al Qadsia Kuwait vs Al Jahra
16:30Kuwait SC vs Al Arabi-Kuwait
18:30Kazma vs Al Nasar Kuwait
Latvia LBL
18:30Barons Kvartals vs BK Jekabpils
Latvia/Estonia WBC Women
13:00Vega 1/Liepaja Women vs Catz Lappeenranta Women
15:00Tartu University Women vs Latvijas Universitate Women
Lithuania Cup
15:50Zalgiris vs Lietkabelis
Moldova National Division
13:00Admirals UTM vs DCFS Sparta
NCAAB
18:00George Washington @ Duquesne
18:00Bucknell @ Boston U
19:00Pennsylvania @ Yale
19:00Maryland @ Wisconsin
19:30DePaul @ Butler
20:00Canisius @ Marist
20:00Valparaiso @ Detroit
20:00UAB @ Western Kentucky
20:00Fairfield @ St. Peter's
21:00Illinois Chi @ Oakland
21:30IUPUI @ Denver
21:30Georgetown @ Creighton
22:00Connecticut @ Temple
22:00UNLV @ San Diego St
22:00Southern Illinois @ Indiana St
22:00Loyola Chicago @ Illinois St
23:00Rider @ Iona
Norway BLNO
16:00Troms? Storm vs Baerum Basket
17:00Kongsberg Miners vs Asker Aliens
17:00Centrum Tigers vs Froya Basket
Norway Kvinneligaen Women
16:00Ullern Women vs Ulriken Eagles Women
18:00Gimle Women vs Bergen Elite Women
Poland Cup
17:45Zielona Gora vs Anwil Wloclawek
Portugal LBP
16:00Maia Basket vs Ovarense
16:00Sport Lisboa Benfica vs Galitos FC
17:00Electrico FC vs Vitoria SC
17:00CAB Madeira vs Lusitania
18:30Illiabum Clube vs FC Porto
19:00Oliveirense vs Sampaense
Portugal Nacional 1A
19:30Esgueira 2 vs Vale de Cambra
Portugal Proliga
16:30Academia do Lumiar vs Sangalhos
Qatar QBL
15:45Al Arabi-Qatar vs Al Ahli Qatar
17:45Al Wakrah vs Qatar SC
Russia Premier League Women
13:00Nadezhda Women vs Dynamo-GUVD Women
15:00UMMC Ekaterinburg Women vs Sparta & K Vidnoe Women
16:30Chevakata Women vs Kazanochka Women
17:00MBA Moscow Women vs Dynamo Kursk Women
Serbia Cup
21:00Crvena Zvezda vs Partizan Belgrade
Slovakia Cup
15:00Inter Bratislava vs KB Kosice
Slovenia 1. Women
16:30Konjice Women vs Janina Women
Slovenia Cup
17:45Union Olimpija vs Krka
Spain Copa del Rey
18:30Real Madrid vs Valencia
Spain LEB Oro
18:00Palma vs Barcelona II
Spain LEB Plata
18:00Iraurgi SB vs Agustinos
Switzerland LNA
16:00Union Neuchatel Basket vs Fribourg
Thailand TBSL
14:00Dunkin Raptors vs Mono Thewphaingarm
Turkey Cup
17:30Anadolu Efes vs Banvit
Turkey TB2L
16:00Genc Karsiyakalilar vs Boluspor
Turkey TBL
14:00Afyon Belediyesi vs Bandirma Kirmizi
Turkey TKBSL Women
13:00Galatasaray Women vs Yakin Dogu Universitesi Women
13:30Fenerbahce Women vs Abdullah Gul Universitesi Women
14:30Hatay Women vs Besiktas Women
UAE Dubai IBC
14:00Homenetmen vs Ball Above All
16:00Al Riyadi Lebanon vs AS Sale
16:00Al Riyadi Aramex vs AS Sale
18:00Mighty Sports vs Sagesse
Ukraine FBU Superleague
13:00Dnipro vs VolinBasket
13:00MBC Mykolaiv vs Kharkhiv Politechnic
Ukraine Higher League
15:15Niko-Basket Mykolaiv vs Zolotoi Vek
VTB United League
14:00CSKA Moscow vs Lokomotiv Kuban
15:30Tsmoki Minsk vs Astana
16:00Kalev/Cramo vs Enisey Krasnoyarsk
17:00Nizhny Novgorod vs Zenit St. Petersburg

Jégkorong

Austria EHL
17:00Fehérvár AV19 vs Graz
17:00Klagenfurt vs Vienna Capitals
17:00Olimpija Ljubljana vs VSV
17:00Innsbruck vs Salzburg
17:00EC Dornbirner vs HC Orli Znojmo
17:00Bolzano vs Linz
Belarus Extraliga
15:00Belarus U20 vs Khimik-SKA Novopolotsk
15:00Dynamo Maladzyencha vs Metallurg Zhlobin
15:00HK Brest vs HK Mogilev
15:00HK Neman Grodno vs HK Gomel
15:00HK Lida vs HK Vitebsk
British Elite League
18:15Coventry Blaze vs Nottingham Panthers
18:30Manchester Storm vs Sheffield Steelers
19:30Dundee Stars vs Fife Flyers
Czech Extraliga
15:00Trinec vs Zlín
15:00Pardubice vs BK Mlada Boleslav
15:30Litvinov vs Karlovy Vary
16:00Liberec vs Mountfield HK
16:30Plzen vs Vitkovice
17:00Sparta Praha vs HC Kometa Brno
17:00HC Olomouc vs Pirati Chomutov
France Coupe de la Ligue
15:00Rouen vs Grenoble
Germany Eishockey Liga
14:00Adler Mannheim vs Grizzlys Wolfsburg
14:00Iserlohn Roosters vs EHC München
14:00ERC Ingolstadt vs Nürnberg Ice Tigers
16:30Straubing Tigers vs Augsburger Panther
16:30Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Dusseldorfer EG
16:45Krefeld Pinguine vs Kölner Haie
Germany Eishockey Liga 2
17:00Kassel Huskies vs EC Bad Nauheim
17:00ESV Kaufbeuren vs Eispiraten Crimmitschau
17:00Dresdner Eislöwen vs Bayreuth Tigers
17:00Bietigheim Steelers vs Heilbronner EC
18:30Löwen Frankfurt vs Star Bulls Rosenheim
18:30EHC Freiburg vs Lausitzer Füchse
18:30Ravensburg Tower Stars vs SC Riessersee
NHL
21:05DET Red Wings @ PIT Penguins
23:05WIN Jets @ OTT Senators
Norway Eliteserien
17:00Valerenga vs Manglerud Star
17:00Stjernen vs Stavanger
17:00Lillehammer vs Kongsvinger
17:00Frisk Asker vs Storhamar
Russia MHL
14:00Ladja U20 vs Reaktor U20
Russia VHL
13:00Rubin Tyumen vs Yuzhny Ural Orsk
13:00Molot-Prikamye Perm vs Sputnik Nizhny Tagil
13:00Zauralie Kurgan vs HC Chelmet
13:00Toros Neftekamsk vs Dizel Penza
15:00Khimik Voskresensk vs Ariada-Akpars Volzhsk
15:00Dynamo St Petersburg vs Bars
15:00Dynamo Balashikha vs HC Sarov
15:00THK Tver vs Neftyanik Almetyevsk
Slovakia Extraliga
15:00HK Nitra vs Liptovsky Mikulas
17:00MSHK Zilina vs HC Nove Zamky
17:00HKM Zvolen vs Dukla Trencin
17:00HK SKP Poprad vs MHC Martin
17:00HC Kosice vs HC 05 Banska Bystrica
Sweden HockeyAllsvenskan
16:00Tingsryds AIF vs Mora IK
16:00IK Oskarshamn vs VIK Västeras HK
17:00AIK vs Almtuna IS
Switzerland NLA
15:45ZSC Lions vs SCL Tigers
Switzerland NLB
17:00HC Thurgau vs SC Langenthal
17:30HC Ajoie vs HC Red Ice
17:30EHC Olten vs Rapperswil-Jona Lakers
17:45EHC Visp vs Chaux-de-Fonds

Kézilabda

Challenge Cup
18:00Potaissa Turda vs HB Esch
19:00Sporting CP vs Pelister Bitola
Champions League
17:30IFK Kristianstad vs Rhein Neckar Löwen
19:00RK Celje vs KS Kielce
Denmark 1st Division
14:00Korsor Slagelse vs Odder Handbold
14:30Team Sydhavs?erne vs Frederikshavn fI
15:00Lemvig-Thybor?n Handbold vs Otterup HK
Denmark 1st Division Women
16:00Fredericia HK Women vs Lyngby HK Women
EHF Cup
14:00Cocks vs MT Melsungen
15:00Füchse Berlin vs Saint Raphael
17:00SC Magdeburg vs Tatabanya
19:00BM Granollers vs HC Midtjylland
20:30FC Porto vs Frisch Auf Göppingen
France Division 1 Women
17:00Metz Women vs Issy Women
Germany 2 Bundesliga
17:00Dessau-Rosslauer HV 06 vs Wilhelmshavener HV
17:00ASV Hamm-Westfalen vs HC Empor Rostock
17:00TV 1893 Neuhausen vs TSG Lu-Friesenheim
17:00TV 05/07 Hüttenberg vs TUS Ferndorf
17:00Tusem Essen vs TV Emsdetten
17:00ThSV Eisenach vs VFL Bad Schwartau
17:00SG Leutershausen vs HG Saarlouis
17:00SG BBM Bietigheim vs HSG Konstanz
18:00DJK Rimpar Wölfe vs Ehv Aue
Germany Bundesliga
15:00THW Kiel vs HSG Wetzlar
17:15TVB 1898 Stuttgart vs HC Erlangen
17:15TSV GWD Minden vs SC DHFK Leipzig
Germany Bundesliga Women
16:00Frisch Auf Göppingen Women vs Borussia Dortmund Women
16:30VFL Oldenburg Women vs Buxtehuder SV Women
Hungary NB1 Women
17:00Erd Women vs Siofok Women
19:00Gyori Eto Women vs Kisvarda Women
Iceland Úrvalsdeild Women
20:30Fram Reykjavik Women vs IF Grótta Women
Israel National League
19:00Hapoel Petach Tikva vs AS Ramat Hasharon 2
19:30Hapoel Kiryat Ono vs BC Beersheba
19:30AS Savion vs Hapoel Tel Aviv
Norway 1st Division
16:00Herkules vs Sandnes
18:00Viking HK vs Runar Sandefjord
18:00Sandefjord vs Naerb? IL
18:00Haslum IL vs Kristiansand IF
Norway 1st Division Women
18:00Fjellhammer Women vs Levanger HK Women
18:00Fana Women vs Pors Women
18:00Aker Women vs Fyllingen Women
18:00Molde Women vs Follo HK Women
Norway Eliteserien
16:00FyllingenBergen vs Falk Horten
17:45Elverum vs Baekkelaget
18:00Lillestr?m TH vs ?IF Arendal
Norway Eliteserien Women
16:00Raelingen Women vs Glassverket Women
18:00Tertnes Women vs Byasen Women
18:00Storhamar Women vs Sola Women
18:00Oppsal Women vs Vipers Kristiansand Women
19:00Gjerpen Women vs Larvik Women
Poland SuperLiga
16:30MMTS Kwidzyn vs KS Azoty-Pulawy
Poland SuperLiga Women
16:00Gdynia Women vs Start Elblag Women
19:30Zaglebie Lubin Women vs MKS Lublin Women
Portugal 1st Div Women
17:00S.Joana Maia Women vs CS Madeira Women
Qatar League
14:00Al Arabi vs Al Gharafa
15:30Al Ahli vs Al Qudiya
17:00Al Wakra vs El Jaish
Romania Liga Nationala Women
15:00HC Dunarea Braila Women vs HC Danubius Galati Women
Sweden 1st Division Norra
15:30IK Bolton vs Hallstahammars SK HK
16:00Uppsala HK vs HK Eskil
17:45Sollentuna HK vs Mantorps IF HF
Sweden 1st Division Sodra
15:00Ystads IF HF U vs HP Warta
16:00Hisingen/Torslanda vs Vinslovs HK
16:00HP Alingsas vs Höörs HK H 65
Sweden Allsvenskan
16:00IFK Tumba HK vs RP IF Linköping
16:15Anderstorps SK vs OV Helsingborg
17:00IF Hallby HK vs Amo HK
Sweden Allsvenskan Women
14:00OV Helsingborg HK Women vs GT Söder Women
14:00Sparvägens HF Women vs Kungälvs HK Women
14:15Bjurslätt/Torslanda Women vs Önnereds HK Women
16:00KFUM Lundagard Women vs Eskilstuna Guif Women
Sweden Eliteserien
15:00Ricoh HK vs Ystads IF HF
16:00Eskilstuna Guif vs Hammarby IF HF
16:15HIF Karlskrona vs IK Sävehof
Sweden Eliteserien Women
16:00Boden IF Women vs Team Eslövs IK Women
Switzerland MNLA
16:30HC Kriens-Luzern vs HSC Suhr Aarau
17:30Kadetten Schaffhausen vs BSV Bern Muri
Turkey 1.Lig
14:00Izmir Büyüksehir vs Serik Spor
Turkey Superlig
13:00Trabzonspor vs Konya Selcuklu Belediye
13:00Maliye Milli Piyango vs Tasova Yibo SK
14:00Beşiktaş JK vs Goztepe SK
15:00Beykoz Istanbul vs Antalyaspor
15:00BB Ankaraspor vs Merzifon Belediye SK
15:00Nilufer SK vs Zagnos MYK Hentbol
WHIL Women
17:00Slavia Praha Women vs Zora Olomouc Women
17:00HC Zlin Women vs Banik Most Women

Röplabda

Baltic League 19/02
13:00ASK/Kuldiga vs VK Biolars/Jelgava
Belgium Liga 19/02
15:00VBC Waremme vs Noliko Maaseik
18:00VBC Guibertin vs Prefaxis Menen
Denmark Elitedivision Women 19/02
14:00Holte IF Women vs Fortuna Odense Women
14:30Ikast KFUM Women vs Koge Women
Estonia Meeste Liiga 19/02
13:00TLU/Rakvere vs Parnu VK II
13:00TLU/Rakvere vs Parnu VK
Finland Mestaruusliiga Women 19/02
16:00WoVo Women vs Orpo Women
France Pro A 19/02
17:00Ajaccio vs Nice
France Pro A Women 19/02
15:00Pays d'Aix Women vs Le Cannet Women
German Bundesliga 19/02
14:30VfB Friedrichshafen vs Rhein-Main Volley
15:00VCO Berlin vs TV Bühl
17:00TV Rottenburg vs Solingen Volleys
Germany Bundesliga Women 19/02
14:30USC Munster Women vs VC Wiesbaden Women
15:00Kopenicker SC Women vs Dresdner SC Women
18:00VCO Berlin Women vs VfB Suhl Women
Greece 3rd Division Women 19/02
13:00Anagenisi Risiou Women vs Apollon Kalamarias Women
19:00Megas Alexandros Women vs Aristotelis Epanomis Women
Greece A1 Women 19/02
15:00Panathinaikos Women vs Olympiakos Women
Holland Cup 19/02
13:00Dynamo Apeldoorn vs Orion Doetinchem
Holland Cup Women 19/02
15:30Sliedrecht Women vs VC Sneek Women
Italy A1 Women 19/02
15:00Club Italia Women vs Conegliano Women
17:00Monza Women vs Bergamo Women
17:00Montichiari Women vs Bolzano Women
18:00Busto Arsizio Women vs Scandicci Women
Italy A2 Women 19/02
16:30Legnano Women vs Cisterna di Latina Women
17:00Brescia Women vs Pesaro Women
17:00Filottrano Women vs Soverato Women
17:00Hermaea Olbia Women vs Chieri Women
17:00Settimo Torinese Women vs Caserta Women
17:00Palmi Women vs Trentino Women
17:00Mondovi Women vs Marignano Women
Italy SuperLega 19/02
18:00Piacenza vs Padova
18:00Verona vs Lube Banca Marche
18:00Sora vs Valentia
18:00Molfetta vs Monza
18:00Trentino vs Modena
20:30Latina vs Perugia
Kazakhstan National League 19/02
13:00VC Altai vs VC Atyrau
Lebanon 2nd Division 19/02
13:30Chhim vs Naher Ibrahim
13:30Chabeb Batroun vs Fidar
Morocco Super League Women 19/02
13:30Jadida Olympique Club Women vs FAR Rabat Women
Poland Orlen Liga Women 19/02
14:45Muszynianka Muszyna Women vs Impel Wroclaw Women
15:00Rzeszow Women vs Trefl Sopot Women
17:00Siodemka Legionovia Women vs KSZO Ostrowiec Women
20:30Budowlani Lodz Women vs Dabrowa Gornicza Women
Poland Plus Liga 19/02
14:45Politechnika Warszawska vs Trefl Gdansk
Russia Super League 19/02
13:00Ural UFA vs Fakel Novyi Urengoy
14:00Gazprom Yugra vs Yugra Samotlor
16:00Belogorie Belgorod vs Nova Novokuybyishevsk
16:00Dynamo Moscow vs Zenit Kazan
16:00Dinamo-LO vs Yenisey Krasnoyarsk
Turkey 1st League Women 19/02
13:00Bursaspor Women vs Manisa Buyuksehir Belediyesi Women
13:00Arkas Spor Women vs Beylikduzu Women
Turkey Efeler League 19/02
13:00Belediye Plevne vs Maliye Milli Piyango
13:00Galatasaray vs Arkas Izmir
13:30Inegol BLD vs Ziraat Bankasi
14:00MSK Urfa vs Istanbul BBSK

365 Liga

Bemutató

Ezzel a játékkal megpróbáljuk egy valódi fogadóiroda felületét és működését szimulálni.
Minden résztvevőnek (játékosnak) van egy virtuális számlája, mely havonta feltöltődik 5000 virtuális Forinttal és ebből az összegből tud fogadásokat elhelyezni a játékunkban. Egy lényeges különbség, hogy a számlaegyenleg NEM vihető át egyik hónapról a másikra, hanem mindenki hónap elején feltöltheti számláját egy kattintással. Ennek következtében minden játékos egyenlő esélyekkel kezdi a havi játékot.
Figyelem! A virtuális számla nem töltödik fel automatikusan! A játék elkezdéséhez kattints a számlafeltöltésre!
A virtuális sportfogadás játékunkban egyedi, illetve gyűjtő fogadásokat is tehetsz.

Válassz egy sportágat, majd annak keretén belül egy eseményt/mérkőzést. Egy lehetséges kimenetelre (oddsra) kattintván automatikusan felkerül a tipped a fogadószelvényre. Ezek után kereshetsz más mérkőzéseket is, vagy beküldheted a szelvényt az aktuális formában. Beküldés előtt meg kell adnod a tét nagyságát. Ez minimum 100 virtuális Ft, maximum pedig a virtuális számládon levő összeg. A megtett összeg azonnal levonódik a virtuális számládról, amennyiben a szelvény helyes adatokat tartalmaz.

Fontos! Ez egy JÁTÉK, nem valós fogadás és nem egy valódi fogadóiroda. Minden tét, számlaegyenleg csak VIRTUÁLIS pénzt jelent, és nem valódi pénzt! A játékhoz NEM kell valós pénzt befizetned, csupán virtuálisan egy kattintással feltöltened a számlád. Ezen játék egy valódi fogadóiroda érzését próbálja visszaadni.

Nyeremények

A nyereményeket bónusz formájában kapják a nyertesek a bet365 számlájukra.

  • 1. hely: 35€
  • 2. hely: 20€
  • 3. hely: 15€
  • 4. hely: 10€
  • 5.-8. hely: 5-5€

Ha szeretnél játszani, akkor regisztrálj a bet365-ön és akár egy 15.000 Forintos bónuszban is részesülhetsz.