Asztalitenisz fogadási ajánlat és odds-ok

május 26. (vasárnap)

Mérkőzés Oddsok

Czech Republic - Czech Liga Pro

0:00 Barta, Miroslav - Holovatiuk, Yurii
0:00 Picek, Petr - Hruska Snr., Vaclav
0:30 Bartunek, Radek - Barta, Tomas
0:30 Parhomenko, Dmitro - Sulava, Lubor
1:00 Holovatiuk, Yurii - Sychra, Martin
1:00 Hruska Snr., Vaclav - Trinta, Mihail
1:30 Barta, Miroslav - Parhomenko, Dmitro
1:30 Picek, Petr - Bartunek, Radek
2:00 Sychra, Martin - Sulava, Lubor
2:00 Trinta, Mihail - Barta, Tomas
2:30 Holovatiuk, Yurii - Parhomenko, Dmitro
2:30 Hruska Snr., Vaclav - Bartunek, Radek
3:00 Barta, Tomas - Picek, Petr
3:00 Sulava, Lubor - Barta, Miroslav
3:30 Bartunek, Radek - Trinta, Mihail
3:30 Parhomenko, Dmitro - Sychra, Martin
4:00 Barta, Tomas - Hruska Snr., Vaclav
4:00 Sulava, Lubor - Holovatiuk, Yurii
4:30 Sychra, Martin - Barta, Miroslav
4:30 Trinta, Mihail - Picek, Petr
8:00 Lengal, Dominik - Jirek, Jan
8:00 Musil, Milan - Bajtek, Pavel
8:00 Olejarcik, Stanislav - Smesny, Milan
8:00 Regner, Michal - Louda, Jiri
8:30 Klement, Milan - Sedlak, Marek Senior
8:30 Martinek, Jaroslav - Syroha, Michal
8:30 Muller, Dominik - Schwan, Jaroslav
8:30 Volhejn, Jan - Zobac, Michal
9:00 Bajtek, Pavel - Muller, Dominik
9:00 Jirek, Jan - Volhejn, Jan
9:00 Louda, Jiri - Klement, Milan
9:00 Smesny, Milan - Martinek, Jaroslav
9:30 Schwan, Jaroslav - Musil, Milan
9:30 Sedlak, Marek Senior - Regner, Michal
9:30 Syroha, Michal - Olejarcik, Stanislav
9:30 Zobac, Michal - Lengal, Dominik
10:00 Lengal, Dominik - Volhejn, Jan
10:00 Musil, Milan - Muller, Dominik
10:00 Olejarcik, Stanislav - Martinek, Jaroslav
10:00 Regner, Michal - Klement, Milan
10:30 Bajtek, Pavel - Schwan, Jaroslav
10:30 Jirek, Jan - Zobac, Michal
10:30 Louda, Jiri - Sedlak, Marek Senior
10:30 Smesny, Milan - Syroha, Michal
12:00 Fisera, Milan - Vojtech, Petr
12:00 Perny, Matej - Lubas, Miloslav
12:00 Przybyla, Jan - Branny, Daniel
12:00 Zizka, Martin - Hons, Karel
12:30 Macura, Richard - Kus, Ondrej
12:30 Malek, Lukas - Placek, Marek
12:30 Nevrtal, Zdenek - Krejci, Ales
12:30 Olejarcik, Stanislav - Plasil, Jiri
13:00 Branny, Daniel - Macura, Richard
13:00 Hons, Karel - Nevrtal, Zdenek
13:00 Lubas, Miloslav - Olejarcik, Stanislav
13:00 Vojtech, Petr - Malek, Lukas
13:30 Krejci, Ales - Zizka, Martin
13:30 Kus, Ondrej - Przybyla, Jan
13:30 Placek, Marek - Fisera, Milan
13:30 Plasil, Jiri - Perny, Matej
14:00 Fisera, Milan - Malek, Lukas
14:00 Perny, Matej - Olejarcik, Stanislav
14:00 Przybyla, Jan - Macura, Richard
14:00 Zizka, Martin - Nevrtal, Zdenek
14:30 Branny, Daniel - Kus, Ondrej
14:30 Hons, Karel - Krejci, Ales
14:30 Lubas, Miloslav - Plasil, Jiri
14:30 Vojtech, Petr - Placek, Marek
16:00 Kolar, Milan - Regner, Milan
16:00 Limbursky, Radek - Stanek, Vladimir
16:00 Svoboda, Jan - Urban, Milan
16:00 Vavrecka, Michal - Baros, Karel
16:30 Hons, Karel - Duben, Bohumil
16:30 Przeczek, Kamil - Volny, Marek
16:30 Tazler, Jakub - Pozarsky, Jiri
16:30 Trinta, Mihail - Varecka, Michal
17:00 Baros, Karel - Przeczek, Kamil
17:00 Regner, Milan - Trinta, Mihail
17:00 Stanek, Vladimir - Hons, Karel
17:00 Urban, Milan - Tazler, Jakub
17:30 Duben, Bohumil - Limbursky, Radek
17:30 Pozarsky, Jiri - Svoboda, Jan
17:30 Varecka, Michal - Kolar, Milan
17:30 Volny, Marek - Vavrecka, Michal
18:00 Kolar, Milan - Trinta, Mihail
18:00 Limbursky, Radek - Hons, Karel
18:00 Svoboda, Jan - Tazler, Jakub
18:00 Vavrecka, Michal - Przeczek, Kamil
18:30 Baros, Karel - Volny, Marek
18:30 Regner, Milan - Varecka, Michal
18:30 Stanek, Vladimir - Duben, Bohumil
18:30 Urban, Milan - Pozarsky, Jiri
20:00 Kucera, Martin - Vosyka, Radek
20:00 Moravec, Michal - Szotek, David
20:00 Steffan, Jan - Svec, Jiri
20:00 Strnad, Jaroslav (1964) - Berdych, Pavel
20:30 Stusek, David - Zaskodny, Marek
20:30 Sulava, Lubor - Holovatiuk, Yurii
20:30 Syroha, Michal - Regner, Tomas
20:30 Volhejn, Dan - Trnka, Tomas
21:00 Berdych, Pavel - Syroha, Michal
1 tipp
21:00 Svec, Jiri - Sulava, Lubor
21:00 Szotek, David - Stusek, David
21:00 Vosyka, Radek - Volhejn, Dan
21:30 Holovatiuk, Yurii - Steffan, Jan
21:30 Regner, Tomas - Strnad, Jaroslav (1964)
21:30 Trnka, Tomas - Kucera, Martin
21:30 Zaskodny, Marek - Moravec, Michal
22:00 Kucera, Martin - Volhejn, Dan
22:00 Moravec, Michal - Stusek, David
22:00 Steffan, Jan - Sulava, Lubor
22:00 Strnad, Jaroslav (1964) - Syroha, Michal
22:30 Berdych, Pavel - Regner, Tomas
22:30 Svec, Jiri - Holovatiuk, Yurii
22:30 Szotek, David - Zaskodny, Marek
22:30 Vosyka, Radek - Trnka, Tomas

WTT Contender Rio de Janeiro - Men Singles

16:45 Calderano, Hugo - Jaehyun An

WTT Contender Taiyuan - Men Singles

15:05 Jingkun Liang - Lebrun, Alexis

Ezen az oldalon találod a mai asztalitenisz fogadási ajánlatot és tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a asztalitenisz mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes asztalitenisz ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő asztalitenisz mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb asztalitenisz fogadás és tipp közül választhatsz.