Asztalitenisz fogadási ajánlat

2020 november 23.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
0:45 Ivanov, Valery - Volkov, Aleksandr Dmitrievich
1 tipp
Russia - Moscow Liga Pro  
1:15 Petrochenko, Dmitry - Lyfenko, Nikita
1 tipp
Russia - Moscow Liga Pro  
9:50 Chamorro, Miguel - Gonzales, Eduardo
1 tipp
Challenger Series - Egyéni - Férfiak
10:50 Kubrak, Serhii - Derevinskiy, Dmitriy
1 tipp
TT Cup - Men Singles  
11:45 Kabanov, Eduard - Cheklin, Mihail
1 tipp
Russia - Moscow Liga Pro  
12:00 Chernov, Vjacheslav - Minkov, Miroslav
1 tipp
Russia - Moscow Liga Pro  
16:25 Paukov, Vadim - Omelchuk, Bogdan
1 tipp
TT Cup - Men Singles  
17:35 Omelchuk, Bogdan - Protopopov, Vitaly
1 tipp
TT Cup - Men Singles  
18:45 Mikheev, Daniil Anatolievich - Sirotkin, Anton
1 tipp
Russia - Moscow Liga Pro  
21:45 Semeshin, Pavel - Sukharnikov, Nikita
1 tipp
Russia - Moscow Liga Pro  
22:00 Putilovsky, Vadim - Serebrennikov, Alexandr
1 tipp
Russia - Moscow Liga Pro  
23:15 Semeshin, Pavel - Ilin, Anatoliy
1 tipp
Russia - Moscow Liga Pro  
Mérkőzés E Oddsok
Challenger Ochsenhausen
8:30 Henning Zeptner v Christopher Ligocki  
9:10 Marius Henninger v Juan Perez  
9:50 Miguel Chamorro v Eduardo Gonzalez  
10:30 Andrei Putuntica v Can Akkuzu  
11:10 Henning Zeptner v Marius Henninger  
11:50 Miguel Chamorro v Juan Perez  
12:30 Andrei Putuntica v Eduardo Gonzalez  
13:10 Can Akkuzu v Christopher Ligocki  
13:10 Henning Zeptner v Miguel Chamorro  
13:50 Marius Henninger v Christopher Ligocki  
15:20 Andrei Putuntica v Juan Perez  
16:00 Marius Henninger v Miguel Chamorro  
16:40 Eduardo Gonzalez v Christopher Ligocki  
17:20 Henning Zeptner v Andrei Putuntica  
18:00 Miguel Chamorro v Christopher Ligocki  
18:40 Eduardo Gonzalez v Juan Perez  
19:20 Marius Henninger v Andrei Putuntica  
Challenger Series - Egyéni - Férfiak
8:30 Zeptner, Henning - Ligocki, Christopher
9:10 Henninger, Marius - Perez, Juan
9:50 Chamorro, Miguel - Gonzales, Eduardo
1 tipp
11:10 Zeptner, Henning - Henninger, Marius
11:50 Chamorro, Miguel - Perez, Juan
13:10 Akkuzu, Can - Ligocki, Christopher
13:10 Zeptner, Henning - Chamorro, Miguel
13:50 Henninger, Marius - Ligocki, Christopher
16:00 Henninger, Marius - Chamorro, Miguel
16:40 Gonzales, Eduardo - Ligocki, Christopher
18:00 Chamorro, Miguel - Ligocki, Christopher
18:40 Gonzales, Eduardo - Perez, Juan
Poland Liga Pro
10:00 Eric Mares v Jan Svoboda  
10:30 Sebastian Ghariani v Martin Filipek  
11:00 Jan Svoboda v Sebastian Ghariani  
11:30 Martin Filipek v Eric Mares  
12:30 Jan Svoboda v Martin Filipek  
15:00 Eric Mares v Martin Filipek  
15:30 Sebastian Ghariani v Jan Svoboda  
16:00 Martin Filipek v Sebastian Ghariani  
16:30 Jan Svoboda v Eric Mares  
17:00 Eric Mares v Sebastian Ghariani  
17:30 Martin Filipek v Jan Svoboda  
Russia - Moscow Liga Pro
0:00 Zhurba, Nikolai - Myagkov, Sergey  
0:15 Eroshov, Filipp Mihailovich - Petrochenko, Dmitry  
0:15 Tarasenkov, Nikolay - Churin, Konstantin  
0:30 Serebrennikov, Alexandr - Zyuzikov, Petr  
0:45 Ivanov, Valery - Volkov, Aleksandr Dmitrievich
1 tipp
 
0:45 Nemashkalo, Vladimir - Uezdin, Aleksey  
1:00 Myagkov, Sergey - Pavlenko, Roman  
1:15 Churin, Konstantin - Suntsov, Artem  
1:15 Petrochenko, Dmitry - Lyfenko, Nikita
1 tipp
 
1:30 Serebrennikov, Alexandr - Zhurba, Nikolai  
1:45 Ivanov, Valery - Eroshov, Filipp Mihailovich  
1:45 Nemashkalo, Vladimir - Tarasenkov, Nikolay  
2:00 Pavlenko, Roman - Zyuzikov, Petr  
2:15 Suntsov, Artem - Uezdin, Aleksey  
2:15 Lyfenko, Nikita - Volkov, Aleksandr Dmitrievich  
5:30 Belugin, Oleg - Vshivkov, Pavel  
5:45 Selkin, Vladimir - Shmakov, Andrey  
5:45 Tsvetkov, Vyacheslav - Homutov, Sergey  
6:00 Kolmin, Alexander - Melkov, Oleg  
6:15 Gerasimov, Anton - Sinkovskiy, Vladimir  
6:30 Vshivkov, Pavel - Kolmin, Alexander
6:45 Homutov, Sergey - Grishaev, Evgeny  
6:45 Shmakov, Andrey - Gerasimov, Anton  
7:00 Melkov, Oleg - Belugin, Oleg  
7:15 Sinkovskiy, Vladimir - Selkin, Vladimir  
7:30 Belugin, Oleg - Kolmin, Alexander  
7:45 Selkin, Vladimir - Gerasimov, Anton
7:45 Tsvetkov, Vyacheslav - Grishaev, Evgeny  
8:00 Vshivkov, Pavel - Melkov, Oleg  
8:00 Duka, Andrey - Melkov, Oleg  
8:15 Shmakov, Andrey - Sinkovskiy, Vladimir  
9:30 Zirin, Aleksey - Chernov, Vjacheslav  
9:45 Kabanov, Eduard - Shirshov, Aleksander
9:45 Sayanov, Denis - Pavlenko, Roman  
10:00 Iskenderov, Ivan - Minkov, Miroslav  
10:15 Cheklin, Mihail - Petrov, Vladmir  
10:15 Safonov, Vladimir - Lobanov, Alexey Yurievich
10:30 Chernov, Vjacheslav - Iskenderov, Ivan  
10:45 Shirshov, Aleksander - Cheklin, Mihail  
10:45 Pavlenko, Roman - Safonov, Vladimir  
11:00 Minkov, Miroslav - Zirin, Aleksey  
11:15 Lobanov, Alexey Yurievich - Sayanov, Denis  
11:15 Petrov, Vladmir - Kabanov, Eduard  
11:30 Zirin, Aleksey - Iskenderov, Ivan
11:45 Sayanov, Denis - Safonov, Vladimir  
11:45 Kabanov, Eduard - Cheklin, Mihail
1 tipp
 
12:00 Chernov, Vjacheslav - Minkov, Miroslav
1 tipp
 
12:15 Shirshov, Aleksander - Petrov, Vladmir  
12:15 Pavlenko, Roman - Lobanov, Alexey Yurievich  
13:30 Sverdlov, Mikhail - Alekseev, Aleksandr  
13:45 Desiatnik, Aleksandr - Abelmasov, Igor  
13:45 Soldusov, Oleg - Andreev, Andrey  
14:00 Kuzmin, Sergei - Poprocky, Aleksandr Vladimirovich  
14:15 Skrebnev, Alexander - Sukharnikov, Nikita
14:15 Merezhko, Alexandr - Karpovkin, Gennady  
14:30 Alekseev, Aleksandr - Kuzmin, Sergei  
14:45 Abelmasov, Igor - Skrebnev, Alexander  
14:45 Andreev, Andrey - Merezhko, Alexandr  
15:00 Poprocky, Aleksandr Vladimirovich - Sverdlov, Mikhail
15:15 Karpovkin, Gennady - Soldusov, Oleg  
15:15 Sukharnikov, Nikita - Desiatnik, Aleksandr  
15:30 Sverdlov, Mikhail - Kuzmin, Sergei  
15:45 Desiatnik, Aleksandr - Skrebnev, Alexander  
15:45 Soldusov, Oleg - Merezhko, Alexandr  
16:00 Alekseev, Aleksandr - Poprocky, Aleksandr Vladimirovich  
16:15 Abelmasov, Igor - Sukharnikov, Nikita  
16:15 Andreev, Andrey - Karpovkin, Gennady  
17:30 Kasatkin, Vladimir - Abanokov, Zalim  
17:45 Andrusenko, Mikhail - Bazilevsky, Vitaly  
17:45 Soldatov, Ivan - Mikheev, Daniil Anatolievich
18:00 Zemit, Igor - Shirshov, Vasily  
18:15 Klavdenkov, Aleksandr - Kryuchkov, Evgenii  
18:15 Sirotkin, Anton - Troyanov, Yaroslav  
18:30 Abanokov, Zalim - Zemit, Igor  
18:45 Bazilevsky, Vitaly - Klavdenkov, Aleksandr
18:45 Mikheev, Daniil Anatolievich - Sirotkin, Anton
1 tipp
 
19:00 Shirshov, Vasily - Kasatkin, Vladimir  
19:15 Kryuchkov, Evgenii - Andrusenko, Mikhail  
19:15 Troyanov, Yaroslav - Soldatov, Ivan  
19:30 Kasatkin, Vladimir - Zemit, Igor  
19:45 Andrusenko, Mikhail - Klavdenkov, Aleksandr
19:45 Soldatov, Ivan - Sirotkin, Anton  
20:00 Abanokov, Zalim - Shirshov, Vasily  
20:15 Bazilevsky, Vitaly - Kryuchkov, Evgenii  
20:15 Mikheev, Daniil Anatolievich - Troyanov, Yaroslav  
21:30 Zyuzikov, Petr - Pravednov, Andrey  
21:45 Semeshin, Pavel - Sukharnikov, Nikita
1 tipp
 
21:45 Yusipov, Timofey - Petrochenko, Dmitry  
22:00 Putilovsky, Vadim - Serebrennikov, Alexandr
1 tipp
 
22:15 Ilin, Anatoliy - Nemashkalo, Vladimir  
22:15 Shagarov, Oleg - Lyfenko, Nikita  
22:30 Pravednov, Andrey - Turabekov, Tynchtyk  
22:45 Petrochenko, Dmitry - Soldatov, Ivan  
22:45 Sukharnikov, Nikita - Mikhailov, Igor  
23:00 Zyuzikov, Petr - Putilovsky, Vadim  
23:15 Semeshin, Pavel - Ilin, Anatoliy
1 tipp
 
23:15 Yusipov, Timofey - Shagarov, Oleg  
23:30 Turabekov, Tynchtyk - Serebrennikov, Alexandr  
23:45 Mikhailov, Igor - Nemashkalo, Vladimir  
23:45 Soldatov, Ivan - Lyfenko, Nikita  
Setka Cup
0:55 Serhii Khandetskyi v Artem Lisechko  
1:25 Rustam Halimbaiev v Pavlo Volkov  
2:25 Serhii Khandetskyi v Rustam Halimbaiev  
3:25 Leonid Ivanov v Pavlo Volkov  
4:25 Leonid Ivanov v Rustam Halimbaiev  
4:55 Artem Lisechko v Pavlo Volkov  
5:25 Serhii Khandetskyi v Leonid Ivanov  
6:25 Rustam Halimbaiev v Artem Lisechko  
7:00 Mikhail Zholubak v Viacheslav Diachenko  
7:30 Oleksandr Ivashkin v Kyrylo Yurchenko  
7:50 Oleh Ponomarenko v Oleh Yurenev  
8:00 Roman Malynka v Anton Yolkin  
8:05 Dmytro Zaporozhets v Andrii Kurtenko  
8:20 Dmytro Khairov v Andrii Podolian  
8:30 Mikhail Zholubak v Kyrylo Yurchenko  
8:35 Tumofii Arevkin v Artem Tkachenko  
8:50 Stefan Yakimenko v Vitalii Mukhin  
9:00 Anton Yolkin v Viacheslav Diachenko  
9:05 Viktor Dushak v Andrii Kurtenko  
9:20 Oleh Ponomarenko v Andrii Podolian  
9:30 Oleksandr Ivashkin v Roman Malynka  
9:35 Dmytro Zaporozhets v Tumofii Arevkin  
9:50 Vitalii Mukhin v Oleh Yurenev  
10:00 Mikhail Zholubak v Anton Yolkin  
10:05 Viktor Dushak v Artem Tkachenko  
10:20 Dmytro Khairov v Stefan Yakimenko  
10:30 Roman Malynka v Kyrylo Yurchenko  
10:35 Tumofii Arevkin v Andrii Kurtenko  
10:50 Oleh Ponomarenko v Vitalii Mukhin  
11:00 Oleksandr Ivashkin v Viacheslav Diachenko  
11:05 Dmytro Zaporozhets v Artem Tkachenko  
11:20 Stefan Yakimenko v Andrii Podolian  
11:30 Mikhail Zholubak v Roman Malynka  
11:35 Viktor Dushak v Tumofii Arevkin  
11:50 Dmytro Khairov v Oleh Yurenev  
12:00 Oleksandr Ivashkin v Anton Yolkin  
12:05 Artem Tkachenko v Andrii Kurtenko  
12:20 Oleh Ponomarenko v Stefan Yakimenko  
12:30 Kyrylo Yurchenko v Viacheslav Diachenko  
12:35 Viktor Dushak v Dmytro Zaporozhets  
12:50 Dmytro Khairov v Vitalii Mukhin  
13:00 Mikhail Zholubak v Oleksandr Ivashkin  
13:20 Andrii Podolian v Oleh Yurenev  
13:45 Tumofii Arevkin v Viktor Dushak  
13:50 Oleh Ponomarenko v Dmytro Khairov  
14:00 Anton Yolkin v Kyrylo Yurchenko  
14:20 Stefan Yakimenko v Oleh Yurenev  
14:30 Artem Yurkov v Oleksii Hrymovskyi  
14:40 Maksym Adyntsev v Dmytro Kunchurov  
14:50 Vitalii Mukhin v Andrii Podolian  
15:00 Yurii Kurishchenko v Rodion Kapinus  
15:10 Volodymyr Kononikhin v Ivan Kryvyi  
15:30 Dmytro Gudimenko v Oleksii Hrymovskyi  
15:40 Konstiantyn Tsoi v Vitalii Obukhov  
16:05 Leonid Dynaburg v Serhii Semenets  
16:10 Maksym Adyntsev v Ivan Kryvyi  
16:35 Oleh Karpenko v Serhii Dovzhenko  
16:40 Vitalii Obukhov v Dmytro Kunchurov  
16:50 Anatolii Nazarov v Andrii Skliarenko  
17:00 Yurii Kurishchenko v Oleksii Hrymovskyi  
17:05 Vasil Smyk v Serhii Semenets  
17:10 Volodymyr Kononikhin v Konstiantyn Tsoi  
17:30 Artem Yurkov v Yurii Kurishchenko  
17:35 Leonid Dynaburg v Oleh Karpenko  
17:40 Maksym Adyntsev v Vitalii Obukhov  
17:50 Maksym Mrykh v Andrii Droshchynskyi  
18:00 Dmytro Gudimenko v Rodion Kapinus  
18:05 Vasil Smyk v Serhii Dovzhenko  
18:10 Konstiantyn Tsoi v Ivan Kryvyi  
18:20 Anatolii Nazarov v Vadym Ishchuk  
18:30 Rodion Kapinus v Oleksii Hrymovskyi  
18:35 Oleh Karpenko v Serhii Semenets  
18:40 Volodymyr Kononikhin v Dmytro Kunchurov  
18:50 Andrii Droshchynskyi v Andrii Skliarenko  
19:00 Dmytro Gudimenko v Artem Yurkov  
19:05 Leonid Dynaburg v Serhii Dovzhenko  
19:10 Maksym Adyntsev v Konstiantyn Tsoi  
19:35 Vasil Smyk v Oleh Karpenko  
19:40 Volodymyr Kononikhin v Vitalii Obukhov  
19:50 Anatolii Nazarov v Andrii Droshchynskyi  
20:05 Serhii Dovzhenko v Serhii Semenets  
20:10 Ivan Kryvyi v Dmytro Kunchurov  
20:20 Maksym Mrykh v Vadym Ishchuk  
20:35 Vasil Smyk v Leonid Dynaburg  
20:40 Maksym Adyntsev v Volodymyr Kononikhin  
21:10 Konstiantyn Tsoi v Dmytro Kunchurov  
21:20 Anatolii Nazarov v Maksym Mrykh  
21:40 Vitalii Obukhov v Ivan Kryvyi  
22:20 Vadym Ishchuk v Andrii Skliarenko  
23:20 Maksym Mrykh v Andrii Skliarenko  
23:25 Yevhen Kyi v Oleksandr Lykhytskyi  
23:50 Andrii Droshchynskyi v Vadym Ishchuk  
23:55 Serhii Tkachev v Oleksandr Mishchenko  
Setka Cup Women
7:10 Yuliia Khilinska v Olha Panchyshyn  
7:15 Kateryna Hubska v Alisa Dubrova  
7:40 Yevheniia Chilikina v Olha Kostiuk  
7:45 Olha Yureneva v Alina Bohdanova  
8:15 Nataliia Svydnytska v Oksana Kolosovska  
8:40 Yuliia Khilinska v Yevheniia Chilikina  
8:45 Kateryna Hubska v Alina Bohdanova  
9:15 Oksana Kolosovska v Alisa Dubrova  
9:40 Yevheniia Chilikina v Olha Panchyshyn  
9:45 Olha Yureneva v Nataliia Svydnytska  
10:10 Yuliia Khilinska v Olha Kostiuk  
10:15 Kateryna Hubska v Oksana Kolosovska  
10:45 Nataliia Svydnytska v Alina Bohdanova  
11:10 Olha Kostiuk v Olha Panchyshyn  
11:15 Olha Yureneva v Alisa Dubrova  
11:45 Kateryna Hubska v Nataliia Svydnytska  
12:15 Olha Yureneva v Oksana Kolosovska  
12:45 Alina Bohdanova v Alisa Dubrova  
13:15 Kateryna Hubska v Olha Yureneva  
13:45 Nataliia Svydnytska v Alisa Dubrova  
14:15 Oksana Kolosovska v Alina Bohdanova  
14:45 Liliia Nerush v Tamara Kravchuk  
15:15 Aniuta Muliarchuk v Maryna Slashchova  
15:45 Hanna Lukashova v Tamara Kravchuk  
16:15 Liliia Nerush v Aniuta Muliarchuk  
16:45 Hanna Lukashova v Maryna Slashchova  
17:15 Aniuta Muliarchuk v Tamara Kravchuk  
17:45 Liliia Nerush v Maryna Slashchova  
18:45 Maryna Slashchova v Tamara Kravchuk  
19:15 Hanna Lukashova v Liliia Nerush  
TT Cup - Men Singles
0:00 Sheshurak, Lubomir - Pidleteichuk, Petro  
0:30 Maksimiv, Sergey - Semeniuk, Illya  
1:00 Sheshurak, Lubomir - Maksimiv, Sergey  
1:30 Haievyi, Nazarii - Pidleteichuk, Petro  
2:00 Sheshurak, Lubomir - Haievyi, Nazarii  
2:30 Pidleteichuk, Petro - Semeniuk, Illya  
6:50 Vakulenko, Denis - Ovcharenko, Maksim