E-sport fogadási ajánlat

július 6. (szerda)

Mérkőzés Oddsok

CS:GO - ESEA Advanced EU

18:00 Ungentium - EC Kyiv  

CS:GO - FiReLEAGUE

23:00 Isurus Gaming - Holkattes  

CS:GO - Intel Extreme Masters Global Challenge

12:30 MIBR - TyLoo
12:30 ORDER - Imperial Esports
16:00 Team Vitality - Sprout
16:10 BIG - Astralis
20:30 00Nation - Imperial Esports  
20:30 MOUZ - TyLoo

Dota 2 - Champions League

14:00 Hydra - Ooredoo Thunders  
17:00 Virtus.pro - No Sorry  
20:00 Gaimin Gladiators - Entity  

Dota 2 - Dota Pro Circuit - NA Upper Div.

21:00 TSM - nouns

Dota 2 - Dota Pro Circuit - SEA Lower Div.

6:00 Lilgun - Army Geniuses  

Dota 2 - Dota Pro Circuit - SEA Upper Div.

9:00 Team SMG - Talon Esports  

Dota 2 - DreamLeague DPC EU Lower Div.

18:00 Nigma Galaxy - EU Rejects
21:00 IVY - DGG

Dota 2 - DreamLeague DPC EU Upper Div.

15:00 Team Liquid - Entity

League of Legends - Belgian League

19:00 KV Mechelen - LowLandLions  
20:00 Ion Squad - Team 7AM  
21:00 The Agency - mCon LG UltraGear  
22:00 Sector One - KRC Genk Esports  

League of Legends - CBLOL Academy

0:00 INTZ Academy - paiN Gaming Academy  
1:00 LOUD Academy - Netshoes Miners Academy  
2:00 Flamengo eSports Academy - FURIA Esports Academy  

League of Legends - LCK

10:00 Nongshim RedForce - KT Rolster  
13:00 Kwangdong Freecs - Fredit BRION  

League of Legends - LJL

11:00 V3 esports - Sengoku Gaming  
12:00 SoftBank Hawks - DetonatioN FocusMe  
13:00 AXIZ - Burning Core  
14:00 Rascal Jester - Crest Gaming  

League of Legends - LMF

23:00 KRÜ Esports - Undead Gaming  

League of Legends - LPL

10:45 FunPlus Phoenix - LGD Gaming  
13:35 Victory Five - Rare Atom  

League of Legends - La Ligue Française

19:00 Mirage Elyandra - LDLC OL  
21:00 Team GO - Karmine Corp  
21:00 Vitality.Bee - Misfits Premier  
22:00 Team BDS Academy - Solary  
22:00 Team Oplon - GameWard  

League of Legends - Liga Portuguesa

20:00 GTZ Bulls - EGN Esports  
21:15 White Dragons - Karma Clan Esports  
22:30 OFFSET Esports - For The Win Esports  
23:45 Odivelas Sports Club - Boavista FC  

League of Legends - OPL

10:00 Pentanet.GG - Chiefs Esports Club  
11:00 Gravitas - Kanga Esports  
12:00 PEACE - ORDER  
13:00 Dire Wolves - MAMMOTH  

League of Legends - Ultraliga

17:00 Zero Tenacity - Gentlemen's Gaming  
18:00 devils.one - AGO ROGUE  
19:00 Illuminar Gaming - Forsaken  
20:00 Komil&Friends - Goskilla  
21:30 Team ESCA Gaming - Iron Wolves  

Rainbow 6 - APAC League

11:30 Fnatic - SANDBOX Gaming  
12:45 REJECT - Talon Esports  
14:00 FAV Gaming - CYCLOPS athlete gaming  
15:15 Spear Gaming - DAMWON Gaming  

Rainbow 6 - North American League - US Div

0:30 Oxygen Esports - DarkZero Esports  
2:00 Spacestation Gaming - TSM  
19:50 Astralis - beastcoast  
21:20 DarkZero Esports - XSET  
22:50 Oxygen Esports - Spacestation Gaming  

Ezen az oldalon találod a mai e-sport fogadási ajánlatot és tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a e-sport mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes e-sport ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő e-sport mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb e-sport fogadás és tipp közül választhatsz.